DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 50 z 549
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 549
 #939759  autor: jarekt
 19 lip 2017, 16:18
Bonusy za doładowania sumują się (i przedłużają ewentualnie jeśli ważność obecna jest krótsza niż Bonusu za doładowanie) i sumują się z Grunwaldem (i przedłużają go ewentualnie jeśli ważność obecna jest krótsza niż Bonusu za doładowanie).

RWK ma wpływ od wczoraj tylko i wyłącznie na konto główne (tam gdzie są złotówki z doładowań) czyli na ważność połączeń wychodzących (i przychodzących przy okazji).
 #939762  autor: adacomp
 19 lip 2017, 16:22
Graffik87 pisze:Dobra już jest :D Wracając do tematu, te bonusy za doładowanie się już nie sumują? I czy RWK zadziała z nimi?
Od wczoraj każdy bonus trafia na osobne konto.
Ale bonusy tego samego rodzaju się oczywiście sumują.

Tak samo RWK działa i przedłuża tylko konto główne.

RWK NIE DZIAŁA i NIE PRZEDŁUŻA jakichkolwiek bonusów czy to za doładowanie, rejestracje,podanie danych osobowych czy inne pakiety i PromoGB.
 #939765  autor: tele2017
 19 lip 2017, 16:32
Oni nawet frajerują ludzi podając nie pełną oferte doładowań. Właśnie Graffik się na to nabrał bo 15GB dostaje sie już przy 25zł a on wysłał 30. Czytajcie pełną ofertę i aktualne regulaminy to nie wtopicie.
Graffik87 pisze:Dobra już jest :D Wracając do tematu, te bonusy za doładowanie się już nie sumują? I czy RWK zadziała z nimi?
Aktywny stary RWK z nie zużytymi jeszcze kilkoma MB warto utrzymywać bo po jakimkolwiek doładowaniu bonus bedzie ważny tyle ile zostało jeszcze ze starego RWK. Nie wyrzucajcie więc kart tak szybko tylko korzystajcie jeszcze te kilka miesięcy albo odstąpcie komuś znajomemu.

Swoją drogą to jak oni rozpoznają że karte używa ktoś inny niż osoba zarejestrowana?
Czytają prywatne maile czy widzą to po innym obszarze logowania do stacji bazowych?
 #939766  autor: adacomp
 19 lip 2017, 16:47
Graffik87 pisze:Na tej karcie co mi dzisiaj ograniczyli miałem ponad 30 gb internetu, czy jest jakiś sposób żeby je odzyskać i przenieść na mój aktualny numer?
Nie można przenieść GB czy z pakiety czy to PromoGB za doładowanie na inna kartę i nigdy nie było tej możliwości.

Można natomiast przenieść złotówki z konta głównego na inny numer Orange na Kartę za pomocą usługi przelew SMS ale tylko 1 dziennie za maksymalną kwotę 5zł i maksymalnie 10 miesięcznie za łączną kwotę 50zł.

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 871510.pdf
 #939770  autor: Graffik87
 19 lip 2017, 17:10
adacomp pisze:
Graffik87 pisze:Na tej karcie co mi dzisiaj ograniczyli miałem ponad 30 gb internetu, czy jest jakiś sposób żeby je odzyskać i przenieść na mój aktualny numer?
Nie można przenieść GB czy z pakiety czy to PromoGB za doładowanie na inna kartę i nigdy nie było tej możliwości.

Można natomiast przenieść złotówki z konta głównego na inny numer Orange na Kartę za pomocą usługi przelew SMS ale tylko 1 dziennie za maksymalną kwotę 5zł i maksymalnie 10 miesięcznie za łączną kwotę 50zł.

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 871510.pdf
10 zł było na tamtym koncie ale chyba nie da rady przesłać bo jest zablokowane wysyłanie smsów. A innego sposobu raczej nie ma

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2
 #939775  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 17:33
Niewiem czemu ale widze ze wykasowało połowe postow. Wszystko się już konczy z orange free cała taryfa traci sens.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939777  autor: biala1991
 19 lip 2017, 17:34
Świeży nr z KWR włączonym w czerwcu. Zero bonusów bo zero doładowań ale te zerowe MB miały ważność do 28.06.2018 :)
Dzisiaj zrobiłam testowe zasilenie za 5zł i na Mój Orange po przemieleniu widać tak:
środki ważne do 28.06.2018
i bonus 2.5 GB ważny do 28.06.2018.

