DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 61 z 529
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 529
 #941265  autor: ign123
 26 lip 2017, 08:37
rudymax pisze:Jeszcze kilka miesięcy wstecz miałem w orange wyniki w okolicach 40 - 60. teraz ledwo 10 -12. Za to Zdecydowanie poprawił się Play , nie schodzi poniżej 20.
U mnie identyczna sytuacja (tendencja).
 #941911  autor: crixus937
 28 lip 2017, 21:23
Z regulaminu pakietu cyklicznego za 28zł dla przenoszących:
W ramach Promocji, w każdym kolejnym miesiącu automatycznego odnowienia Usługi Abonent otrzyma o 1 GB
większy pakiet GB niż w miesiącu poprzednim
Pytanie do osób, które mają pakiet aktywny dłużej, do jakiej wartości rośnie te +1? Jak narazie mam 4 odnowienia i 12GB
 #941959  autor: przemo_one
 29 lip 2017, 03:13
jarekt pisze:@manyaky, to jak zasilałeś wg aktualnego regulaminu (zawsze jakiś jest aktualny, prawda?) i jednocześnie uważasz, że aktualny jest regulamin sprzed 18 lipca (a regulamin z 18 lipca nie jest aktualny) to możesz reklamować :)
Doładowanie ma swój regulamin, a RWK swój. Nie zmienił się regulamin doładowań, ani też regulamin 1410 GB. Jak ktoś ma stare RWK, to doładowanie nie skróci ważności bonusa.
 #941976  autor: jarekt
 29 lip 2017, 09:50
@przemo_one, ja to wszystko wiem. Odpisałem w taki sposób (żartobliwy nieco) @manyaky'owi, bo on napisał tak:
Przepraszam bardzo, a ja zasilałem konto na podstawie aktualnego regulaminu, czy regulaminu, który został wprowadzony 18.07? Dlaczego ma mnie dotyczyć nowy regulamin?
czyli pomieszał sprawę doładowania, RWK i Grunwaldu.
 #942023  autor: kaspeed
 29 lip 2017, 13:34
A wy dalej tłuczecie ten temat i do tego dobiliscie kolejny ze będziecie się dochodzić w UKE.Ludzie każdy regulamin ma prawo być zmieniony nikt w reklamach nie mowił że będzie ważny bonus dożywotnio ba o ile widze reklamy pisze jasno bonus ważny 5miesiecy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #942034  autor: Remington
 29 lip 2017, 14:38
jarekt pisze:@przemo_one, ja to wszystko wiem. Odpisałem w taki sposób (żartobliwy nieco) @manyaky'owi, bo on napisał tak:
Przepraszam bardzo, a ja zasilałem konto na podstawie aktualnego regulaminu, czy regulaminu, który został wprowadzony 18.07? Dlaczego ma mnie dotyczyć nowy regulamin?
czyli pomieszał sprawę doładowania, RWK i Grunwaldu.
Zdecydowanie pomieszał. Doładował i dostał bonus zgodnie z ówczesnym regulaminem. A krzyczy o zmianę regulaminu RWK, zupełnie niezwiązanego z dokonanym doładowaniem. Gdyby skorzystał z RWK przed 17.07, toby miał rok bonusu na starych zasadach.
 #942042  autor: biala1991
 29 lip 2017, 15:55
kaspeed pisze:A wy dalej tłuczecie ten temat i do tego dobiliscie kolejny ze będziecie się dochodzić w UKE.Ludzie każdy regulamin ma prawo być zmieniony nikt w reklamach nie mowił że będzie ważny bonus dożywotnio ba o ile widze reklamy pisze jasno bonus ważny 5miesiecy.
@Kaspeed, nieśmiało chciałam zauważyć, że to Ty robiłeś najwięcej szumu wokół Grunwaldu a teraz chcesz innym ograniczać wolność słowa? :) Zachęcałeś żeby się spieszyć z doładowaniem, gdybym posłuchała Twoich rad ładnie bym utopiła :) Na szczęście nie zamroziłam 200 stów ale rozumiem, że ktoś kto to zrobił może się czuć oszukany przez Orange. Możliwość przedłużania bonusów funkcjonowała od niepamiętnych czasów, ludzie traktowali RWK jako stałą ofertę a nie promocję, stąd teraz szok, więc się nie dziw :)
 #942044  autor: forum_tg
 29 lip 2017, 16:07
@biala1991 dlaczego utopilabyś pieniądze?

