DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 186 z 675
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 675
 #790989  autor: seev
 16 mar 2015, 22:11
Snoopy34 pisze:Czy ktoś może zaproponowac rabat na iPhone'a 400 zł i abo -30%? Numer wypowiedziany, jest ktoś z DUK ? Bardzo pilne, na teraz.
Wysłałeś wypowiedzenie, więc żegnaj :smt006 Myślisz, że DUK nie ma co robić, tylko wysłuchiwać takich płaczków żebrających o parę złotych? :lol: Spoko... napisz tutaj jeszcze parę wiadomości, na pewno zaraz obudzą wszystkich w orange, postawią ich w szeregu i każą przygotować super ofertę dlatego bo wysłałeś wypowiedzenie.
 #790990  autor: Blank
 16 mar 2015, 22:13
Wysłałeś wypowiedzenie, więc żegnaj :smt006 Myślisz, że DUK nie ma co robić, tylko wysłuchiwać takich płaczków żebrających o parę złotych? :lol: Spoko... napisz tutaj jeszcze parę wiadomości, na pewno zaraz obudzą wszystkich w orange, postawią ich w szeregu i każą przygotować super ofertę dlatego bo wysłałeś wypowiedzenie.
Ostrzeżenie, wykryto trolla lub inną istotę o niezbyt wysokiej inteligencji.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #791073  autor: squash0
 17 mar 2015, 11:21
mourning pisze:@up Spoko jak zaznaczyles ze chcesz przejsc na karte to juz teraz mozesz szukac dobych ofert na karte bo nie sadze aby ktos zadzwonil. Dzisiaj do mnie po tym jak umowa (14 marca) przeszla na czas nieokreslony ktos wreszcie sam z siebie z Orange do mnie zadzwonil. Wiecie jaka dostalem propozycje??? Smiech na sali. Zaoferowali mi oferte biznesowa no limit z 3GB netu, ubezpieczeniem telefonu i telefon Sony Xperia Z3 a to wszystko w cenie 104 zl netto hahahahhahahahahahahahahahahahahahhahaha bo tylko to pozostaje.
Na twoim miejscu bym to wzial. Gdy bylem wypowiedziec umowe, to koles z duk przy tych samych warunkach co twoje krzyknal za telefon 289zl netto. Bylem sklonny zaakceptowac 189zl ale niestety nie zgodzil sie. Dodam tylko ze te warunki zaproponowali przy umowie na 30 miesiecy.
A abonament 80 zl netto.
To juz sam nie wiem co lepsze.
Z internetem mobilnym juz od nich odszedlem, dwa tel co mialem w firmie na karte przenioslem do tmobile po 29,90 bez limitu i 500gb netu z umowa na 6 miesiecy, ten tez chcialem teraz przeniesc ale juz nie ma tamtego abonamentu.
PS. przepraszam za brak polskich liter
 #791103  autor: sided
 17 mar 2015, 12:52
Witam mam pytanie przedłużałem ofertę w orange lecz dostałem lepszą propozycję z innej sieci. Przysługiwało mi 14 dni na odstąpienie od umowy i odesłałem im. Myślałem że to szybciej będzie trwać i chciałem się skontaktować z DUK w celu lepszej oferty. Dziś konsultant powiedział mi że trzeba teraz czekać 2-3tyg na ponowną ofertę od nich dopiero.Umowę miałem do 3.03.2015 i tutaj się zastanawiam czy nie lepiej już przejść do innej sieci niż czekać 2-3tyg na ponowną ofertę od orange bo to za długo będzie trwało nowy okres rozliczeniowy i już 1 miesiąc do tyłu.
 #791176  autor: mourning
 17 mar 2015, 18:48
squash0 pisze:Na twoim miejscu bym to wzial. Gdy bylem wypowiedziec umowe, to koles z duk przy tych samych warunkach co twoje krzyknal za telefon 289zl netto. Bylem sklonny zaakceptowac 189zl ale niestety nie zgodzil sie. Dodam tylko ze te warunki zaproponowali przy umowie na 30 miesiecy.
A abonament 80 zl netto.
Tylko ze ta oferta w zaden sposob nie jest atrakacyjna. To juz zdecydowanie lepiej zrobic cesje na osobe prywatna i przy abonamencie 129,9-30% czyli za 89,90 zl miesiecznie taka XZ3 dostaje sie za 9 zl. I to wszystko brutto. Naprawde na dzien dzisiejszy poza oferta tylko sim nie ma zadnych powodow aby przedluzac umowe w taryfach dla firm z urzadzeniem.
