DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
  • Strona 55 z 91
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 91
 #1033154  autor: Gomez-C4
 04 lis 2018, 23:52
@goral2099 , całe szczęście, że ceny zeszły w dół, bo płacić po 100zł za starter to już można powiedzieć, że jest drogo, dobrze, że jest rynek konkurencyjny, bo przepłacać to mi się ( i nie tylko mi ) nie uśmiecha.
To czy kupujesz starter po terminie, czy może taki którego data już się kończy, bądź taki, który ma dużo czasu na uruchomienie to po zakupach od razu powinno się uruchomić cykliczny IbM, taki gwarant, na wypadek jakby coś próbowali majstrować.
Dzisiaj czytałem jeden komentarz w necie, że jakaś osoba liczy, że będzie jeszcze taniej :) :lol: już to widzę :twisted: .
Czy ceny poszybują w górę, uważam, że nie, wzajemna konkurencja zrobi swoje :) , chociaż jak pamiętam jak ludzie płacili za starter DIL-a po 300zł to było to dla mnie coś w tym intrygującego :lol:
 #1033156  autor: Gomez-C4
 05 lis 2018, 00:15
@jarekt to osoba, od której już dawno temu miałem możliwość robienia zakupów :) zresztą to nie jest jedyny sprzedawca, którego mam na białej liście :)
Generalnie mam taką zasadę, że danego ( sprawdzonego ) sprzedawcę na białej liście staram się bezpośrednio pytać co ma do zaoferowania, a potem się targuję do upadłego :) 8) , efektem tego właśnie było, że jeszcze wcześniej kupiłem 2 PInK-i 1 za 24,99zł za sztukę :) , w moim mieście były nie do zdobycia.
 #1033158  autor: jarekt
 05 lis 2018, 00:31
Pytam, bo on (@jeffrandall z Alle) i Ty, jako jedyne znane mi osoby w Polsce, robicie ten sam śmieszny błąd: na usługę IbL (Interent bez Limitu) z PInKów, mówicie/piszecie obydwaj (jako jedyni w Polsce) IbM (jak ten niebieski gigant z USA od pecetów czyli IBM ale z małym 'b').

Więc pomyślałem, że jakieś wspólne geny macie albo przynajmniej dużo czasu razem spędzacie, że niby "kto z kim przestaje takim się staje" i jeden od drugiego załapał ten błąd...
 #1033159  autor: Gomez-C4
 05 lis 2018, 00:34
@jarekt , lepiej sprawdź dokładnie moje wcześniejsze posty :D , bo jeszcze się okaże, że nie zauważyłeś mojej pisowni : Internet Bez Limitu :) , np. wczoraj :) dobrze, że sprawdzasz to tak wnikliwie :) ale niestety to zły trop :)
Generalnie jest coś w tym co piszesz " kto z kim przestaje tatkim się staje " bo chłonę często takie same błędy innych osób jak i te Twoje dobre i innych osób określenia.
 #1033162  autor: jarekt
 05 lis 2018, 01:01
@Gomez-C4: często piszesz IbM. Tak jak napisałem - robią to w Polsce tylko 2 osoby Ty i @jeff z Alle :):

Przykłady z 2 Twoich postów (pogrubienia IbM zrobione przeze mnie):
Gomez-C4 pisze:...jedynie obawiam się co dalej z PInK i IbM czy czasem jakiś "decyzyjny" nie wymyśli...
Gomez-C4 pisze:...z krótką datą ważności i tych bez daty i włączenie cyklicznego IbM-a , bo co z tego jak włączycie starter
oraz przykłady z 2 aukcji kolegi @jeffrandall z Alle:
Obrazek
Obrazek

Nie chodzi mi o to, że to jakiś przekręt - raczej wszystko jest OK i w dodatku tanio, tylko o ten nieprawdopodobny zbieg okoliczności: 2 osoby w kraju błędnie tworzą skrótowiec od nazwy usługi (IbM zamiast IbL) i się nim wielokrotnie posługują jako jedyni w kraju, ale tak się niesamowicie składa, że jedna z tych osób kupuje startery u tej drugiej i jest od dawna jej stałym klientem :).
 #1033164  autor: Gomez-C4
 05 lis 2018, 01:13
@jarekt :) tylko zwróć uwagę, na jedną rzecz :) taką bardzo maleńką, ta osoba ma na naszym forum ogłoszenie o sprzedaży tych starterów, zapewne zna nasz dział i .... to najważniejsze przecież ja pisałem o usłudze Internet Bez Limitu używając skrótu IbM , zresztą kupując te startery u tej osoby pytałem się używając tego samego 3-literowego skrótu co u mnie , być może to podchwyciła i u siebie to zastosowała.
Masakra i ja jeszcze muszę się tłumaczyć, że nie jestem wielbłądem :) :lol:
 #1033167  autor: jarekt
 05 lis 2018, 01:39
@Gomez, no założył sobie @jeff u nas konto i dał 2 ogłoszenia. Ale co z tego?
Sugerujesz, że przy okazji poczytał sobie nasze forum i się zapatrzył w Twój błędny skrótowiec IbM, po czym umieścił go podświadomie na aukcji?