Kaspeed dobrze informował, kto doładował przed zmianą regulaminu RWK zyskał i ma długo ważne konto oraz 1410 GB danych do wykorzystania. Dzięki niemu była świadomość że niedługo nastąpią zmiany i trzeba się śpieszyć.
 #942053  autor: kaspeed
 29 lip 2017, 17:04
W którym miejscu bys utopiła 200zł:) 22miesiące waznosci to utopienie kasy:P? Do tego odzsk 50zł miesięcznie.Mi chodziło ze kto doładuje ten będzie miał długo wazne.A nie ze teraz płacz bo mają 5miesięcy.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #942055  autor: adik
 29 lip 2017, 17:07
jedyne kto wtopił kasę to osoby które kupiły z allegro nabite karty, ktoś kto sobie sam nabił kartę może spać spokojnie.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #942063  autor: biala1991
 29 lip 2017, 17:36
Jeśli ktoś nie zużywa dużo i miał na koncie GB ze starych doładowań to 200zł dające rok czy nawet 22 mce internetu byłoby stratą kasy. Mnie wystarcza rocznie 30GB, RWK mam z końca czerwca, do tego 12GB ze starych zasileń, teraz wystarczy że doładuje za 35zł (20GB) i mam internet na rok, po roku mogę zacząć wykorzystywać kasę z konta głównego (też ze starych zasileń) co daje 22 mce internetu w cenie 35zł. Mając Grunwald byłabym uziemiona regularnymi doładowaniami, kasy z głównego której nazbierało się sporo i ciągle by przybywało nigdy bym nie była w stanie wykorzystać.
Kaspeed zmotywowałeś mnie żeby wysłać SMS Start i za to dziękuję ale z Grunwaldem to byś mnie podpuścił :D
 #942069  autor: tele2017
 29 lip 2017, 18:40
za 35zł dają 15GB nie 20 !
Jakto za 35 zł będziesz mieć 22 mies ?
To musisz mieć solidną kwotę już uzbieraną. Z elastycznego będziesz korzystać czy jakichś pakietów?

================================================

Zbliża się sierpień. Ciekawe co nowego przyniesie? Jakie kolejne zmiany? Może teraz czas na ograniczenia w "przelew sms" czyli ostatnie udogodnienie u tego operatora dla korzystających tylko z Neta.
Na wszelki wypadek wyprowadzam kase z konta 1,5x raza szybciej, mając aktywne obie wersje przelewów cykliczną i pojedynczą.
 #942070  autor: forum_tg
 29 lip 2017, 18:45
biala1991 pisze: po roku mogę zacząć wykorzystywać kasę z konta głównego (też ze starych zasileń) co daje 22 mce internetu w cenie 35zł.
Jak to osiągniesz przy aktualnych regulaminach w stosunku do Internetu?
 #942072  autor: krzysiek_
 29 lip 2017, 18:50
@biala1991: dlatego zawsze trzeba policzyć ile się zużywa i co się opłaca.
Ja wbiłem 2 grunwaldy i za 400zł/32 m-ce czyli 12,5zł/m-c mam prawie 90gb/m-c. Ja akurat wiem, że ekipa to zeżre (karta w routerze) i mi się to opłaca, co nie znaczy, że opłaca się każdemu. :-)
 #942080  autor: tele2017
 29 lip 2017, 19:22
Wyczerpałem 10szt sms pod 316 w tym miesiącu, więc dla eksperymentu aktywowałem cykliczny i poszedł kolejny przelew. Tak więc można i było już o tym pisane na forum jakiś czas temu. :-D

