DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 39
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 39
 #981873  autor: oczkers
 08 mar 2018, 00:41
ten drugi jest jednorazowy (wg regulaminu).
Kod wchodził bez problemu od kiedy pamiętam, na pewno ponad rok czasu już tak korzystam doładowując konto tylko żeby przedłużyć ważność połączeń ale faktycznie chyba lepiej zrezygnować z 15za10.
 #981898  autor: piechucki
 08 mar 2018, 09:27
Właśnie dostałem odpowiedź na moją reklamację (przepadły środki promocyjne ponad 400 zł :( ), że podobno od 1 lutego 2018 roku zmienili regulamin i ponoć minimalna kwota doładowania przedłużająca ważność konta promocyjnego to 25 zł. Szukam, szukam i nie mogę TEGO regulaminu znaleźć. Gdyby się to okazało prawdą, to moje 9 numerów (które "obsługuję" dla całej rodziny) zmieni operatora ...
Czy ktoś może potwierdzić tą informację i / lub podać link do tego regulaminu?

Edit: Dodam tylko, że w żaden sposób informacja o zmianie do mnie nie dotarła :(
 #981900  autor: jarekt
 08 mar 2018, 09:36
Nie jest to prawda. Przedłużałem w lutym (na początku miesiąca, w połowie, pod koniec) PromoZŁ na kilkunastu numerach poprzez doładowanie 5zł w StrDoł - nie było żadnych problemów, pomijając "miszmasz" walentynkowy: 12-14 lutego był problem z bonusem w taryfie FPnK (http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=91845).

Na stronie DPP (doladowania.play.pl) bonus jest od kwoty 25zł ale na FB/StrDoł od 5zł.
Konsultanci czasami mylą te 2 promocje doładowań (do regulaminów jest trudny dostęp i może dlatego).

Regulamin dla DPP (od 25zł): https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... -KONTA.pdf
Regulamin dla StrDoł/FB (od 5zł): https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ulamin.pdf
Ostatnio zmieniony 08 mar 2018, 09:44 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #981920  autor: 24bis24
 08 mar 2018, 10:37
[quote="Johnny"Potwierdzam 06.03 ładowałem 5zł przez
w taryfie FPnk , promocyjne złotówki 0,75zł zostały przyznane i przedłużyły pozostałe o kolejne 30 dni.[/quote]czytasz czasem to co wypisujesz?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #981935  autor: daromar
 08 mar 2018, 11:38
Właśnie próbowałem doładować bezpośrednio przez https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge
niestety bezskutecznie, jak już strona się załaduje i wpiszę numer telefonu czy mail to nie jestem w stanie zmienić kwoty doładowania. Jak najpierw zmieniłem kwotę i metodę płatności to po wpisaniu numeru telefonu i kliknięciu doładuj resetuje się cały formularz. No zobaczę jeszcze później.
 #981940  autor: daromar
 08 mar 2018, 12:13
Określenie "bez problemu" jest nieco na wyrost.
Na moim obecnym komputerze nie da się wpisać danych i przejść do płatności. Teraz kilkukrotnie przekierowało mnie na strona FB z opisem "Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna".
Przeglądarka to Chrome, na Firefoksie i Operze to samo.
Później sprawdzę jeszcze na innym komputerze.
 #981941  autor: jarekt
 08 mar 2018, 12:22
Określenie "bez problemu" nie jest na wyrost, tylko dokładnie tak jak jest u mnie - bez problemu.
Ja nie sprawdzałem na Twoim kompie tylko na swoim :)
I u mnie jest za każdym razem bez problemu (bez najmniejszego problemu).

---edit---
Sprawdziłem przed chwilą kolejny raz - działa bez problemu (oczywiście sprawdzałem u siebie, a nie u Ciebie :))
 #982014  autor: daromar
 08 mar 2018, 17:23
Dorotea pisze:Strona doładowań FB leży i kwiczy:
Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.
Jak przeczytasz ten temat to zobaczysz że miałem ten sam problem.
Więc na innym szybszym/nowszym komputerze chwilę temu udało sie doładować. Przegladarka Chrome bo na firefoksie też był z tym problem. Co ciekawe nawet nie trzeba było byc zalogowanym na FB.
  • Strona 7 z 39
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 39
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 39