No to też mówiłem, że to jest nieprawdopodobnie ciekawa historia. Czyli inna wersja: on przypadkowo podpatrzył IbM u Ciebie na forum (bo wiele razy tego błędnego skrótowca użyłeś) czyli tak się niesamowicie złożyło, że podpatrzył to u swojego klienta (pisałeś że wcześniej u niego kupowałeś), wystawił kilka aukcji z tym błędnym skrótowcem i w dodatku Ty od niego taki starter zakupiłeś :).


Dobra, to dodam jeszcze, że obydwoje robicie jeszcze inne IDENTYCZNE błędy ...
 #1033168  autor: Gomez-C4
 05 lis 2018, 02:04
@jarekt , przepraszam, ale zadam Ci być może głupie pytanie, nawet bardzo : sam na początku napisałem do Ciebie, że możesz być handlarzem :) no i uderz w stół a nożyce się odezwą, prawda ?
Człowieku ja wymieniłem z tamtą osobą kilkadziesiąt maili używając praktycznie za każdym razem tego skrótu, ale Ty oczywiście wiesz wszystko lepiej i oczywiście tamta osoba nie mogła go użyć, bo ?
Tak samo Twoja historyjka, że nie możesz sprzedać @Dorotea tych starterów, że Ty je tak bardzo potrzebujesz i że sam chcesz je dokupić :) , myślisz, że wszyscy to łykają, przecież to zapachniało na kilometr tym, że sam jesteś handlarzem - miałem tego napisać, ale samo prowokujesz tego typu sytuacje.
Nie wiem czyje interesy reprezentujesz, ale w jakieś prywatne wojenki handlarzy mnie nie mieszaj bo mam to w 4 literach.
Zdumiewające, że w tym wątku nie napisałeś do mnie PW tylko próbujesz prowadzić dziwne insynuacje, szukając na siłę winnych i to w mojej osobie.
Poczytaj jak ta osoba pisze to ogłoszenie, to nie mój świat.
 #1033169  autor: jarekt
 05 lis 2018, 02:50
Tak jak napisałem, robicie również inne IDENTYCZNE błędy (nie będę na razie podawał jakie) i nie związane z telekomunikacją i nie tylko na jego aukcjach są te błędy ale również w tych ogłoszeniach z PInKami na forum, i jest to nieprawdopodobny zbieg okoliczności, że Ty też takie błędy robisz.

Dlatego zadałem Ci pytanie na samym początku, czy to Twoja rodzina czy ktoś z bliskich Ci osób, bo to by mogło tłumaczyć ten zadziwiający przypadek (poprosiłeś np. żonę czy siostrę o założenie konta, podyktowałeś jej, czy przesłałeś gotowca mailem, itp. itd. i stąd te zadziwiające podobieństwa i tyle tych samych błędów) i byłoby po temacie, ale Ty zaprzeczyłeś.

Więc ja napisałem, że to nieprawdopodobny zbieg okoliczności. Nic jeszcze nie sugerując.
Sam zacząłeś się motać coraz bardziej i dziwniej, a jeszcze nikt Ci niczego nie zarzucił. Dziwne.


Kolejna sprawa:
Gomez-C4 pisze:Tak samo Twoja historyjka, że nie możesz sprzedać @Dorotea tych starterów, że Ty je tak bardzo potrzebujesz i że sam chcesz je dokupić , myślisz, że wszyscy to łykają, przecież to zapachniało na kilometr tym, że sam jesteś handlarzem
Jaka moja historyjka?
Zaczynasz coraz bardziej odlatywać i to w dodatku zupełnie niepotrzebnie, bo nikt Tu nie miał do Ciebie o nic pretensji (założyłeś sobie dodatkowe konto na forum i sprzedajesz w dobrej cenie PInKi - spoko).

Przypomnę Ci, że to Ty napisałeś jako pierwszy coś takiego (na stronie 64):
Gomez-C4 pisze:@Dorotea, koniecznie zapytaj @jarekt, bo coś on wspominał, że ma PInK-i z datą ważności do 1.06.2019 r. i być może będzie chciał odsprzedać :)
Na co ja odpowiedziałem:
jarekt pisze:@Gomez-C4, ja mam PInKów dużo, ale potrzeb (rodzina, znajomi) jeszcze więcej, także ja swoich na bank nie sprzedam. Prędzej dokupię 100 sztuk :).
Gdzie Ty tu widzisz jakąś "historyjkę"? Co Ci tu zapachniało handlarzem?

