DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 98 z 675
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 675
 #719334  autor: wkurzonymechanik
 22 maja 2014, 12:27
Witajcie
Skorzystałem z opcji zakupu groupona za 29zł ( by nie słuchać dziamgolenia z orange o tym że juz max itp itd ) żeby mieć rabat 30%,
Co się okazuje że ów rabat nie jest do przedłużenia umowy korzystając z oferty smart plan multi II na raty ( błąd w grouponie ) tak mi powiedziała konsultantka i że mogę korzystajać z tego kodu rabatowego skorzystać z oferty przedłużenia ale na 30 miesięcy + cena telefonu w ratach SGS5 będzie wynosic 65.02 + abonament 89,98-30% x 30 miesięcy.
Składam dzisiaj rezygnacji z ich usług a byłem u nich klentem przez ponad 15 lat
ps2. max jaki mógłbym uzyskać to co mi zaoferowali będąc w salonie i dzwoniąc przez konsultanta to SGS5 z 1498zł na 1298zł oraz rabat na telefon 200zł

 #719347  autor: 3.14-ter
 22 maja 2014, 12:57
Robertuss pisze:
3.14-ter pisze: ja finalnie będę płacić zamiast wyjściowych 89,98 zł - 46,49 zł (i nie jest to żaden myk, tylko standardowe rabatowanie usługi).
Oprócz -30% co jeszcze masz?
Orange Open

[ Dodano: 2014-05-22, 12:58 ]
wkurzonymechanik pisze:Witajcie
Skorzystałem z opcji zakupu groupona za 29zł ( by nie słuchać dziamgolenia z orange o tym że juz max itp itd ) żeby mieć rabat 30%,
Co się okazuje że ów rabat nie jest do przedłużenia umowy korzystając z oferty smart plan multi II na raty ( błąd w grouponie ) tak mi powiedziała konsultantka i że mogę korzystajać z tego kodu rabatowego skorzystać z oferty przedłużenia ale na 30 miesięcy + cena telefonu w ratach SGS5 będzie wynosic 65.02 + abonament 89,98-30% x 30 miesięcy.
Składam dzisiaj rezygnacji z ich usług a byłem u nich klentem przez ponad 15 lat
ps2. max jaki mógłbym uzyskać to co mi zaoferowali będąc w salonie i dzwoniąc przez konsultanta to SGS5 z 1498zł na 1298zł oraz rabat na telefon 200zł
Ale jaka konsultantka?! :roll:
Sprawę załatwiasz sam poprzez www.

 #719352  autor: wkurzonymechanik
 22 maja 2014, 13:10
3.14-ter pisze:
Robertuss pisze:
3.14-ter pisze: ja finalnie będę płacić zamiast wyjściowych 89,98 zł - 46,49 zł (i nie jest to żaden myk, tylko standardowe rabatowanie usługi).
Oprócz -30% co jeszcze masz?
Orange Open

[ Dodano: 2014-05-22, 12:58 ]
wkurzonymechanik pisze:Witajcie
Skorzystałem z opcji zakupu groupona za 29zł ( by nie słuchać dziamgolenia z orange o tym że juz max itp itd ) żeby mieć rabat 30%,
Co się okazuje że ów rabat nie jest do przedłużenia umowy korzystając z oferty smart plan multi II na raty ( błąd w grouponie ) tak mi powiedziała konsultantka i że mogę korzystajać z tego kodu rabatowego skorzystać z oferty przedłużenia ale na 30 miesięcy + cena telefonu w ratach SGS5 będzie wynosic 65.02 + abonament 89,98-30% x 30 miesięcy.
Składam dzisiaj rezygnacji z ich usług a byłem u nich klentem przez ponad 15 lat
ps2. max jaki mógłbym uzyskać to co mi zaoferowali będąc w salonie i dzwoniąc przez konsultanta to SGS5 z 1498zł na 1298zł oraz rabat na telefon 200zł
Ale jaka konsultantka?! :roll:
Sprawę załatwiasz sam poprzez www.
Konsultantka wyjaśniła mi dlaczego nie mogę skorzystać z groupona na 24 miesiące i że wogole jest błąd bo kod z groupona nie obowiązuje przy przedłużeniu na raty i że mi proponuje zerwać umowę i na nowych warunkach. co mnie zdziwiło
A co do tej oferrty -20% rabat na abo i - 200 rabatu na telefon dostałem w salonie orange po stwierdzeniu ze rezygnuje i wtedy konsultantka zadzwoniła przy mnie na infolinie z informacją że jest klient ktory chce przedłużyć i ze nie odpowiadają mu warunki i chce zrezygnować i wtedy po rozmowie telefonicznej ( bedac w salonie orange ) otrzymałem w/w warunki

