DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 39
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 39
 #982351  autor: GaduAirowiec
 09 mar 2018, 20:59
jarekt pisze:@jkriss, pakiet 10za5 (taką pisownie stosujemy na forum), to pakiet dający 10zł PromoZŁ (Promocyjnych Złotówek) ważnych 30 dni, sumujący się z obecnymi PromoZŁ i przedłużający je wszystkie razem o 30 dni.
Pakiet ten kosztuje 5zł i taka kwota jest pobierana z KG (Konta Głównego).
Pakiet włączasz kodem *111*81*1# - nie ma możliwości włączenia przez Play24 (da się ewentualnie zlecić włączenie przez zgłoszenie lub poprzez infolinię).
Pakiet możesz włączyć tylko 1 raz na 30 dni.

Czy do tej pory jest wszystko jasne?
Nie ma już możliwości doładowania przez Facebooka! :( Czyli teraz aby przedłużyc złotówki promocyjne i GB na koncie to co trzeba robić? Kupić pakiet 10 za 5zł co 30 dni? Ale wtedy te 10zł idzie na konto promocyjne a z czego zabiorą za kolejny pakiet 700MB za 5zł przedłużający GB? Skoro te 10zł ląduje na promocyjnym? Przestraszyłem się bo widzę że zlikwidowali strefę dołądowań na FB.
 #982352  autor: KC-KARLOS
 09 mar 2018, 21:03
GaduAirowiec: sprawdź też profil Red Bull Mobile, mają podstronę na FB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #982353  autor: jarekt
 09 mar 2018, 21:03
@GaduAirowiec, nie panikuj :D :D :D. Wszystko jest OK - nic nie zlikwidowano. Poniżej będzie zaraz info (piszę dla początkujących i spanikowanych zaawansowanych :)).

No więc tak: inna metoda na przedłużenie ważności PromoZŁ, to Bonus 15% (lub 30% w taryfie PnKLT) w postaci właśnie PromoZŁ ważnych 30 dni (i tak jak w przypadku 10za5, sumujących się z obecnymi PromoZŁ i przedłużającymi je o 30 dni) za doładowanie już 5zł, wykonane w tzw. Strefie Doładowań (StrDoł) na facebooku (FB) Play/RBM.

Czyli za 5zł dostaniemy 5zł na KG i 0,75zł PromoZŁ ważne 30 dni (w taryfie PnKLT wyjątkowo dostajemy 30% czyli za 5zł byłoby 1,50zł PromoZŁ).
Wchodzimy więc na FB Play/RBM i tam wchodzimy w StrDoł (czyli wchodzimy w StrDoł poprzez FB) i potem wybieramy i wypełniamy odpowiednie pola i opcje.

Niestety od wczoraj StrDoł z poziomu FB Play nie jest dostępna (co jakiś czas tak się dzieje - co kilka/kilkanaście tygodni średnio - link znika albo kieruje w pustkę).

Ale można wejść w StrDoł z pominięciem FB - czyli wchodzimy bezpośrednio do StrDoł.
Bezpośredni link do StrDoł (z pominięciem FB) czyli do aplikacji doładowań był w tym temacie już kilka razy podawany więc nie będę się powtarzał.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 22:10 przez jarekt, łącznie zmieniany 3 razy.
 #982354  autor: bolek2004
 09 mar 2018, 21:04
Przy okazji zapytam czy na doladowania.play.pl od 25zł dają ten bonus 15%? Nic się nie zmieniło? Bo widzę tylko to promo mc. Za kilka dni muszę ładować jeden numer, jeśli nie naprawią strefy doładowań to będę musiał z tamtej strony skorzystać.
 #982357  autor: GaduAirowiec
 09 mar 2018, 21:07
jarekt pisze:@GaduAirowiec, nie panikuj :D :D :D. Wszystko jest OK - nic nie zlikwidowano. Poniżej będzie zaraz info.
No właśnie nie widzę strefy doładowań na profilu Play na Facebooku
http://www.bankfotek.pl/view/2112864
 #982361  autor: KC-KARLOS
 09 mar 2018, 21:19
GaduAirowiec: nie umiesz szukać? Red Bull Mobile na FB wpisz, a na ich stronie jest Strefa Doładowań. Działanie analogiczne co na niedziałającej opcji na fanpage'u Play.
Sprawdziłem przed chwilą. Oczywiście się na FB zaloguj to opcja się pojawi. :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #982362  autor: jarekt
 09 mar 2018, 21:24
@bolek2004, 15% PromoZŁ od 25zł dalej obowiązuje na DPP.

