DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 518 z 675
  • 1
  • 516
  • 517
  • 518
  • 519
  • 520
  • 675
 #910627  autor: irzi
 11 lut 2017, 23:05
Te 30% to troche mydlenie oczów .....
To nie jest tak kolorowo jak kiedyś. Raz że ciężko teraz dostać zniżke 30%, a dwa że kiedyś te 30% to było od pełnego abonamentu - a teraz w cenie końcowej którą płacimy jest mało samego abonamentu, reszta to raty za telefon ( z których nic nie urwiemy ). 30% od mniejszej kwoty to mniejszy rabat dla nas.....
Raty za telefony teraz są do bani ....
 #910645  autor: Vieslav
 12 lut 2017, 07:57
Czy ktoś dostał już ofertę w ramach Orange Love?
Posiadam usługi stacjonarne: telefon z nielimitowanymi rozmowami na stacjonarne+komórki i neostrade, za co płacę 122zł.
Neostrade i komórkę chcę połączyć w Orange Love, więc według standardowego cennika wyjdzie mi 59zł. Telefon zostaje tak jak jest (abo za 69zł), ponieważ w Love nie ma rozmów na komórki bez limitu ze stacjonarnego.
 #910706  autor: JFK2016
 12 lut 2017, 15:18
irzi pisze:Te 30% to troche mydlenie oczów .....
To nie jest tak kolorowo jak kiedyś. Raz że ciężko teraz dostać zniżke 30%, a dwa że kiedyś te 30% to było od pełnego abonamentu - a teraz w cenie końcowej którą płacimy jest mało samego abonamentu, reszta to raty za telefon ( z których nic nie urwiemy ). 30% od mniejszej kwoty to mniejszy rabat dla nas.....
Raty za telefony teraz są do bani ....
Jeszcze źle?! Osobiście mam rabat 20% i za 3 nr z full no-limit/mms/sms/roaming/20GB neta na wspólne konto płacę 21,79 brutto (tj. 7,30gr za nr), wcześniej za jeden nr średnio płaciłem więcej (np. w Virgin na kartę 29zł). Czego oczekujesz? Że operator będzie ci dopłacał za korzystanie z jego usług?!
 #910736  autor: wwsk440
 12 lut 2017, 18:29
irzi pisze:
To nie jest tak kolorowo jak kiedyś. [...]
Kiedyś czyli mniej więcej? Krócej jak 2 lata? Serio pytam.
Jak dwa lata temu podpisywałem umowę to nie miałem rat na telefon (tylko pierwsza wpłata ~200zł), a dostałem 20% zniżki na abonament przez co płaciłem 39,9zł.
 #910739  autor: irzi
 12 lut 2017, 18:37
JFK2016 pisze:
irzi pisze:Te 30% to troche mydlenie oczów .....
To nie jest tak kolorowo jak kiedyś. Raz że ciężko teraz dostać zniżke 30%, a dwa że kiedyś te 30% to było od pełnego abonamentu - a teraz w cenie końcowej którą płacimy jest mało samego abonamentu, reszta to raty za telefon ( z których nic nie urwiemy ). 30% od mniejszej kwoty to mniejszy rabat dla nas.....
Raty za telefony teraz są do bani ....
Jeszcze źle?! Osobiście mam rabat 20% i za 3 nr z full no-limit/mms/sms/roaming/20GB neta na wspólne konto płacę 21,79 brutto (tj. 7,30gr za nr), wcześniej za jeden nr średnio płaciłem więcej (np. w Virgin na kartę 29zł). Czego oczekujesz? Że operator będzie ci dopłacał za korzystanie z jego usług?!
Ja nie mówie że źle, każda zniżka jest dobra ale .....
Jak nie zawalczysz, nie złożysz wypowiedzenia, nie upomnisz się to żadnego rabatu nie dostaniesz. Dlaczego nowy klient ma lepiej niż przedłużający ? Powinno być na odwrót.