Teraz nie wiem co z drugim nr-em, na którym mam bonus z doładowania z zeszłego roku przedłużony smsem w czerwcu. Jeśli w tej chwili doładuję powiedzmy za 25zł nie skróci mi całości do miesiąca? START wysłany w czerwcu nie był "potwierdzony" żadnym doładowaniem, przedłużył bonus o rok ale niezgodnie ze starym regulaminem :) więc jeśli teraz mi skróci to nie będzie podstaw do reklamacji
 #939778  autor: adacomp
 19 lip 2017, 17:39
RWK przedłuży tobie tylko środki na koncie głównym.

Bonus 2.5 GB ważny do 28.06.2018 nadal będzie ważny 28.06.2018 bez względu na ilość i wielkość doładowań.

RWK nie zostanie ruszone po doładowaniu ale tylko oczywiście na głównym koncie.
 #939779  autor: jarekt
 19 lip 2017, 17:40
@biala1991, ważność konta z GB może się tylko wydłużyć. Nie może się skrócić.
Jeśli więc w jakiś sposób zdobyłaś (do przedwczoraj wiadomo jak to można było zrobić i to zgodnie z regulaminem) dłuższą ważność konta z GB niż ważności Bonusów GB za doładowania to ta Twoja dłuższa ważność zostanie.
 #939788  autor: tele2017
 19 lip 2017, 18:00
Moim zdaniem kumulacja środków pod 80400 dalej powinna być kontynuowana dla Neta ale z ważnością taką jak za dane doładowanie. Czemu ucięli to kompletnie? To właśnie by była niezła zachęta do doładowań.

Chyba niedługo w Orange będzie tak źle że za większy i konkretny pakiet Neta trzeba będzie zapłacić, a nie dostawać gratis do doładowania.

Puki można przekazać złotówki na drugi telefon, to Neta mam całkowicie za darmo. Jak zniosą przelewy, a tego można się też spodziewać w najbliższym czasie, to bankowo trzeba zmieniać operatora.
 #939790  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 18:07
No ucieli całosc bo obie przedłuzania były powiazane Nie powinni znieśc przelewów bo juz było zniesione( przez fraudy) a teraz az tak nie sfraudujesz....

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939798  autor: forum_tg
 19 lip 2017, 18:33
jak zobaczą ruch na ilości kart sim, a z czasem jak nie Klienci nie beda mogli przedłużać pakietów oraz dostawać za nie duże pieniądze, to zaczną się migracje, to prawdopodobnie coś będą musieli zmienić. W chwili obecnej przedłużanie nie jest tanie, czyli nie jest czynnikiem do pozostania w Orange Free. Aktualnie trzeba zapłacić 50 zł co trzy miesiące.
 #939799  autor: tele2017
 19 lip 2017, 18:36
Założe sie że na allegro teraz zacznie sie handel kartami z lejkiem za kilka złotych dla najbiedniejszych. :mrgreen:
W sam raz wolny Net do komórki do prostych spraw. Po co wyrzucać ważną karte ale praktycznie pustą do śmietnika? Na wszystkim można zarobić wystarczy być sprytnym jak to Polak.

Mogliby w Orange zrobić miniNeta za jakieś grosze z takim mikrotransferem jak ten lejek, dali by ludziom korzystającym w komórce tylko z poczty mailowej i prostych stron pożyć. A tak to wróżę karierę lejkowi tylko do wygaśnięcia starego RWK, czyli jeszcze niecały rok. A potem to nie będzie miało sensu właściwie bo konto ważne króciutko nawet po doładowaniu.
 #939804  autor: forum_tg
 19 lip 2017, 18:51
raczej mało prawdopodobne że w celu korzystania z lejka, co innego żeby sprzedać zarejestrowaną kartę SIM, bo na takich już ludziom zależy. A tym bardziej jak ktoś tym handluje na prawo i lewo. Ale nie tutaj o Allegro, nie rozbijajmy tematu.
 #939806  autor: Remington
 19 lip 2017, 18:52
kaspeed pisze:Niewiem czemu ale widze ze wykasowało połowe postow. Wszystko się już konczy z orange free cała taryfa traci sens.
Ależ skąd. Traci sens tylko dla traktujących ją jako skarbonkę gigabajtów. Tymczasem, Orange od dawna transformuje ją w podstawową ofertę dla smartfonów i patrząc na to jakie są w niej pakiety jest ok. Np. za 50 zł na kwartał, jest z Multipakietem miesięcznie 200 min + 200 sms + 8,5 GB.
  • Strona 50 z 549
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 549
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 549