@GaduAirowiec, widzisz już cały mój post (pisałem, że "poniżej zaraz będzie info")?

No i na koniec taka uwaga, bo @GaduAirowiec spanikowany pytał: gdy nie działa już konkretnie StrDoł (tak też się zdarza), a chcemy przedłużyć i PromoZŁ i GB, to ładujemy na konto 10zł (jeśli nie mamy, bo jak mamy to nie ładujemy, chyba że mamy ale ładujemy 5zł aby mieć np. 50 dni ważności konta w FPnK) i kupujemy:
- 10za5 za 5zł (ostatniego dnia ważności PromoZŁ i poprzedniego pakietu 10za5) i
- 600/700MB za 5zł (jednorazowy ręcznie lub cykliczny ręcznie/automatycznie).
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 08:59 przez jarekt, łącznie zmieniany 2 razy.
 #982365  autor: GaduAirowiec
 09 mar 2018, 21:32
@jarekt
Ale można wejść w StrDoł z pominięciem FB - czyli wchodzimy bezpośrednio do StrDoł.
Bezpośredni link do StrDoł (z pominięciem FB) czyli do aplikacji doładowań był w tym temacie już kilka razy podawany więc nie będę się powtarzał.
OK ważne że chociaż Play Formuła na Kartę mogę doładować z profilu Red Bull Mobile na Facebooku:)
Link https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ome/charge u mnie nie działa, jak próbuję wpisywać numer telefonu to kieruje mnie od razu na facebooka:(
 #982379  autor: jarekt
 09 mar 2018, 21:49
Link u mnie nie działa, jak próbuję wpisywać numer telefonu to kieruje mnie od razu na facebooka:(
Kilka razy (może nawet kilkanaście) różni ludzie tu na forum zgłaszali, że właśnie mają takie problemy z tym linkiem bezpośrednim do StrDoł.

Przez niecałe 4 lata ładowałem sporo razy (nie podam liczby, bo i tak nikt nie uwierzy) przez ten bezpośredni link i ANI RAZU nie miałem tego problemu.
Sporo razy chciałem nawet go sprowokować ale mi się nigdy nie udało (przy czym nie było to dla mnie bardzo ważne więc się chyba słabo przyłożyłem - chciałem po prostu zlokalizować błąd i go "zrozumieć" odpowiednio wcześniej gdyby i mnie kiedyś coś takiego spotkało).
 #982382  autor: masseter
 09 mar 2018, 22:14
jarekt pisze:Jak ktoś koniecznie musi przez FB (w sensie, że nie chce omijać FB i wchodzić bezpośrednio w StrDoł jak opisałem wyżej), to może przez FB RBM.
Czy w ten sposób przedłuży się ważność konta promocyjnego?
Kiedyś przez pomyłkę doładowałem tak (aplikacja RBM z pominięciem FB) numer w Formule PnK i nie dostałem bonusu 15%. Potem doładowałem przez Strefę Doładowań Play - bonus przyszedł bez problemu. Czyli to był błąd systemu?
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 22:24 przez masseter, łącznie zmieniany 2 razy.
 #982384  autor: Gregrin
 09 mar 2018, 22:23
Połączyłem watki bo są o tym samym. Proszę czytać pierwszy post i gdyby nie bylo w nim odpowiedzi śmiało pytać. Tym sposobem uzupełnię pierwszy post o brakujące wyjaśnienia :) Sposobu o przedłużanie BzP nie będę tam dodawał bo nie jest mój i nie jest podawany "w prost" na forum. Jak ktoś będzie szukał to pewnie znajdzie w tym wątku przeglądając parę ostatnich postów ;)
 #982385  autor: jarekt
 09 mar 2018, 22:26
masseter pisze:Czyli to był błąd systemu?
@masseter, trudno powiedzieć. Kilka razy (może kilkanaście) ładowałem numer Play poprzez strefę/aplikację RBM i odwrotnie: numer RBM poprzez strefę/aplikację Play i zawsze bonus dostawałem.
Problem jest taki, ze jeśli tego bonusu nie dostaniesz, to nie jesteś w stanie na drodze reklamacji go potem skutecznie wyegzekwować, bo zrobiłeś coś czego regulamin nie przewiduje i nie reguluje.