Ja jak sobie policze to średnio mi sie to doładowanie 200zł opłacało.
Minimalnie Neta zużywam 15GB/mies. co alternatywnie daje 8 doładowań po 25zł, ale i tak miałem RWK, więc na rok by starczyło. Pozostałe 10 mies więc Neta mam za darmo. bo Grunwald mam 22 mies. ważne. Zysk to 10 mies. darmo. Jak dla mnie dość mało.
ale jeśli brać pod uwagę nowe zasady przedłużania ważności GB to teraz najkorzystniej jest doładowywać za 50zł na 3 mies. Dostanie się 25GB czyli mniej niż za 2x25zł, daje to jakiś tam minimalny zysk bo +1 mies. gratis.

...ale gdyby nie zlikwidowano RWK dla Neta to na innych kartach mam tak duży zapas transferu że starczyło by mi na dodatkowe 5 mies oprócz doładowań 8x25zł. Czyli na około 17 miechów miałbym zapewnione. 17 do 22 średnio mi się uśmiecha.

Jednak jeśli wziąć pod uwagę to że moje maksymalne zużycie Neta dochodzi do 25-30GB/MIES. to cała kalkulacja korzyści z Grunwaldu lepiej wygląda.

Narazie czekamy te 22 mies. co się dalej wydarzy. Może będą nowe zasady przedłużania przez RWK np. będą płatne np. 10zł za 1 sms, co wydaje mi się dość rozsądne. Tylko czy operator wogóle kiedykolwiek się zdecyduje na jakąkolwiek forme powrotu RWK dla Neta po tym jak rozdał tak gigantyczną ilość GB w Grunwaldzie, którą i tak sporo osób utrzyma aktywne wiele lat poprzez regularne doładowania?
 #942088  autor: biala1991
 29 lip 2017, 20:06
@Tele2017
25zł-15GB i 10zł-5GB, przy RWK mam ten komfort że mogę zasilać dowolnymi nominalami. Kasy uzbierałam, bo do tej pory nie korzystałam z pakietów, bonusy były wygodniejsze i bardziej opłacalne, nie trzeba się było zastanawiać ile zużywam miesięcznie żeby się zmieścić w pakiecie.

@Tomektg
przecież napisałam, mam RWK i stare zasoby GB i złotówek :) zanim wykorzystam GB minie pół roku, drugie pół załatwi doładowanie za 35zł, po roku bonus mam wyczyszczony i mogę zacząć czyścić konto główne kupując pakiety co byłoby niemożliwe w przypadku Grunwaldu.
22 mce to dla mnie za krótko żeby wykorzystać standardowy bonus 100GB, do Grunwaldu nawet bym się nie zbliżyła, wisiałby mi na koncie kamieniem u szyi :) i ciągle wołał jeść :)
po tym jak rozdał tak gigantyczną ilość GB w Grunwaldzie, którą i tak sporo osób utrzyma aktywne wiele lat poprzez regularne doładowania?

I na tym myk polega, klienci mojego typu będą tylko utrzymywać Grunwald a nie z niego korzystać, do korzystania wystarczy mi z nawiązką 25GB na trzy mce czyli tyle ile muszę wydać na utrzymywanie czegoś czego nigdy nie posmakuję :)
 #942103  autor: krzysiek_
 29 lip 2017, 21:30
To podobnie jak weszły nolimity - dużo ludzi się na to rzuciło, bo modne, a nie że naprawdę potrzebowali. Orange dostało kasę a mają przewagę nad nami: wiedzą ile ludzie przeważnie zużywają, ile im przyrosło zużycie jak dali kody do lionów i ile ich przeważnie kosztuje przesłanie 100gb. Na pewno wyszło im, że się opłaca.
 #942499  autor: PawlusG
 31 lip 2017, 17:18
Orange chce się chyba trochę zrehabilitować, bo do pakietu no limit za 28 zł (przy przeniesieniu) dorzucili 35 GB miesięcznie :)

:)
  • Strona 61 z 529
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 529
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 529