 #719359  autor: 3.14-ter
 22 maja 2014, 13:15
Sorry, mój błąd nie doczytałem, że chodziło Ci o telefon na raty, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że jak przedłużałem 2 dni temu to oferty z ratami też miałem aktywne.

 #719372  autor: wkurzonymechanik
 22 maja 2014, 13:51
3.14-ter pisze:Sorry, mój błąd nie doczytałem, że chodziło Ci o telefon na raty, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że jak przedłużałem 2 dni temu to oferty z ratami też miałem aktywne.
A powiedz mi jak wyszła Ci oferta te pare dni temu ?

 #719399  autor: Colin Barbazync
 22 maja 2014, 15:21
Ja mialem znowu tel, stanelo na tym ze z telefonem nic nie da sie lepiej a bez to chyba 47pln za abonament niby ten 89pln, z tym ze umowa na 16 miesiecy (co u mnie bez telefonu jest nieakceptowalne). Wiec po stwierdzeniu, ze wole sobie isc do play na pol roku i telefon kupic w w wolnej sprzedarzy zostalem "ostrzezony" ze juz wiecej nikt nie zadzwoni i ze numer wygasnie jakos niedlugo.

 #719402  autor: 3.14-ter
 22 maja 2014, 15:28
wkurzonymechanik pisze:
3.14-ter pisze:Sorry, mój błąd nie doczytałem, że chodziło Ci o telefon na raty, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że jak przedłużałem 2 dni temu to oferty z ratami też miałem aktywne.
A powiedz mi jak wyszła Ci oferta te pare dni temu ?
Ale u nich na stronie? Bo do mnie oprócz wspomnianej 3 strony temu rozmowy z DUK, jak przyszedłem do salonu z wypowiedzeniem, którego ostatecznie nie złożyłem po rozmowie z DUK, które miało się ze mną kontaktować 4 dni później nikt nie dzwonił już, oprócz jakiejś pani z działu handlowego która ani nie miała uprawnień żadnych, bo proponowała mi warunki gorsze niż widoczne już z poziomu profilu przy przedłużaniu umowy ani nie orientowała się w innych opcjach oferty. W związku z tym, że nie chciało mi się czekać kupiłem Groupon i mam 30% zniżki. Telefony, które mnie interesowały nie były oferowane ze zniżkami, m.in. Nokia 515, niedostępna w taryfach z netem.

 #719540  autor: Masterjam77
 23 maja 2014, 11:04
3.14-ter pisze:Sorry, mój błąd nie doczytałem, że chodziło Ci o telefon na raty, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że jak przedłużałem 2 dni temu to oferty z ratami też miałem aktywne.
A czy wybrałeś opcje zakupu Na Raty na Grouponie? Sam korzystałem z obecnego kuponu ale przy zakupie są 2 możliwości do wyboru albo MULTI II lub MULTI II na raty. Trzeba określić która się chce. Wybierając taryfę na zwykły MULTI II nie można wtedy korzystać z opcji na raty