Ja na Allegro nie handluję i potwierdzam, że PInków mam dużo ale potrzebuję jeszcze dosyć sporo.


Jest jeszcze parę innych bzdurek w tym Twoim poście, np. że szukam winnych. Nie szukam winnych, no bo czego niby winnych? Ktoś coś przeskrobał? Ja o tym nic nie wiem. Może napisz czego winnych...

Albo że czyjeś interesy reprezentuję... :lol: :lol: :lol:
 #1033178  autor: Gomez-C4
 05 lis 2018, 05:08
@jarekt oj nie zakładaj z góry, że wszyscy są idiotami :) bo tak nie jest, mam jeszcze w pamięci, jak wspominałeś o jakimś znajomym co ma kilkaset tych starterów :) ( domyślnie zakładam, że chodzi o Ciebie w 3 osobie ) , a tu ( rzekomo Twój ) znajomy chce puścić na All, a tu ceny niewielkie :) , także to trochę wygląda dziwnie z Twojej strony.
Handlarzy jest tutaj dużo, jedni w bardziej zakamuflowanej opcji, a drudzy tego nie ukrywają :) .
Dużo osób na tym forum, twierdzi że masz sporą wiedzę, ale większą część tej wiedzy ( najbardziej przydatnej ) zachowujesz dla siebie, rozmawiałem z jedną osobą, która twierdzi, że te oferty na All z tymi "magicznymi GB " to Twoja sprawka, zresztą kto inny jak nie Ty, mógłby to zrobić.
To, że mi zaraz napiszesz, że to nie Ty to wcale nie oznacza, że tak nie jest :twisted:
 #1033343  autor: jarekt
 05 lis 2018, 11:11
@jeff, szkoda, że Cię pamięć zawodzi, czyli masz ją słabą.
Pisałem, że znam kilka osób (bliżej tak chyba koło 9-10 być może nawet kilkanaście osób), a nie jedną, które mają różną ilość PInKów: od kilkunastu, kilkudziesięciu do nawet kilkuset.

Kilka osób znam, nie jedną.

Dokładnie napisałem tak:
jarekt pisze:A startery PInK? Znam kilka osób w Polsce (a nie znam przecież wszystkich Polaków), które mają tych kart kilkanaście nierozpakowanych jeszcze, czasami kilkadziesiąt, i znam nawet 2 osoby co maja ich kilkaset. Więc pewnie niedługo gdzieś wypłyną jak się DIL skończy.
I jak widać nie myliłem się, bo sam @jeffrandall vel @jeffr235 czyli Ty, wystawiliście już grube kilkadziesiąt sztuk i to w dobrej cenie.

Ale najlepsze jest to, że była to odpowiedź... na taki Twój post:
Gomez-C4 pisze:@iphoneski , handlarze mają je w zapasie - o to nie musimy się martwić :-)
W każdym razie to nic złego przecież, że nimi handlujesz w dodatku w dobrej cenie - powtarzam to jeszcze raz aby było to jasne i klarowne.

No i potwierdzam: wszystkie dziwne oferty na Alle (z kilkudziesięciu różnych kont), opierające się na sztuczkach (co w aukcji nie jest oczywiście wspomniane) to moje oferty. Bo w tym kraju tylko ja jeden znam sztuczki i tylko ja jeden nimi handluję, więc to muszą być moje oferty.

Jestem monopolistą na magię i handel magią - czas się z tym pogodzić, a nie zazdrościć :lol: :lol: :lol:.
 #1033408  autor: jarekt
 05 lis 2018, 12:59
@steevoss, raczej to będzie starter głosowy, no chyba, że gdzieś tam jest nazwa "Online na Kartę". To jest to wtedy jedna z poprzednich taryf internetowych/data względem PInK i się nada, bo można zmigrować do PInK9.
 #1033425  autor: frifix
 05 lis 2018, 14:52
Ja również mam pytanie odnośnie czy dany starter się nadaje. Znalazłem na jednej ze stacji startery do Play Internet na Kartę, z tym że na przodzie naklejone jest 5 GB, ale pod spodem widać 3 GB + 3 GB. Z przodu widnieje napis "4G LTE" bez słowa ULTRA. Z tyłu pisze o bonusie 250 MB co miesiąc oraz data ważności startera do 01.11.2018.. Czy taki starter jest odpowiedni i czy będzie jeszcze działał?
  • Strona 55 z 91
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 91
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 91