Oczywiście można spróbować reklamować ale unikałbym podawania szczegółów, że ładowałem numer Play poprzez strefę/apkę akurat RBM - może wtedy taka reklamacja przejdzie, bo konsultant też pobieżnie wszystko sprawdzi i ją uzna.

W każdym razie jak nie ma musu, i działa StrDoł z pominięciem FB to lepiej numery Play ładować przez strefę/apkę Play aby właśnie w razie problemów nie mieć dodatkowych problemów :)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 09:00 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #982410  autor: mskrot
 10 mar 2018, 00:30
Zwróciłbym jeszcze uwagę na pkt 5 regulaminu doładowań przez StrDol.

5. Skorzystanie z niniejszej Oferty Promocyjnej przez jednego i tego samego uczestnika na zasadach opisanych w niniejszym regulaminie, jest możliwe tylko dla jednego numeru telefonu.

W moim przypadku napotkałem na ten problem. Miałem już jeden numer zarejestrowany na siebie i doładowywany przez StrDol z mojego profilu FB. Następnie przeniosłem inny numer z VM do Play i także chciałem go doładowywać przez StrDol, aby przedłużać ważność PZ i bonusu w postaci 0,75 za doładowanie 5 już nie dostałem, a tym samym nie przedłużyły mi się PZ. Problem rozwiązałem w ten sposób, że w punkcie stacjonarnym Play zmieniłem właściciela tego numeru na moją żonę, a następnie żona ze swojego profilu na FB doładowała go przez StrDol za 5 i wtedy już wpadło 0,75 przedłużające PZ o 30 dni.
Polecam zwrócić uwagę na ten punkt regulaminu osobom, które mają na siebie zarejestrowany więcej niż jeden numer i próbują go doładować przez StrDol... Wtedy bonusu 15% na drugi i kolejne numery już nie dostaniecie...
 #982429  autor: piechucki
 10 mar 2018, 09:04
Czyli muszę mieć dodatkowo 8 profili na FB, żeby "obsłużyć" "moje" 9 numerów :( Coś mi się widzi, że w Play zaczyna się "robić ciasno". Z jednej strony ich rozumiem, ale z mojego punktu widzenia mało fajnie...
 #982430  autor: bolek2004
 10 mar 2018, 09:07
Że co?
Nie ma to znaczenia na kogo jest numer i ile tych numerów jest. Ładuję od kilku lat różne numery regularnie i zawsze wszyscy otrzymywali bonus.
06.03 ostatnio 3 numery. 2 zarejestrowane na tą samą osobę i nie było problemu z otrzymaniem promocyjnych złotówek, zresztą od dłuższego czasu je regularnie ładuje i zawsze bonus każdy otrzymuje. I ładuje z jednego tego samego konta na FB te numery bo innego nie mam.
 #982440  autor: jarekt
 10 mar 2018, 09:51
Zapis istniał od zawsze i od zawsze nie był egzekwowany, bo jest bez sensu i się pewnie w którymś momencie zorientowali, że to jest mega ograniczenie (może nawet następnego dnia po opublikowaniu regulaminu).
Mało znam rodzin, w których jest np. 5 osób, 5 numerów, 5 kont FB i w dodatku każdy ładuje osobiście i tylko sobie samemu. W zasadzie, to nie znam ani jednej takiej rodziny.
  • Strona 9 z 39
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 39
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 39