Poza tym kiedyś to wszystko było bardziej przejrzyste. Odkąd są raty to ino zagmartwali oferte :evil:
Nie można np podać abonamentu faktycznego ? Tylko rabaty za wszelkie zgody marketingowe i tym podobne i jeszcze zniżka 20zł .... Chyba tylko po to by ładnie wyglądało z punktu marketingowego że Orange daje to w promocji ....
 #910742  autor: irzi
 12 lut 2017, 18:57
wwsk440 pisze:
irzi pisze:
To nie jest tak kolorowo jak kiedyś. [...]
Kiedyś czyli mniej więcej? Krócej jak 2 lata? Serio pytam.
Jak dwa lata temu podpisywałem umowę to nie miałem rat na telefon (tylko pierwsza wpłata ~200zł), a dostałem 20% zniżki na abonament przez co płaciłem 39,9zł.
I dostałeś fajną oferte !!! Sam z takich nieraz korzystałem bo jestem już dlugo w Orange
20% zniżki i płaciłeś 39,99zł więc abonament za 49,99zł to był
Za telefon 200zł i to było wszystko
A teraz ? Temu abonamentowi obecnie odpowiada ten za 29,99zł. I biorąc np P9 Lite na początek musimy zapłacić 299zł a potem co miesiąc 59,99zł ( rata 30zl a abonament 29,99zł ). Nawet dostając teraz zniżke 20% to taniej wyszlo by tylko o 6zł ( 20% z 29,99zl ) czyli 54,99zł
Więc jak dla mnie 2 lata temu była lepsza oferta !!! I jeszcze szło na telefonach jeszcze spore zniżki dostać !!!!
Na Grouponie szło nieraz kupić kupony na 30% zniżke na abonament, plus do tego dostawaliśmy np 200zł do wydania na BP. Jeszcze jak w tym czasie byly Szalone Dni w Orange .... To żyć nie umierać !!!
Dobte czasy się skończyły. Teraz juz tego nie ma ... :-(
 #910746  autor: Arturs
 12 lut 2017, 19:24
Jakieś 3 lata temu zakupiłem ofertę abonamentową w orange za ok 95zł z rabatem z groupona na całą umowę 30% i wychodziło 64 zł co miesiąc, a przy tym wybrałem jak na tamten okres super telefon Xperia Z3 compact (z dopłatą blisko 500/600zł). Umowa kończy mi się za miesiąc, więc szukam czegoś podobnego. Czy jest jeszcze szansa wyrwać podobny rabat w orange? To co teraz proponują znacznie przekracza moje możliwości - jeśli telefon jest w miarę przyzwoity liczą sobie dopłaty blisko 1500-2000zł lub abonament 150zł. Może przenieść się do innego operatora? W orange jestem już od ponad 5 lat i raczej nie narzekałem. W ofercie nie potrzebuje nic innego jak darmowe minuty/sms i kilka gb internetu (teraz mam 2gb +3 za 10 zł). Co do telefonu - coś przystępnego, z Z3 compact jestem zadowolony do tej pory, ale nie powiem, że jakiś powiew świeżości by nie zaszkodził, no chyba, że na prawdę ciężko o coś lepszego w przystępnej cenie, to mogę zostać jeszcze przy zetce ;) Dodam, że w orange mam jeszcze jeden numer, który jeszcze kilka miesięcy do końca umowy ma, może da się to jakoś połączyć w ciekawy rabat? Umowę już rozwiązałem w tym tygodniu, zaczniemy dzwonić do duk-a w przyszłym, zobaczymy co zaproponuje. Ewentualnie wchodzi w grę jeszcze internet/telewizja ale też w ciekawej cenie (obecna umowa na neta kończy się za 8 miesięcy, a na TV nic nie mam)
 #910833  autor: Arcziio
 13 lut 2017, 14:46
Proszę o jakąś podpowiedź. Dziś zorientowałem się, że koniec umowy przegapiłem, skończyła się 2 tygodnie temu. Zadzwoniłem pod *220 i oferta z S7 Edge była (na 30 miesięcy) 0 wpłaty i w zależności od różnych trików od 113 zł do 130 zł. Mógłbym też dorzucić jako numer dodatkowy do innego pakietu wspólnego który mam, na 2 lata i wtedy telefon ten kosztuje 999 od razu i 75zł przez ten okres. Taką dostałem ofertę. Zniżki 20%-30% na tą pierwszą ofertę pani nie mogła mi dać chociaż próbowałem na wszelkie sposoby. Do DUK też mnie nie mogła przełączyć i w sumie wcale się nie dziwię bo w systemie mają, że od nich nie uciekam. Co teraz zrobić, żeby jednak byli skłonni rabatować?