 #791241  autor: rumcajs
 18 mar 2015, 06:53
Witam.
Oplaca się przedłużyć ofertę dla firm 55zł+VAT i do tego HTC Desire 820 za 280zł ?
Wypowiedzenie obniży cenę samego telefonu ?
Pozdrawiam.
 #791255  autor: mourning
 18 mar 2015, 08:25
@up Pytanie czy jestes platnikiem VAT i czy telefon bedziesz uzywal czy myslisz o sprzedazy? Rozumiem ze te 280zl to kwota netto?
 #791319  autor: Kuwerty
 18 mar 2015, 13:33
Dzień dobry. Mam pytanie.
Mam umowę w Orange która kończy mi się w 04.12.2015r.
Kiedy będę mógł wypowiedzieć umowę, żeby otrzymać propozycję z DUK (działu utrzymania klienta) na 30% rabat na abonament i tańszy telefon.
Pozdrawiam serdecznie
 #791345  autor: Dziuksa
 18 mar 2015, 16:13
wypowiedzenie zawsze należy złożyć z przynajmniej miesięcznym okresem wypowiedzenia. Spróbuj pod koniec października, może na początku listopada. Później oczywiście też możesz.
Ja na internet mobilny składałam wypowiedzenie niecały miesiąc przed końcem umowy, to mnie w salonie połączyli z DUK. Zaproponowali ciekawą ofertę, tylko mi nie był potrzebny ten internet, więc się nie zdecydowałam ;)
 #791458  autor: mourning
 19 mar 2015, 09:13
rumcajs pisze:Telefonu będę używać.
Cena 280 z VAT, umowa na 30 m-cy.
Generalnie biorac pod uwage cene rynkowa telefonu na poziomie 1100 zl( w takiej cenie mozna znalezc na allegro a czasami nawet w nizszej) to wychodzi jakies 40 zl brutto za abonament. Oferta nie jest zla jak jestes platnikiem vat i chyba jedna z bardziej sensownych w planach dla firm. Jeszcze oplacalne bywaja te najtansze urzadzenia jak ktos bierze telefon i chce sprzedac. Tylko ta umowa na 30 miesiecy to katorga. Ostatnia moja umowa w Orange to byla z HOX na 30 miesiecy i moim zdanie to za dlugo umowa. Jedyny plus to taki ze obecnie ciezko juz operatorom zaoferowac jeszcze tansze uslugi i dac cos atrakcyjnego- chyba ze jakis internet LTE za darmo przez caly okres umowy- bo oferty no limit to prkatycznie norma.

Wlasnie mialy niby wejsc nowe ceny urzadzen od poniedzialku a tu cisza.
 #791501  autor: krzyche
 19 mar 2015, 14:47
Dziuksa pisze:wypowiedzenie zawsze należy złożyć z przynajmniej miesięcznym okresem wypowiedzenia. Spróbuj pod koniec października, może na początku listopada. Później oczywiście też możesz.
Ja na internet mobilny składałam wypowiedzenie niecały miesiąc przed końcem umowy, to mnie w salonie połączyli z DUK. Zaproponowali ciekawą ofertę, tylko mi nie był potrzebny ten internet, więc się nie zdecydowałam ;)
Ja nie wiem czy rozróżniacie dwie rzeczy.
1.Wypowiedzenie umowy - skutkuje ono z końcem następnego okresu rozliczeniowego i powoduje zakończenie umowy (nawet tej terminowej - z naliczeniem ewentualnej kary umownej - jeśli była przewidziana w umowie, a w 99% umów jest przewidziana).
2. Dyspozycja nieprzedłużania umowy na czas nieokreślony - skutkuje ono z końcem umowy terminowej i nie wiąże się z żadnymi karami umownymi. Złożyć można zawsze.

Jak rozumiem większości użytkowników chodzi o to drugie.
 #791506  autor: milek72
 19 mar 2015, 15:39
krzyche pisze:2. Dyspozycja nieprzedłużania umowy na czas nieokreślony - skutkuje ono z końcem umowy terminowej i nie wiąże się z żadnymi karami umownymi. Złożyć można zawsze.
Mozna to rozumieć także jako wypowiedzenie umowy po skończeniu jej terminu obowiązywania.
U mnie złożone w salonie w systemie nazywa sie Rozwiązaniem umowy z dniem zakończenia promocji.
 #791518  autor: wlkp
 19 mar 2015, 16:59
Cienko nadal, Z3 było ale SGS5 nie i nie wiadomo kiedy będzie .
  • Strona 186 z 675
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 675
  • 1
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 188
  • 675