DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 529
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 529
 #939684  autor: adik
 19 lip 2017, 12:40
już widzę jakie teraz skargi janusze biznesu z allegro mają bo pakiety ludziom poznikały, i wyjdzie na to że zamiast oszczędzić tylko stracą, w tym przypadku sprawdza się powiedzenie chytry 2 razy traci.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #939686  autor: forum_tg
 19 lip 2017, 12:46
Graffik87 pisze:A no z Allegro :/ nie mogę wysłać sms ale z pakietu danych mogę korzystać :D
połączenia wychodzące nie działają, a przychodzące?
dziwne że internet działa.

Daty ważności uległy zmianie, czy pozostały jak wcześniej?
 #939689  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 12:52
No jeszcze pociułam te 22 miesiace jak @ blank ale co potem.;( napewno nie przedłuzy to z automatu karte utylizuje.A szkoda nr długo w ich sieci dłuzej niż moj nr głowny. :mrgreen: Specjalnie karte wymieniałem na LTE a teraz to.Analizuje oferty dla babci i chyba niema oferty która da bardzo tanio net dla seniora.10zł miesięcznie to duzo jak dla sporadycznej rozmowy na skejpie czy wiadomosci w necie.Ja sobie poradze bardziej martwi mnie rodzina.Nie fer Pomarańczowa Wrednoto. Szczerze nie ma gdzie uciekac.Niech jeszcze dobiją nas anulowaniem sumowania gb w taryfie za 35zł. *28
to juz kompletnie bedzie padaka.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939690  autor: ign123
 19 lip 2017, 12:58
Blank pisze:Ja zdążyłem jeszcze skorzystać z opcji 1410 GB i mam na 22 miesiące spokój z netem.
No chyba, że Orange pójdzie ścieżką przetartą przez Play i w 156. dniu od uruchomienia "Grunwaldu" skrypt przelatujący po bazie dokona czystki - pożyjemy, zobaczymy...
 #939692  autor: Graffik87
 19 lip 2017, 13:00
Internet też już zablokowali, w aplikacji Mój Orange też nie da rady się zalogować.... Jak można zamówić kuriera z nowym starterem żeby się zarejestrować na swoje dane?

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2
 #939693  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 13:00
To juz by było D.N.O z ich strony nie powinno.Skoro uzyskane uczciwie to powinno zostac.A moje zrodło mowilo ze do lipca spisz spokojnie jak załadujesz.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939696  autor: jarekt
 19 lip 2017, 13:10
Graffik87 pisze:Właśnie dostałem taki sms: W zwiazku z naruszeniem § 18 PKT 1.4 Regulaminu swiadczenia uslug - oferta na karte (http://www.orange.pl) ograniczamy swiadczenie uslug. Co to oznacza?
@Graffik87, Tobie zablokowali kartę z trochę innego powodu:
"§ 18 Ograniczenie, rozwiązanie i wygaśnięcie Umowy

1. Operator zastrzega sobie prawo do ograniczenia świadczenia usług telekomunikacyjnych lub rozwiązania Umowy w każdym czasie ze skutkiem natychmiastowym, bez odszkodowania oraz wcześniejszego uprzedzenia w razie:

1.4 innego rażącego naruszenia przez Abonenta postanowień Regulaminu lub warunków Umowy:
- w szczególności w przypadku generowania sztucznego ruchu telekomunikacyjnego (tj. ruchu niesłużącego wymianie informacji;
- ruchu którego wyłącznym celem jest uzyskiwanie pewnej puli połączeń telekomunikacyjnych);
- używania karty SIM w celu prowadzenia działalności gospodarczej polegającej na masowym wykonywaniu połączeń telefonicznych, tzw. rozwiązań „call center”;
- używania karty SIM w systemach i urządzeniach służących do zautomatyzowanego przesyłania danych pomiarowych lub zdalnego sterowania, w tym w systemach monitoringu osób, budynków, pojazdów (tzw. rozwiązania telemetryczne) lub do generowania ruchu maszynowego (ruchu typu „maszyna do maszyny” lub „maszyna do Abonenta”);
- używania karty SIM do masowej dystrybucji SMS i/lub MMS, niebędącej standardową wymianą komunikatów np. rozsyłanie informacji handlowej;
- rozsyłania wiadomości SMS/MMS typu SPAM z numeru Abonenta; wykonywania połączeń, które są w dalszej kolejności przekierowywane za pomocą dowolnej technologii, a w szczególności w technologii POTS oraz transmisji danych VoIP (Voice over Internet Protocol);
- bądź w innych przypadkach udostępnienia usług Operatora innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych bez zgody Operatora;"
Pogrubiłem najbardziej prawdopodobne naruszenia (i trochę przeredagowałem aby się lepiej czytało).

Przeczytaj ten punkt 1.4 cały i powinieneś sam teraz wiedzieć, pod które naruszenie podpadasz.
 #939698  autor: jarekt
 19 lip 2017, 13:18
W SMSie masz info, że Ci "ograniczono" a nie, że rozwiązano umowę więc zadzwoń i się dopytaj o co chodzi.

W paragrafie 18 masz jasno napisane, że mogą ograniczyć albo rozwiązać umowę. A Tobie tylko ograniczono z jakiegoś powodu.

@down, czat też może być.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 13:20 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #939700  autor: rudymax
 19 lip 2017, 13:20
Zależy na kogo jest/była zarejestrowana karta. Ostatni punkt z posta @jarekt można dość szeroko interpretować.
- bądź w innych przypadkach udostępnienia usług Operatora innym osobom w celu uzyskania korzyści majątkowych bez zgody Operatora;"
 #939703  autor: adik
 19 lip 2017, 13:25
@ Graffik87 przecież pisał że ma kartę z allegro więc oczywiście chodzi o zapis co cytował @ rudymax.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #939706  autor: Graffik87
 19 lip 2017, 13:27
Nie dopełniłeś obowiązku powiadomienia nas o zmianie danych przypisanych do tej karty, mieliśmy prawo zablokować te usługi, jeśli chcesz w dalszym ciągu korzystać z naszych usług prosimy o zmianę danych rejestracyjnych. Na tej podstawie świadczenie usług zostanie przywrócone. Taką dostałem wiadomość na czacie...

Edit: Jeśli numer jest zarejestrowany na inną osobę, należy przerejestrować go w najbliższym salonie Orange. Przy przerejestrowaniu muszą być obecne dwie osoby: osoba na którą jest zarejestrowany numer oraz osoba na którą ma być numer przepisany.

Więc już nie odzyskam :/
 #939708  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 13:33
Przeciez od prawie miesiaca tłumaczę co będzie z kartami z allegro.Nikt sobie z moich inf nie robił nic.Mało tego mowiłem i doradzałem 22mies waznosci konta.Też mało kto posluchał.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 48 z 529
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 529
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 529