 #719543  autor: wkurzonymechanik
 23 maja 2014, 11:11
Masterjam77 pisze:
3.14-ter pisze:Sorry, mój błąd nie doczytałem, że chodziło Ci o telefon na raty, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że jak przedłużałem 2 dni temu to oferty z ratami też miałem aktywne.
A czy wybrałeś opcje zakupu Na Raty na Grouponie? Sam korzystałem z obecnego kuponu ale przy zakupie są 2 możliwości do wyboru albo MULTI II lub MULTI II na raty. Trzeba określić która się chce. Wybierając taryfę na zwykły MULTI II nie można wtedy korzystać z opcji na raty
Oczywiście że wybrałem "opcję na raty" na grouponie i babka mi powiedziała że ta opcja nie działa przy przedłużaniu umowy i że wystąpił błąd na grouponie.
Najśmieszniejsze jest to że przy wybraniu opcji przedłuzenia umowy na raty "nowy klent otrzymuje umowee na 24 miesiące" a "stały na 30" smiech na sali
Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie na [email protected]
Zobaczymy co mi zaproponują dzwoniąc do mnie.
ps. przy przedłużaniu umowy w salonie na okres 30 miesięcy warunki bym miał podobne jak przy grouponie -30%
ps2. dodam ze kilka miesięcy temu przedłużałem drugi numer abonenencki ( ktory na moją namową został przeniesiony z ery obecnie t mobile ) numer aktywny w orange 4 lata otrzymalismy rabat na telefon z 299zł na 1 zł oraz rabat na abonament -20% oraz w tej opcji były połączenia stacjonarne jakis limi a my otrzymaliśmy no limit.

 #719624  autor: marys888
 23 maja 2014, 20:16
Robertuss pisze:
marys888 pisze:Macie jakiegoś pecha do konsultantów lub sami powodujecie, że nie da się z wami normalnie i rzeczowo porozmawiać.
W ciągu 2 ostatnich miesięcy przedłużałem 2 abonamenty i poszło sprawnie z dobrym efektem (tak mi się wydaje):
Smart plan multi II 49pln - 20% LG G2 mini 319pln
Smart plan multi 89pln - 30% Z1 compact 379pln
Po ilu telefonach to ustaliłeś?
Wypowiedzenie składałeś?
Obie oferty zostały ustalone po złożonych wypowiedzeniach.
Oferta za 89pln jest dla numeru który jest od 8 lat na abonamencie orange. Oferta uzgodniona po liku telefonach, ale to raczej ze względu na brak tego telefonu na stanach magazynowych.

Oferta za 49pln po 2 telefonach i to też ze względu na brak telefonu w wymaganym kolorze na stanach magazynowych. Numer od 2 lat w abonamencie.

Nie wspominam o tym że mam za oba numery rabat w open orange (-10pln).

Moja sprawdzona technika to:
1. złożenie wypowiedzenia
2. wybieram jaki chcę telefon i ofertę
3. dzwonię pod *400 i proszę o połączenie z mikołajem który daje największe rabaty na abonamet
4. szczera i przyjazna rozmowa z konsultantem. Upieram się przy swojej ofercie bo najczęściej proponują droższy abonamet i niby niższa cena telefonu, ale w efekcie zawsze więcej zapłacimy.

jak się rozmowa z konsultantem nie klei to grzecznie dziękować i za jakiś czas ponowić pkt. 3.

Uwaga: *400 jest płatna 1,50pln :lol: :)

 #719674  autor: wlkp
 24 maja 2014, 08:22
Wczoraj czysto teoretycznie na stronie www sprawdziłem kod na rabat 30% z telefonem na raty ,bo sam byłem ciekaw jak to jest .Więc po wbiciu kodu wybrałem tel SGS5 i abonament multi z telefonem na raty,dodatkowo wbiłem że jestem nowym klientem i przenoszę numer z innej sieci,efekt był taki że się dało,czyli na boku strony wyświetlił się rabat na 3 miesiące abonamentu 100 % oraz zniżka 30 % na sam abonament .Wyszło jak się nie mylę,pierwsze 3 miesiące sama rata za telefon ,coś chyba 75 zł a kolejne miesiące kwota około 136 zł,nie pamiętam do grosza już dokładnie,dalej nie testowałem bo trzeba było numer do weryfikacji podać,ale widocznie się da .

Druga sprawa,ostatnio na dniach kończyła mi się umowa ( na firmę ),miałem wysłane wypowiedzenie,i zaznaczone przeniesienie numeru na kartę .Ale dostałem telefon z Orange z ofertą,jakoś bardzo im zależało aby został ten numer w abonamencie . Z tego numeru jest mało połączeń ,ale dali ciekawą ofertę i zostawiłem .
Umowa na 12 miesięcy bez telefonu .

