DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 51 z 529
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 529
 #939811  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 19:22
Nie dla mnie do tej pory miałem sam net który był uzywany głownie w routerze awaryjnie.Odpowiednia ilosć neta wazna rok i miałem z głowy martwić sie o przedłuzanie pakietów itd. babcia to samo. Obecnie nie ma alternatyw które dadzą darmowy net za 0zł.Wytłumacz to osobom które mało uzywają neta i mało ładują.Tu mieli ważne po wieki ;) jak w play odNowa;) podobnie ale za darmo. Taryfa traci sens bo i w Pop mam pakiety identyczne.Popa też zniszczyli teraz niszczą Free i nie mów ze jest inaczej bo to co sie dzieje to uśmiercanie taryfy.Tym co naprawde tankują co 30dni to wisi jaka taryfa itd ale nie mi.Szanuję swoją kasę. W miesiacu wyssam 1gb 30 czy 4 mam wyjechane miałem uzbierane 120gb miałem wyjechane na to ile wykorzystuje miesięcznie raz mniej raz więcej a teraz musze ładować kasę by to utrzymać.( znaczy będzie trzeba) i traci sens.Miesięcznie rozmowy to moze 5zł? a moze nieraz i mniej głownie net.I komunikatory.Free miało sens a dziś już nie ma przynajmniej dla niektórych.Tobie to rybka mnie już nie koniecznie.

Żeby nie zasieg O/T to juz bym wylądował w innej sieci bo alternatywe na tani net znajdę choćby w Virgin.Czy autostradzie a2.

Mam nadzieję ze wroci stary regulamin Mam POp jako głowny nr który słuzy do rozmow ( bez pakietów dodatkowych żona ma za 35zł =juz ma 12ste przedłuzenie net sie jescze kumuluje wiec ujdzie.Podobną zasadę ale bez kumulacji miałbym w Free* walne rok i mam z glowy ale już tego nie zrobię bo nie mam zamiaru migrować tam gdzie mi to nic nie da zysku.( zostaje w Pop i poczekam co się wydarzy jeszcze złego.) Zniszczyli pop niszczą free.( na co mi bonusy które nie wiem czy wykorzystam? a tak powoli z RWK dawało sie rade. Nie mam na mysli tego ze i walnołem sobie grunwald bo to i tak było na osobną kartę( póki wazne 22miechy to wykorzystam ale już napewno nie doładuję bo nie warto.Gdyby za te 200zl była roczna ważnosc bonusu to bym nie powiedział raz na rok 200zł ok ale nie to co sie dzieje. Analizy pokazywały im straty ? ok dało się to inaczej załatwić.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939817  autor: Niezgodna7
 19 lip 2017, 19:48
Kurde, w Kluczu za 3zł 1GB, a w Orange 5zł za 0,5GB..! Tylko zasięg u Wredniaka ciut lepszy niż w Plusie... eh..
PS. Dobrze że ten przelew sms w Orange przywrócili, to te 16zł jakoś rozejdę. (50zł na 90d)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #939818  autor: bolek2004
 19 lip 2017, 19:52
Teraz to możemy sobie pogadać ale może ta promocja grunwaldzka była właśnie po to żeby znaleźć pretekst do zmian w orange free które teraz weszły w życie?
Zresztą mnie dziwi jedna rzecz że ci co tworzą takie promocje nie ogarniają tego że można było w łatwy sposób wydłużyć sobie te gb? No przecież to aż śmieszne jest.
Dziwna polityka Orange, kiedyś z bonami było też podobnie. Może to taka technika, dajemy promocje, kontrolowana ilość osób skorzysta, a potem zmienimy warunki. Orange zawsze wyjdzie z twarzą bo główny winowajca zmian to handlarz z alle, albo fraudy jak to pięknie mówi rzecznik Orange.
 #939819  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 19:57
Roczna ważnosc bonusu to podstawa i nawet 100zł rocznie za 100gb bonusu by mozna dawać.Patrząc na to wszystko 155dni za 100zł drogo rok by był optymalny.Niszczą ofertę nie ma to tamto.

