DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 74 z 417
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 417
 #825409  autor: krzysiek255
 26 wrz 2015, 18:38
Maks SIM pisze:
molibden pisze:Ok, dziękiAha... jeszcze zapomniałem... czy działa w FM jakas blokada usług premium i jak się ją włącza?
Blokady Premium Play
wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS
na numer 8002 o treści:
BLOKADA SMS
BLOKADA MMS
BLOKADA PRENUMERATY
BLOKADA WAP
BLOKADA VOICE

------------------
Blokada ProguPremium odpowiednio 35 PLN, 100 PLN albo 200 PLN brutto
poprzez wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8001 o treści:
blokada 35
blokada 100
blokada 200

--------------
Blokada 3zł , 9zł 15zł, – blokowane są SMS/MMS Specjalny oraz Przychodzący SMS/MMS
Specjalny, połączenia głosowe na Numery Specjalne, a także WAP Specjalny i
serwisy strumieniowej transmisji wideo, pobieranie Treści Multimedialnych z
Serwisu Internetowego P4 lub Serwisu Mobilnego P4,
których cena przekracza 3, 69zł , 11, 07 zł , 18, 45 zł
zł z VAT za jednostkę rozliczeniową.
Wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS na numer 8003 o treści:
blokada 3
blokada 9
blokada 15

----------
I dodatkowo:
Wyłączenie NOTKA SMS [płatnej dla dzwoniących] notyfikacji związanej z przekierowaniami
SMS o treści : STOP NOTKA pod bezpłatny numer 8042
chyba wszystko...
jest jeszcze STOP SPAM
Dzięki usłudze STOP SPAM możesz zablokować SMS-y przychodzące z numerów skróconych zaczynających się od cyfr: 7,8,9 (wszelkie konkursy, loterie oraz inne usługi o charakterze rozrywkowym).
Aby zacząć korzystać z usługi STOP SPAM, wyślij SMS o treści STOP na numer 252 (opłata za wysłanie SMSa wg cennika jak za zwykły SMS). Aktywacja zostanie potwierdzona SMSem. W każdej chwili możesz wyłączyć usługę, wysyłając SMS o treści TAK na numer 252.
UWAGA! Jeśli wyślesz SMS-a na dowolny numer Premium, żeby włączyć wybraną przez siebie usługę, blokada STOP SPAM zostanie automatycznie wyłączona. Aby nadal korzystać z blokady, musisz ponownie włączyć usługę.
 #825464  autor: Maks SIM
 26 wrz 2015, 23:21
molibden pisze:Ok, dziękiAha... jeszcze zapomniałem... czy działa w FM jakas blokada usług premium i jak się ją włącza?
krzysiek255 pisze:jest jeszcze STOP SPAM [......]
krzysiek255 dzięki za uzupełnienie, z rozpędu zapomniałem :)
Dopisałem do mojego postu, żeby był komplet.
W sumie to z tych Blokad usług PREMIUM najważniejsza jest:
1.- Blokada Prenumeraty, czyli zablokowanie wszystkich płatnych przychodzących SMS/MMS
poprzez wysłanie Bezpłatnej wiadomości SMS o treści: stop prenumeraty na numer 8002
2.- STOP SPAM
SMS o treści STOP na numer 252 (opłata za wysłanie SMSa wg cennika jak za zwykły SMS)
link http://www.play.pl/uslugi/stop-spam/

