DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 13 z 51
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 51
 #881446  autor: jag888
 06 sie 2016, 16:23
jak dlugo czekaliscie na jakis kontakt wysylajac formularz?

ja majac problem z kontem (wyswietla tylko dostepe startery bez mozliwosci doladowania GB czy pln) wyslalem zgloszenie poprzez formularz na www dwa dni temu i zero odzewu

pozdrawiam
 #881656  autor: honorr
 07 sie 2016, 19:56
Nie pamiętam, czy ktoś o tym wspominał.

Na stronie jest niby napisane, że dla osób, które nie są w Play jako nagroda przysługuje starter lub zwrot 5 zł za zakupiony starter. Jednak ostatnio sprawdziłem i na uruchomiony starter z tej promocji dostałem normalnie po 2x 5zł zwrotu na konto promocyjne za kod z fanty i coli.
 #881691  autor: Konoko
 07 sie 2016, 22:29
honorr Czy dobrze zrozumiałem:
1. Zarejestrowałeś numer z poza promocji( np.Fresh lub Orange )na stronach dla fanty i coli.
2. Po wpisaniu po jednym kodzie na każdej stronie wybrałeś dwukrotnie nowy starter PnK Surf.,
i nie wybierałeś zwrotu 5zł za zakup samodzielnie startera Play.
3. Po otrzymaniu pocztą tych dwóch starterów Surf zarejestrowałeś jeden z nich na stronach dla fanty i coli.
4. Na tym jednym zarejestrowanym numerze pojawiło się na koncie (P24 lub *101#) promocyjnym dwukrotnie po 5zł (raz od fanty i drugi od coli)
Czy tak czy coś sobie dopowiedziałem???
 #881839  autor: honorr
 08 sie 2016, 17:51
1. Rejestrujesz na stronie promocji numer operatora innego niż play lub z play, ale taryfy nie biorącej udziału w promocji. Wybierasz jako nagrodę darmowy starter, podajesz dane do wysyłki.

2. Przychodzi starter Play na kartę Surf, po rejestracji u operatora, zakładamy konta na tym numerze na stronach fanty/sprite i coca coli.

3. Odbierany zwrot po 5zł za starter na każdej ze stron.

Z tego co udało mi się sprawdzić można odbierać po kilka starterów na ten sam adres. Zamówiłem ze strony z promocją fanty 4 sztuki na 4 różne numery i ten sam adres. Teraz sprawdzam, czy na te same numery i adres da radę otrzymać startery z promocji coca coli. Zamówienie przeszło, teraz czekam aż przyślą.

Dodatkowo w taryfie Surf działa dalej usługa Rok internetu za darmo, która elegancko będzie przedłużać ważność transferu.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 19:44 przez honorr, łącznie zmieniany 1 raz.
 #881854  autor: Konoko
 08 sie 2016, 19:26
honorr wystarczyło odpowiedzieć na moje pytania-punkty TAK lub NIE.
A piszesz o rzeczach, które zrobiłem miesiąc temu. Zdziwiło mnie te 2x5zł bo wg regulaminu:

4. Szczegółowe zasady wykorzystania i przyznania Nagrody C:
a. Uczestnik musi Aktywować zestaw startowy o wartości 5 zł kupiony na rynku
detalicznym, w ramach jednej z poniższych ofert: Oferta Play na Kartę, Oferta Play
na Kartę Rok Ważności Konta, Oferta Play na Kartę Lubię to!, Oferta Formuła Play
na Kartę, Oferta FORMUŁA MINI MAX na Kartę i postępować zgodnie z instrukcją
na stronie http://www.kodorzezwienia.pl
b. Aktywacji zestawu startowego należy dokonać maksimum 7 dni od dnia utworzenie
konta Uczestnika na numer telefonu przypisany do zestawu startowego
.

starter Surf ani nie jest za 5zł, ani nie ma go na liście ofert.

honorr coś kręcisz!!!, przed chwilą utworzyłem konto na stronie fantowej dla swojego Surfa otrzymanego pocztą ponad tydzień temu i nie ma możliwości wyboru zwrotu 5zł.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 19:46 przez Konoko, łącznie zmieniany 1 raz.
 #881861  autor: honorr
 08 sie 2016, 19:42
Tak się składa, że jest to forum. Czyta je trochę większe grono i wypada opisać dokładnie od a do z jeśli są jakieś wątpliwości niż półsłówkami przez 5 postów.

Znam regulamin, więc dlatego sam się zdziwiłem, że te zwroty doszły na darmowy starter.
 #881937  autor: serek5555
 09 sie 2016, 09:21
Na Alle można kupić 4 kody za 1 zł.
Jak myślicie, warto teraz kupić ich więcej, gdyż im bliżej końca promocji z Faną/Sprite to cena może pójść w górę czy raczej poczekać? :-)
 #881941  autor: garfield-
 09 sie 2016, 09:51
w zeszłym roku szału przed końcem nie było, ani w jedną ani w drugą stronę. Jest limit 8 sztuk na miesiąc ,więc każdy nazbiera wcześniej ...
ja po weekendzie nad jeziorem, mam jakieś 20 sztuk, tylko ze spacerów z brzdącem :)
 #881946  autor: serek5555
 09 sie 2016, 10:18
zapytanie pisze:Ja tam kupiłem 30 kodów za 10 zł. Przydadzą się a cena przystępna.
Teraz byś za 30 szt. zapłacił 7,50 zł ;-)

W takim razie nie kupuję nie zapas, dzięki garfield za zeszłoroczne info.
 #881960  autor: aster
 09 sie 2016, 11:37
Jak wygląda rejestracja jeśli ktoś jest na taryfie niebiorącej udziału w promocji a zmienia na inną, która już się do niej kwalifikuje? Czy ktoś był w tej sytuacji i czy nie było problemów z rejestracją tuż po zmianie taryfy?

W tym tygodniu czeka mnie przejście na Mini Max i nie wiem czy mam czekać np. 1 dzień zanim będę mógł nabijać kody czy jednak mogę to robić tuż po zaskoczeniu nowej taryfy w systemie.
 #881974  autor: wasylek
 09 sie 2016, 13:28
aster pisze:Jak wygląda rejestracja jeśli ktoś jest na taryfie niebiorącej udziału w promocji a zmienia na inną, która już się do niej kwalifikuje? Czy ktoś był w tej sytuacji i czy nie było problemów z rejestracją tuż po zmianie taryfy?

W tym tygodniu czeka mnie przejście na Mini Max i nie wiem czy mam czekać np. 1 dzień zanim będę mógł nabijać kody czy jednak mogę to robić tuż po zaskoczeniu nowej taryfy w systemie.
Ja zarejestrowałem się w taryfie w która nie bierze udział, przeniosłem numer do taryfy która bierze udział, ale na stronie coli/fanta zmiana była widoczna po ok. 36h.
serek5555 pisze:Na Alle można kupić 4 kody za 1 zł.
Jak myślicie, warto teraz kupić ich więcej, gdyż im bliżej końca promocji z Faną/Sprite to cena może pójść w górę czy raczej poczekać? :-)
Każdego dnia sprzedawcą rośnie ilość kodów, a kupujących jest mniej bo można tylko 8 kodów na miesiąc, więc zapewne ceny będą spadać.
  • Strona 13 z 51
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 51
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 51