@ calm tez pewnie tak uważasz;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939825  autor: Niezgodna7
 19 lip 2017, 20:11
A przy okazji - co ten rzecznik teraz gada? Dlaczego - wyjaśnił coś?
*
Kaspeed, poczekam co jeszcze wymyślą - wtedy będą #$%&$#@
;-D
PS. ten Orange to z pis-u jest? bo przepychają niekorzystne zmiany w wakacje i w nocy
;-) ;-)

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #939831  autor: Niezgodna7
 19 lip 2017, 20:36
Janek, tu chodziło o coś terminowego - 30 dniowego.
Nie ma teraz nic tańszego w Orange jak 5zł za 0.5GB na 30dni.
hmm.. może jeszcze Nju coś ma...
*
PS.
Jejciu! już ponad 4 tysiące postów nastukałem na forum
:-O

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #939834  autor: Niezgodna7
 19 lip 2017, 20:56
Surface.
Kiedyś były posty samokasujące się. Nie wszystkie chciałem zachować.
Wszystko się zgadza, jest ponad 4
:-D :-D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #939836  autor: kaspeed
 19 lip 2017, 21:09
Wszystko się skonczyło.Pracuję nad wykorzystaniem tego co uzbieralem nie będe się szczypal karta pójdzie do kosza.Ostre ssanie( dałem karte bratu) Kasę sobie poprzelewam i odzyskam.A net? po analizie stwierdziłem że awaryjnym netem zostaje Freemium 300mb x 12kart.Najwyzej będzie przekładanie kart.Zerowy koszt bo utrzymywać Free juz nie ma sensu.( wersja minimalistyczna)

Zaś seniorce po analizie ofert stwierdziłem NJU internetowe kupię jeden abonament na kilka simek( pdoobno się da)i koszt podzielę na kilka osob. Wyjdzie 7zł miesięcznie za net.Nie ma tak tragicznie.Szkoda że az tak uwalili ofertę.Pogrzebali i ja słowa nie zmienię. Zwiększanie bonusu tytuowe dalej będzie a w zasadzie przymus doładowań.I tak zapewne wyjdą na swoje.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #939839  autor: zoltan666
 19 lip 2017, 21:14
bolek2004 pisze:Teraz to możemy sobie pogadać ale może ta promocja grunwaldzka była właśnie po to żeby znaleźć pretekst do zmian w orange free które teraz weszły w życie?
Zresztą mnie dziwi jedna rzecz że ci co tworzą takie promocje nie ogarniają tego że można było w łatwy sposób wydłużyć sobie te gb? No przecież to aż śmieszne jest.
A może Grunwald miał być na osłodę zmian, które miały wejść wcześniej, a weszły dopiero teraz. No i po to, aby ludzi "zmusić" do doładowań, bo przecież żal by tyle GB przepadło.
 #939840  autor: forum_tg
 19 lip 2017, 21:19
zoltan666 pisze:No i po to, aby ludzi "zmusić" do doładowań, bo przecież żal by tyle GB przepadło.
Też o tym pomyślałem. wielu osobom będzie żal takiej ilości danych, więc będą doładowywali i przywiązywali się do sieci. Osoby dla którzy korzystają z promocji, bez interesowania się o nazwę operatora - jak wielu tutaj, szybko zmienią Pomarańczowych na inny kolor. ;)

Podobnie jest w Play z pieniędzmi promocyjnymi, jak ktoś korzystał z promocji to teraz ma setki złotych i przedłuża co miesiąc po 5 zł przez FB
 #939850  autor: TomLee
 19 lip 2017, 21:51
Nie ma teraz nic tańszego w Orange jak 5zł za 0.5GB na 30dni.

Za 12 zł jest pakiet 2GB/30dni, albo za 25 zł 5 GB/30dni.
Alternatywa: 3GB w Aero2 za 5 zł.
 #939861  autor: przemo_one
 19 lip 2017, 22:31
Przeniosłem nr. do Orange na kartę, czyli Free nk. Chcę sobie aktywować 1410 GB. Chcę mieć na rok. Teraz mam 2 GB ważne rok bonus na start i 0,00 na koncie. Czy wystarczy, że doładuję za 200 zł?
 #939863  autor: Niezgodna7
 19 lip 2017, 22:36
A nie, nie ma już w Nju małych pakietów neta! tylko 9GB na 31dni... no, za 9zł niby ok...
PS.
Zoltan, a może kumulacja coś pomoże..?

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
  • Strona 51 z 529
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 529
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 529