DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 20 z 72
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 72

 #621719  autor: plumtone
 21 mar 2013, 10:35
Ja np. zarejestrowałem swój nr żeby przenieść go do innej sieci i odbyło się to bez problemów. Jednak u operatora sieci, do której chciałem przenieść numer okazało się, że bez adresu na dowodzie nie mogę być posiadaczem numeru i potraktowali mnie jak osobę mieszkającą pod mostem choć chciałem jedynie zarejestrować numer w opcji "na kartę". Okazało się też, że Pani w punkcie mojego starego operatora po prostu była nie kompetentna i nie zauważyła mojej bezdomności. Co za kraj...

Naprawa telefonów komórkowych Toruń

 #623536  autor: mireck
 29 mar 2013, 17:16
Witajcie, mam na razie play na karte. Chciałbym przeżucić się na abo lub mixa do 40 zł na miesiąc max, zależy mi przede wszystkim na necie i żeby mieć troche smsów do innych sieci. I to tyle.
Poza tym, chciałbym jakiś telefon nabyć np. za 1 zł, i powiedzmy sprzedac go za te 250 - 300 zł. i wtedy bym coś Sobie wybrał pod Siebie.
Jakieś pomysły?

I czy wgl radzicie zostać w sieci czy może przenieść numer do innej, jeśliby były lepsze warunki??

W sumie najbardziej zalezy mi, mówie, na internecie właśnie.

 #623691  autor: blackmalder
 30 mar 2013, 11:41
Mireck Niewykonalne.

W Play'u moim zdaniem są najlepsze oferty abonamentowe, ale bez telefonu. Dobry telefon który chciałbyś sprzedać za minimum 250zł mając przy tym abonament za max 40zł i do tego pakiet internetowy, taka oferta nie istnieje. Co prawda jak byś wybrał sobie jakiś słabszy phone, który sprzedaż za 100zł to jak najbardziej oferta:

Formuła S za 39zł
200 minut do wszystkich miesiecznie
nielimitowane do play
0,5 gb internetu miesiecznie

 #623748  autor: mireck
 30 mar 2013, 15:02
Myślę, za te 250 złe chociażby ZTE Kis by się dało sprzedać.

A wiecie może o jakiś nadchodzących promocjach może w Play?? Może będą jakieś spadki cenowe??

 #624140  autor: blackmalder
 01 kwie 2013, 18:10
Regulamin usług oraz cennik na telefony dopiero co niedawno został modyfikowany więc nie oczekiwałbym jakichkolwiek zmian przez najbliższy miesiąc, może dwa.
 #624209  autor: lukass1010
 01 kwie 2013, 23:57
Witam wszystkich forumowiczów!

Mam pytanie, czy przenosząc 2 nr do Play mogę wynegocjować u doradcy biznesowego jakieś lepsze ceny telefonòw niż to co mi oferuje standardowa oferta? Kolega polecił mi doradce biznesowego z kuj-pom, ale ten przesłał mi na maila skan zwykłej oferty ze strony internetowej. Co w takim razie mogę zzyskać u doradcy, oprócz, jak mi napisał czasu, który musiałbym poświęcić stojąc w kolejkach w salonie:-D
Interesowałby mnie abonament all inclusive max za 66.50 i 52 zl.
Telefony jakimi sie interesuje to
LG 4xhd, ewentualnie L9, Nexus 4, Sgs3, Sxs.

POZDRO

 #629418  autor: miciugo
 25 kwie 2013, 23:21
Mam prośbę do jakiegoś doradcy biznesowego który ma na stanie telefon HTC ONE X, albo HTC ONE X+ (jeszcze kilka dni temu HOX był w ofercie PLAY- niestety nie mają już na stanie), o kontakt w sprawie przeniesienia numeru (umowa z orange kończy mi się 05 lipca 2013). Bardzo mi zależy na HOX lub HOX+, a jeśli biega o abo to do tej pory miałem w orange abo dla firm 450 w cenie 90 złociszy + vat, więc myślę że jeśli ktoś zaoferuje mi HOX lub HOX+ (oczywiście w dobrej cenie) to się dogadamy w sprawie abonamentu.

 #629516  autor: sosen
 26 kwie 2013, 15:44
blackmalder pisze:Mireck Niewykonalne.

W Play'u moim zdaniem są najlepsze oferty abonamentowe, ale bez telefonu. Dobry telefon który chciałbyś sprzedać za minimum 250zł mając przy tym abonament za max 40zł i do tego pakiet internetowy, taka oferta nie istnieje. Co prawda jak byś wybrał sobie jakiś słabszy phone, który sprzedaż za 100zł to jak najbardziej oferta:

Formuła S za 39zł
200 minut do wszystkich miesiecznie
nielimitowane do play
0,5 gb internetu miesiecznie
Jeśli bez telefonu to warto sprawdzić to http://www.njumobile.pl/ Jeszcze nic lepszego nie wymyślono :)

 #630483  autor: Ranger
 02 maja 2013, 12:02
Mam do was pytanko - jest przeniesienie numeru prepaid pomiędzy sieciami X (dotychczasowy operator) i Y (docelowy operator). Numer w X jest zarejestrowany. Wniosek z upoważnieniem jest złożony w Y, tymczasem po załatwieniu formalności szybko pojawia się informacja, że nie można przenieść numeru, bo nastąpił jakiś "problem". Jest kontakt z operatorem X - dotychczasowym właścicielem tego numeru. Pracownik deklaruje, że trzeba uzupełnić dane (można drogą elektroniczną), bo przy rejestrowaniu numeru wiele lat temu brakowało czegoś i dane są niepełne. Dochodzi do uzupełnienia danych, mija określony czas i inny pracownik operatora X informuje, że procedura została w całości anulowana, że trzeba wydrukować jakąś kartę danych, ponownie ją uzupełnić, przesłać wypełnioną, a następnie iść do operatora X i założyć nową sprawę.

