DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 65 z 529
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 529
 #943042  autor: marokmon
 02 sie 2017, 18:04
Zastanawiam się nad migracją z ofn do virgin - bonusu gb który miałem od wielu lat już nie da rade utrzymywać (jest jakas opcja? widziałem że ktoś przedłużył o 2 lata, ale nie wiem czy nie przed lipcem).

Po ostatnim wydłuzeniu mam w orange online:
Możesz dzwonić jeszcze 363 dni
Możesz odbierać jeszcze 210 dni
Pakiet danych Ważne do: za 180 dni

Czyli coś też jest chyba nie tak z waznością na odbieranie? Sądzicie z praktyki orange, że wydłużanie pakietu danych jeszcze może powrócić na starych zasadach? Nie rozumiem czemu obrywają osoby które nie korzystały z grunwalda.
 #943174  autor: tele2017
 03 sie 2017, 10:36
Obrywają wszyscy bo grunwald jest na tym samym koncie danych co u wszystkich. Widocznie z technicznego punktu widzenia już nie dało się rozdzielić pakietów. Zresztą nie mogli by tego zrobić tym co już mają sprzed 18lip na starych zasadach sumowania pakietów. W promocji ktoś z góry przewidział że aby zatrzymać klienta w sieci damy mu możliwość przedłużania 1410GB w nieskończoność przy regularnych doładowaniach. Nikt wcale nie pisał i mówił że tylko 5 miesięcy będzie. Jakby było na promocyjnym 5 m-cy pewno bardzo mało by skorzystało z tej promocji.
Przez wiele lat było dobrze z darmowym Netem uzbieranym na koncie jak w skarbonce i dobre czasy się skończyły. Kto zużywa nieco więcej niż bonus za doładowanie, będzie nadal zadowolony z grunwaldu.
 #943226  autor: -Gosc-
 03 sie 2017, 13:45
Jestem_Janek pisze:mn9
Czyli da radę, to OK. Dzięki

P.S. Z bonusów za rejestrację też korzystałem. W Orange i NJU po 100GB. Wiem, cebulandia, ale jak sieć na to pozwala to dlaczego nie skorzystać.
Jestem_Janek Piękny awatar :D Już za to masz u mnie browara :smt006
 #943243  autor: mikkel07
 03 sie 2017, 16:24
Witam. Jestem użytkownikiem OFnK i mam pytanie w związku ze zmianami jakie zaszły w regulaminach (w szczególności RWK) w lipcu. Otóż pod koniec czerwca postanowiłem skorzystać z Grunwaldu gdyż potrzebuję dużo internetu. Wcześniej miałem 160zł na koncie głównym i 30GB z bonusów po doładowaniu. 30-go czerwca uruchomiłem grunwald w najlepszym dla użytkownika wariancie (na starych zasadach RWK) tzn. najpierw włączyłem RWK a potem za pośrednictwem kumulacji ważności środków czyli smsa z kodem doładowującym za 200zł pod numer 80400 uzyskałem w sumie 390zł na koncie głównym i 1440GB na promocyjnym koncie z bonusów z doładowań z terminem ważności zarówno konta jak i środki z bonusowego pakietu danych do 06.05.2019 roku. i tu pytanie. Chciałbym ponownie doładować za 200 zł za pośrednictwem kumulacji ważności środków pod 80400. Czy w tym przypadku bonus czyli następne 1410GB przedłuży te 1440GB które mam do 06.05.2019 roku przykładowo do początku października 2019 i konto główne do marca 2020 czy zarówno konto główne jak i pakiet bonusowy do marca 2020? I czy następne doładowanie za 200 kumulacją ważności środków nie zepsuje czegoś? Patrząc co się teraz pozmieniało w orange zrobiłem się bardzo nieufny. Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam.
 #943246  autor: mikkel07
 03 sie 2017, 16:44
To trochę cienko. To pewne że przedłuży konto główne o 10 miesięcy ale liczyłem na to, że przedłuży chociaż o te regulaminowe 5 miesięcy ten bonus czyli mniej więcej do początku października 2019. No nic. Jak się nie spróbuje to się nie dowiem. Mam nadzieje że system niczego źle nie zinterpretuje i nie zniszczę tym czegoś. Po cichu liczę, że przedłużę i bonus. Może ktos juz tu testował w realu? Bo w orange regulaminy nic nie mówią w stosunku do realu..
 #943253  autor: tele2017
 03 sie 2017, 17:47
Zgłupiałeś ???? :shock: :shock: :shock: NIE RÓB TEGO !!!
Najpierw przeczytaj ten wątek daleko wstecz !
Użytkownicy forum przetestowali wszystkie wersje przedłużania i wszystkie już nie działają, a nawet gorzej - SKRACAJĄ ważność Neta. :!: :!: :!:
Jedyne co przedłuża teraz Grunwald to zwykłe doładowanie, ale użyte dopiero jeśli pakiet ma ważność krótszą niż ważność danego doładowania. Także przedłużysz skutecznie tylko i wyłącznie za około 20 mies.
Co już wydałeś te 390zł z głównego? Niemożliwe, tak szybko? Jak już chcesz koniecznie doładować to tylko zwyczajnie bez wysyłania smsów pod 80400. Lepiej też nie wysyłaj więcej pod 8002, bo tez może skrócić ci do roku pakiet.
 #943268  autor: _aston_
 03 sie 2017, 19:33
Czy ktoś sprawdzał czy mu działa ten lejek w OFnK po ostatnich zmianach ?