 #910835  autor: kedar
 13 lut 2017, 15:10
reggie pisze:
kedar - zadzwoń do tego BIznes T-Mobile na 604 604 604 i pogadaj o ofercie za 14,99zł netto.
Dzwoniłem - oferta z telefonem jak na stornie. Natomiast nie ma abo za 14,99. Proponowała mi 39,99 zł netto. Także raczej lipna oferta.

Narazie obstaję przy przejściu do play - tam mi proponowano 19,90 netto, za no limit w kraju i kupno telefonu w mediaexpert. Jest teraz promocja - wychodzi jakieś 2300 brutto tj. jakieś 1870 netto (na 24 miesiące by wychodziło jakieś 78 zł netto). Żeby to przebić musiała by być oferta poniżej 100 zł netto. Wątpię by orange się na tyle poprawiło. Jakby odpuścili opłatę na start czyli to 599 zł netto i zostałaby sama opłata miesięczna 101 zł to może bym i nie marudził i został. Ale przy ofercie rzekmo z duk wychodzi mi około 120 zł netto miesiecznie. To przy dwóch telefonach wartość całego zobowiażania wychdzi mi prawie 1000 zł netto wiecej.
 #910863  autor: mariusz94
 13 lut 2017, 19:08
Witam. Czy jest obecnie dostępna w Orange jakaś korzystna oferta bez telefonu oraz bez pakietów internetowych? Zależy mi jedynie na nielimitowanych minutach do wszystkich (włącznie ze stacjonarnymi) i nielimitowanych smsach. Internetu może nie być wcale, może być jakaś znikoma ilość, bo teraz pewnie pchają go do każdego abonamentu. Co mogę obecnie wynegocjować najlepszego po złożonym wypowiedzeniu z takimi warunkami? Zależy mi na jak najtańszej ofercie dla starszej osoby. Chyba, że w Orange nie dostanę nic takiego i lepiej poszukać jakiejś oferty na kartę? Nie siedzę ostatnio za dużo w ofertach abonamentowych więc liczę na jakąś pomoc z Waszej strony :)
 #910929  autor: Symulant
 14 lut 2017, 08:08
mariusz94 pisze:Witam. Czy jest obecnie dostępna w Orange jakaś korzystna oferta bez telefonu oraz bez pakietów internetowych? Zależy mi jedynie na nielimitowanych minutach do wszystkich (włącznie ze stacjonarnymi) i nielimitowanych smsach. Internetu może nie być wcale, może być jakaś znikoma ilość, bo teraz pewnie pchają go do każdego abonamentu. Co mogę obecnie wynegocjować najlepszego po złożonym wypowiedzeniu z takimi warunkami? Zależy mi na jak najtańszej ofercie dla starszej osoby. Chyba, że w Orange nie dostanę nic takiego i lepiej poszukać jakiejś oferty na kartę?
W tej sytuacji to najlepiej byłoby podpiąć ten numer do abonamentu wspólnego jeśli taki Ty lub ktoś z Twojej rodziny posiada. Domyślam się, że oferta pewnie dla babci/dziadka.
O abonamenty bez internetu to ciężko raczej. W Orange oferta no limit na rozmowy to 39.99. Lepiej przejść na kartę, albo np abo w Virgin gdzie można teraz samemu skonfigurować jakie usługi chcesz. Tam abo z no limit na same rozmowy za 17 PLN.
Aczkolwiek najlepiej sprawdziła by się oferta na kartę, tak podejrzewam zakładając, że do Planu Wspólnego nie można dołączyć numeru.