Czy to wszystko ma prawo tak wyglądać? Siecią X jest T-Mobile. Dzięki za pomoc.

Obrazek

 #630485  autor: Edmund
 02 maja 2013, 12:07
Ranger, ja bym najlepiej na Twoim miejscu się przespacerował do najbliższego punktu T-M i zapytał się czy taki a taki numer jest zarejestrowany na takie a takie dane (lepiej nie mówić im, że chodzi o przeniesienie numeru). Jeżeli są jakieś nieścisłości to zarejestruj numer na poprawne dane. Najlepiej mieć także ze sobą kod PUK karty SIM.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #630487  autor: sosen
 02 maja 2013, 12:10
Jeśli numer nie był rejestrowany po nowelizacji prawa telko to nie jest zarejestrowany. Nie przeniesiesz takiego numeru. Musisz go najpierw zarejestrować u dotychczasowego operatora. Przy przenoszeniu dane muszą się zgadzać.

 #630488  autor: Edmund
 02 maja 2013, 12:16
sosen, powiedz mi - o której nowelizacji prawa telko mówisz? Z którego roku ona jest? Bo sam się zastanawiam teraz czy jeden mój numer jest zarejestrowany..

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #630491  autor: Ranger
 02 maja 2013, 12:28
Numer był zarejestrowany wiele lat temu, tyle że w momencie przenoszenia okazało się, że brakuje części danych, które kiedyś nie były wymagane, a dziś są.

Pytanie moje dotyczy tego, czy operator w takiej sytuacji, już po uzupełnieniu brakujących danych, ma prawo anulować całe zgłoszenie?

Pytanie drugie - czy można to załatwić u "nowego" operatora, do którego ma trafić numer?

Obrazek

 #630493  autor: artix
 02 maja 2013, 12:30
Chodzi Ci o anulowanie przeniesienia? To taka jest procedura, przy niezgodnych danych sprawa jest zamykana i musisz ponownie składać wniosek o przeniesienie.

 #630496  autor: Ranger
 02 maja 2013, 12:35
:shock: A czy nie uważacie, że to wszystko to robienie pod górę klientom? Dane się nie zgadzały (to znaczy zgadzały się, ale operator X miał niepełne), pracownik operatora X udziela wyłącznie informacji, że trzeba dostarczyć te brakujące dane i po tym numer zostanie przeniesiony. Po paru dniach, kiedy miało być po wszystkim inny pracownik informuje, że trzeba zakładać nową sprawę, wypełniać jakieś wnioski. To jest nienormalne, zwłaszcza że usunięto formalną przeszkodę.

Obrazek

 #630506  autor: artix
 02 maja 2013, 12:44
Po prostu jest porządek wg procedury, biorca wysyła zapytanie do dawcy, dawca odpowiada (można przenieść dnia x/nie można: błąd ten i ten) i sprawa jest zamykana.

A Ty teraz musisz iść do salonu T-Mobile, zarejestrować ten numer i potem do operatora biorcy ponowić wniosek.

 #630621  autor: sosen
 02 maja 2013, 22:30
Nie jest to pod górę. Są wymogi które muszą być spełnione. Może to czasami pewne utrudnienia ale lepiej to niż np. możliwość przeniesienia numeru który nie jest czyjąś własnością.

 #630639  autor: Ranger
 03 maja 2013, 04:08
Masz rację, ale w tym kazusie jest problem odnośnie stanowiska operatora. Jeden pracownik mówi, że wystarczy uzupełnić dane bez formularza i deklaruje przeniesienie po dokonaniu tego (niniejszym potwierdzając, kto jest właścicielem), a drugi mówi zgoła co innego - że jest anulowanie i trzeba uzupełniać dane przez jakiś formularz w salonie.

No nic to, jeśli cokolwiek drgnie w temacie to zapewne się pochwalę, by inni byli mądrzejsi "przed faktem" ;-)

Obrazek

 #630651  autor: sosen
 03 maja 2013, 09:51
W takim przypadku wniosek o przeniesienie jest odrzucany. Jeśli numer nie jest zarejestrowany to kolejny wniosek nic nie. Idziesz rejestrujesz numer a później przenosisz znowu /robisz to samo jeszcze raz/

 #630705  autor: Ranger
 03 maja 2013, 14:56
Ale tak jak pisałem, to nie jest kwestia zarejestrowania numeru, tylko uzupełnienia brakujących danych, bo numer od wielu lat jest zarejestrowany. Okej, tak czy siak widzę, że bez wizyty w co najmniej jednym salonie niczego nie uda się zrobić.

Obrazek
  • Strona 20 z 72
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 72
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 72