Połączenia do Orange i stacjonarne bez limitu.
100 SMS miesięcznie
200 minut do innych sieci
Pakiet 400 MB internetu

To wszystko dostałem za 16 zł brutto/m-c ,do tej pory płaciłem abonament 80 zł brutto w którym nie było ani SMS w pakiecie ani żadnego pakietu Internetu ! Oferta chyba bardzo dobra .

 #719690  autor: OrangeDlaFirm
 24 maja 2014, 10:46
3940960314199318
www.orange.pl/kod

korzystajcie moi mili :)

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #719753  autor: saimek
 24 maja 2014, 21:13
Czy ktoś przedłużał ostatnio umowę, ale bez aparatu? Czy jest szansa dostać SmartPlan Multi ten za 69,98pln ze zniżka 30%, a może coś ciekawszego?

 #719954  autor: Colin Barbazync
 26 maja 2014, 08:52
Mi proponowali ten 89 za okolice 50pln, z tym ze na poltora roku umowa, co jest troche bez sensu.

 #719997  autor: pers
 26 maja 2014, 12:38
Dzien dobry, chcialabym poprosic o rade. mam dwa numery w orange - jeden to telefon, drugi to internet w ipadzie. Umowa na internet skonczyla sie miesiac temu i chcialabym przedluzyc ja na korzystnych warunkach. Dotad mialam ponad 20 giga i noce bezplatne i to wystarcza zupelnie. Nie potrzebuje ani modemu ani zadnego sprzetu. Zalezy mi na obnizeniu rachunku. W orange jestem od ponad 10 lat. Za internet placilam chyba 46 zl ale dodatkowo malam rabat, wiec caly rachunek (z telefonem) zamykal sie w 139zl. Czy znajde jakas dobra oferte? Bede wdzieczna za sugestie, pozdrawiam.

 #720271  autor: dsk121
 27 maja 2014, 13:40
to łączenie Orange Open daje jakieś korzyści jak ma się już umowy podpisane z nimi?

 #720299  autor: cole777
 27 maja 2014, 15:22
Dzwonili do mnie wczoraj. Rabat 30 % jest i ma sie dobrze choc ponoc juz mi go wiecej nie zaoferuja :P Z1 compact przy abo 89,9 [-30% = 61,5] 759 zl i nie dali sie ruszyc ! Przy abo 129 zl zrabatowanym 30 % czyli 89,5 Z1 compact za 279 zl...coz czekam na kolejne telefony

 #720301  autor: monika87
 27 maja 2014, 15:24
dsk121 pisze:to łączenie Orange Open daje jakieś korzyści jak ma się już umowy podpisane z nimi?
No przysługuje rabat (od 10 do 65 zł) w zależności od tego ile masz usług: http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml

 #720305  autor: dsk121
 27 maja 2014, 15:43
monika87 pisze:
dsk121 pisze:to łączenie Orange Open daje jakieś korzyści jak ma się już umowy podpisane z nimi?
No przysługuje rabat (od 10 do 65 zł) w zależności od tego ile masz usług: http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml
i widze ze jesli umowy sa podpisane to pupa i nie da sie skorzystac bez pobrania kolejnej uslugi.

 #720308  autor: dreapheus
 27 maja 2014, 15:47
dsk121 pisze:
monika87 pisze:
dsk121 pisze:to łączenie Orange Open daje jakieś korzyści jak ma się już umowy podpisane z nimi?
No przysługuje rabat (od 10 do 65 zł) w zależności od tego ile masz usług: http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml
i widze ze jesli umowy sa podpisane to pupa i nie da sie skorzystac bez pobrania kolejnej uslugi.

11. Korzystam już z usług stacjonarnych i mobilnych w Orange, ale nie mam aktywnego rabatu Orange Open. Co mogę zrobić, aby z niego skorzystać?
To proste. Wystarczy, że podpiszesz aneks utrzymaniowy na jedną z posiadanych usług. Jeżeli do zakończenia Twojej umowy pozostało jeszcze wiele czasu możesz skorzystać z rabatu zwiększając wysokość abonamentu za usługę mobilną lub telefon stacjonarny. Możesz także zmienić opcję interentu stacjonarnego na wyższą. Każda z powyższych czynności na istniejących usługach uprawni Cię do aktywacji rabatu Orange Open.
  • Strona 98 z 675
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 675
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 675