Jeżeli Karta jest w ofertach Play to można te blokady włączyć na Play24,
niestety przy ofercie FaktMobile blokad nie widać na Play24, dlatego pozostaje aktywacja poprzez SMS lub BOK FaktMobile.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #825468  autor: molibden
 27 wrz 2015, 07:32
Dzięki wszystkim za pomoc. Zdecyduję się na FM bo wybierałem opcje od różnych opów ale wyszło na FM. W redbullu jest zdaje się jakiś na-limits za przyzwoitą cenę (chodzi o minuty do wszystkich). Prawda li to?
edit
aha.. już widzę. Pakiet 30dni za 20zł. Fajna opcja tylko ciekawe na jak długo?
 #825479  autor: Rebeliant
 27 wrz 2015, 10:17
U mnie dziwna sytuacja :D Wczoraj mieliśmy z rana małe zamieszanie z kodami, więc początkowo zalogowałem się na P24 i zobaczywszy możliwość opcji aktywowania vouchera aktywowałem go, zamiast dzwonić na BOK, jak doradzał mi kolega BlacQ1. Dziś zalogowałem się na P24 i znów mogłem wbić kolejny voucher. Widocznie system uznał wczorajszy voucher jako kod, a dziś miałem voucher.
 #825509  autor: bobiwr
 27 wrz 2015, 12:45
Też tak kiedyś miałem. System mi powiedział, że "operator nie aktywował pakietu". Więc użyłem vouchera (jak się pojawił), a po 24 godz. znowu miałem możliwość użycia jeszcze jednego vouchera.
 #825517  autor: user_delete44
 27 wrz 2015, 14:12
Temat ma prawie sto stron, więc wybaczcie, jeśli już o to pytano - czy po pobycie w Fakt, mając RWK wracając do PLAY, np. do MiniMax zachowany zostanie okres ważności konta na połączenia wychodzące? Potrzebuję dać komuś kartę, głównie do dzwonienia do PLAY, ale może się przytrafić też do W3, i chciałbym, żeby ta osoba miała limiter do tych 29 zł maksymalnie, chociaż jak do tej pory nie było takiego przypadku i potrzeby. Inne usługi: SMS/MMS/Internet nie są potrzebne.
 #825527  autor: Gregrin
 27 wrz 2015, 15:29
wht666 pisze:limiter do tych 29 zł maksymalnie, chociaż jak do tej pory nie było takiego przypadku i potrzeby. Inne usługi: SMS/MMS/Internet nie są potrzebne.
To jeśli ta osoba będzie umiała włączać pakiet (albo tobie będzie się chciało) to może lepiej przejść z faktu do redbulla ?? Tam tez jest stan darmowy, RWK przejdzie no i nolimit kosztuje 20zl (stac + kom).
Ewentualnie wybrać nju tam po 19zl włączy się nolimit. Albo jeśli dzwoni rzadko to dzienny limit 99gr (w najgorszym przypadku 30zl/miesiąc jeśli będzie dzwonił codziennie).
 #825536  autor: user_delete44
 27 wrz 2015, 16:07
95% połączeń jest do PLAY, chodzi o jak najtańsze uzyskanie RWK w taryfie ze stanem darmowym (lub takiej, w której jest do PLAY za darmo). Próbowałem gołej formuły, ale w play24 nie widziałem nigdzie możliwości aktywacji stanu darmowego, dlatego pomyślałem o przeskoczeniu na RWK przez Fakt. W sumie, to ten RBM brzmi podobnie, bo tam stan darmowy jest w play24 do włączenia, a nic więcej nie potrzeba. Rozmów do W3 jest na tyle mało, że te kilka zł miesięcznie można zapłacić po standardowej stawce.
 #825617  autor: reboot
 28 wrz 2015, 11:03
Nie wiem, po prostu mało korzystam z karty FAKT, dodaję minuty z kodów itp. a ilekroć patrzę na *106# to mam np. 39 min z hakiem ;) i nigdy nie widziałem nic powyżej 40 min. Dobrze wiedzieć, że się mylę w tym przypadku.

WKS
 #825626  autor: bobiwr
 28 wrz 2015, 11:58
reboot pisze: ilekroć patrzę na *106# to mam np. 39 min z hakiem
Na testowym numerze uzbierałem 2 h 50 min. I to się ładnie zmienia po każdym użyciu kodu lub vouchera. A daty ważności pakietów ci się zmieniają?
 #825773  autor: Marcel82
 29 wrz 2015, 10:26
Witam!
Jak wygląda sytuacja z bramką SMS (wygoda), Play24 i billingami. To samo jak w PnK?
Rebeliant udzielił mi odpowiedzi w innym wątku, ale nie na wszystkie pytania, więc zapytam u źródła, tj. tutaj :P :wink:
Wiem, że "Play24 nie wyświetla póki co stanu pakietów, a ostatnio zniknęły opcje blokad typu premium. Widocznie P24 cały czas jest dostosowywany pod Fakt."
A reszta?

Jaja z voucherami i kodami mnie nie interesują, bo zamierzam raz na miesiąc kupić pakiet 300/300/300 za 19 zł, ale po przeczytaniu 6-7 ostatnich stron tego wątku, widzę, że niezłe ogólne burdello jeszcze mają :D
  • Strona 74 z 417
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 417
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 417