Ja sprawdzałem na jednym numerze i nie działa, pobrało wszystkie środki z konta i 2 dzień czekam na odpowiedź z Orange
 #943270  autor: krzysiek_
 03 sie 2017, 19:36
Kartę z grunwaldem ważnym dłużej niż 366 dni nie doładowujemy dopóki nie spadnie poniżej 366 dni. Nie wysyłamy też nic na 8002 i na 80400. Zużywamy GB.

Czy można bezpiecznie rozładować kartę przelewem lub premium sms? Nie wiem, testować nie będę, bo mam 2 grunwaldy do 2020. Zamroziłem 4 stówki i tylko zżeramy GB (karta w routerze).
 #943274  autor: Niezgodna7
 03 sie 2017, 20:00
Nie chodzi o skrócenie bonusu
:-D :-D :-D :-D
Krzysiek , co jakiś czas - nie nagminnie.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #943351  autor: adziu82
 04 sie 2017, 12:59
surface123 pisze:Powiedzcie mi, po co komu w smartfonie takie pakiety danych ???

W modemie i net domowy, biurowy rozumiem, ale w smartfonie.... ??
Kolekcjonerzy :-)
A może ktoś w domu robi sobie router ze smartfonu i pobiera duże paczki. Sam kiedy zrezygnowałem z kiepskiej radiówki, robiłem tak, ale może aż tyle nie potrzebowałem. To było potrzebne aby przejrzeć coś na kompie i tyle.Max 10 GB, na miesiąc i tylko na weekendy.

RawStyle
 #943355  autor: -Gosc-
 04 sie 2017, 13:15
surface123 pisze:Powiedzcie mi, po co komu w smartfonie takie pakiety danych ???

W modemie i net domowy, biurowy rozumiem, ale w smartfonie.... ??
Zgadza się, sam mam skumulowane 74GB w smartfonie, nie do wykorzystania jak dla mnie, a ważne jest blisko rok. Także praktycznie mam internet za darmo, za same doładowania, regularnie przedłużałem RWK co miesiąc aż sie Orange kapnęło i oddzieliło konto główne od bonusów za doładowania:-) Ale i tak blisko rok jest:-)
 #943360  autor: xander21
 04 sie 2017, 13:39
surface123 pisze:Powiedzcie mi, po co komu w smartfonie takie pakiety danych ???

W modemie i net domowy, biurowy rozumiem, ale w smartfonie.... ??
Mając mulacą neostradę 10Mbps byś zrozumiał. Chyba lepiej mieć więcej GB w pakiecie, niż mniej? jak się zdarzą sytuacje kryzysowe i muszisz pobrać duzo danych np 5tego dnia to docenisz. Miesiąc jest długi. Z lejka się nie da korzystać :-) A poza mój smartphone działa dużo płynniej niż komputer, więc jest wygodniej.
 #943369  autor: marokmon
 04 sie 2017, 14:13
Czy na dzień dzisiejszy jest w orange jakaś taryfa jeśli chcemy sporadycznie korzystać z internetu? Najdłuższy okres to chyba 25gb na 3 miesiące za 50zł (choc to jednak zporo, bo 200zł na rok).

I drugie pytanie czy po tych zmianach w regulaminie i likwidacji rocznego i dłuższego utrzymania można bez obaw kwoty doąłdowania wydawac na usługi premium?
  • Strona 65 z 529
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 529
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 529