 #910939  autor: karlikowo
 14 lut 2017, 09:57
Wypowiedzenie złożone ponad miesiąc temu, nikt nie zadzwonił. Zadzwoniłem wczoraj pod *220, i po skakaniu po różnych wariantach wynegocjowałem ofertę na Abo wspólny na 2 numery (z możliwością dołączenia 3ciego nr w tej samej cenie) ~52zł, no limit rozmowy/sms + 22,5GB neta do podziału, 400min/100mb w roamingu. Do tego tel. Samsung A5 (2016) za 159 + 30zł/miesiąc. Jeden z abonamentów miałem do czerwca, poprosiłem o skrócenie okresu trwania umowy do 20 miesięcy, żeby potem kończyły się wszystkie razem. Pytanie do Was czy można coś jeszcze ugrać, czy jest to dobra oferta?
 #911053  autor: bebolek1
 14 lut 2017, 20:56
karlikowo pisze:Wypowiedzenie złożone ponad miesiąc temu, nikt nie zadzwonił. Zadzwoniłem wczoraj pod *220, i po skakaniu po różnych wariantach wynegocjowałem ofertę na Abo wspólny na 2 numery (z możliwością dołączenia 3ciego nr w tej samej cenie) ~52zł, no limit rozmowy/sms + 22,5GB neta do podziału, 400min/100mb w roamingu. Do tego tel. Samsung A5 (2016) za 159 + 30zł/miesiąc. Jeden z abonamentów miałem do czerwca, poprosiłem o skrócenie okresu trwania umowy do 20 miesięcy, żeby potem kończyły się wszystkie razem. Pytanie do Was czy można coś jeszcze ugrać, czy jest to dobra oferta?
5 poziom negocjacji - nie da sie juz wiecejw wynegocjować bo nie ma czego. Dostales 30% rabatu, stacjonarki i roaming. Jedynie mozesz dostac rabat za usluge stacjonarna 42,50 jak kazdy czyli dobrac jakis fajny internet w cenie.
 #911129  autor: reggie
 15 lut 2017, 09:43
kedar pisze:reggie napisał(a):
kedar - zadzwoń do tego BIznes T-Mobile na 604 604 604 i pogadaj o ofercie za 14,99zł netto.

Dzwoniłem - oferta z telefonem jak na stornie. Natomiast nie ma abo za 14,99. Proponowała mi 39,99 zł netto. Także raczej lipna oferta.
To coś słabo zagadałeś, bo ja taką ofertę dostałem za 14,99zł netto przy przeniesieniu numeru.
bebolek1 pisze:5 poziom negocjacji - nie da sie juz wiecejw wynegocjować bo nie ma czego.
Skoro masz takie info, to może i mnie podpowiesz, który to poziom negocjacji, tzn. czy jest szansa jeszcze coś więcej ugrać czyli wskoczyć na (jak to określiłeś) 5 poziom negocjacji?
- oferta firmowa no-limit+12GB netu umowa na 12m-cy -> cena standard 44,99zł netto, ja dostałem po złożeniu wypowiedzenia 29,99zł netto i Pani w DUK powiedziała, że to już max mówiła coś o 4 poziomie cenowym czy jakoś tak...
 #911130  autor: kemor44
 15 lut 2017, 09:51
10 kwietnia 2017 kończy się umowa na jednym telefonie.Jak złożyć wypowiedzenie,z przejściem
na kartę czy bez przejścia na kartę.Chodzi mi o wynegocjowanie dobrych warunków bez telefonu.Dobre warunki tzn.no limit rozmowy,smsy,trochę internetu.Chcę płacić 15-20 zł na miesiąc.Czy w Orange można dostać MMS-y w abonamencie?.Telefon stacjonarny mam.
 #911135  autor: dominikzw
 15 lut 2017, 10:08
Jak zlozysz wypowiedzenie z przeniesieniem na karte to nie wynegocjujesz rabatu, czy na 1 numer dostaniesz za 20 zl? Nie wiem, w abonamencie wspolnym plus internet mozna zejsc do 21 zl za wszystko

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
  • Strona 518 z 675
  • 1
  • 516
  • 517
  • 518
  • 519
  • 520
  • 675
  • 1
  • 516
  • 517
  • 518
  • 519
  • 520
  • 675