DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 139
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 139
 #778217  autor: lukecz
 16 sty 2015, 03:02
Wlasnie preszedlem do RBM na kartę (nie wiedzialem ze to takie trudne - musialem obskoczyc trzy salony)
Jestem w taryfie "RBM na kartę 7 MNP".

Czy poza 150 dniami za 50zł (i chyba 500mb internetu i darmowy youtube) sa jeszcze jakies ciekawe promocje w tej ofercie?

Zaastanawiam sie czy lepiej nie przejsc do tej najnowszej oferty bo tam jest chyba 7 dni za nolimit+700mb - tylko czy w tych nowszych taryfach tez jest darmowy youtube?
 #778242  autor: bolek2004
 16 sty 2015, 09:07
Najlepiej zarejestruj numer w play24 i tam sprawdź w usługach, co masz dostępne.
Przy taryfie Energy nie ma nic wspomniane o darmowym youtube więc pewnie nie jest dostępny w tej taryfie. Zresztą problemy z tą usługą często były.
 #778267  autor: Cage
 16 sty 2015, 11:26
lukecz pisze:Czy poza 150 dniami za 50zł (i chyba 500mb internetu i darmowy youtube) sa jeszcze jakies ciekawe promocje w tej ofercie?
Przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z szybkiego Internetu LTE w Red Bull MOBILE i pobierać dane bez pomniejszania pakietów. Po upływie 30 dni usługę możesz włączyć ponownie, korzystając z kodu. Promocja dotyczy korzystania z technologii LTE tylko w zasięgu własnej sieci Play.

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #778299  autor: adik
 16 sty 2015, 13:56
i w zasadzie stara taryfa głównie do tego LTE darmowego się nadaje,bo w każdym innym aspekcie taryfa energy jest lepsza nie licząc youtube darmowego który nie zawsze był prawidłowo rozliczany.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #778337  autor: syncro
 16 sty 2015, 15:25
Mam pytanie. Jak można wykorzystać środki z konta promocyjnego? W ramach rekompensaty za błędne działanie pakietu no limit za 7 zł, zaproponowano mi przelanie 20 zł na konto promocyjne. W związku z tym, że na okrągło wykupuję pakiety 7 dni no limit, to jak wykorzystać te 20 zł z konta promocyjnego?
 #778345  autor: KA
 16 sty 2015, 15:59
W końcu, po odwiedzeniu naprawdę wielu salonów Play w "Wielkiej" Warszawie, udało mi się przenieść numer do RBM na kartę! W salonie, w którym zainteresował się moją sprawą tydzień temu p. Adam Korzycki (CH "Reduta", Al.Jerozolimskie 148, Wa-wa). Zdobył klika starterów, z których jeden zadziałał - nie wiem, czy są jeszcze właściwe, ale jeden był. Pomimo braku prowizji, są ludzie którym się chce pomóc klientowi. Chwała mu za to, choć taka powinna być norma.
Niestety większość salonów Play - podejście skandaliczne: "nie ma i nie będzie" lub "nie da się, jest zablokowane, wcześniej można było, nie wiem co się dzieje" (tak było np. w Łomiankach przy Auchan).
Teraz czekam do początku marca na przeniesienie z innej sieci, ale działanie "Energy" sprawdzałem już na karcie, którą miałem. Wszystko OK, tylko pakiet za 3zł długo się nie uruchamiał. Po napisaniu do obsługi bardzo szybko był aktywny. Myślę, że przy regularnym odnawianiu nie będzie problemu.
Pamiętajcie, że pakiet 3-dniowy wychodzi korzystniej w rozliczeniu miesięcznym niż 7-dniowy, tylko wymaga więcej uwagi.

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!
 #778349  autor: 111
 16 sty 2015, 16:03
@syncro odpowiedź jest prosta, na nic się nie da tych środków wykorzystać, jeśli na okrągło włączasz no limit za 7 zł.
Ewentualnie za 20 zł wykup no limit voice na 30 dni,a te 20 dychy na SMSy wydaj,jeśli netu nie potrzebujesz rzecz jasna.
 #778362  autor: adik
 16 sty 2015, 16:53
KA pisze:Pamiętajcie, że pakiet 3-dniowy wychodzi korzystniej w rozliczeniu miesięcznym niż 7-dniowy, tylko wymaga więcej uwagi.
ja właśnie 3 dniowego używam od samego początku i taniej wychodzi jak na maksa wydłużamy jego działanie czyli do 4 dni, tracimy na tym co prawda MB z pakietu(przy ciągłości dane się sumują tak użytkownik qcom pisał) ale mamy 1 dzień ekstra,z tym długim uruchamianiem to chyba norma ja też tak miałem i ktoś na forum pisał że też długo czekał na aktywację pierwszego pakietu,na szczęście następne wchodzą znacznie szybciej.

@syncro
no niestety tak jak 111 pisał na nic nie wydasz bonusowe środki jak korzystasz nonstop z pakietów 3 bądź 7 dniowego,jedyne wyjście to takie jak mój przedmówca ci zasugerował.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #779167  autor: Cage
 19 sty 2015, 17:18
W jaki sposób można ustawić w aplikacji Play Online, żeby zawsze internet łączył się tylko i wyłącznie z siecią PLAY LTE :?: Obecnie korzystam z modemu Huawei E3272s-153

Motorola T205 -> Nokia 3210 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230i -> Nokia 5230 -> Nokia 6230i -> Nokia 5310 XM-> Nokia 6303i Classic
 #779216  autor: 111
 19 sty 2015, 21:44
@Cage pewny nie jestem, ale wydaje mi się,że tryb "only LTE" ustawia się w oprogramowaniu modemu.
Jeśli się mylę ,to niech jakiś praktyk mnie poprawi,bo głowy za to nie dam.
 #779223  autor: bolek2004
 19 sty 2015, 22:07
Play online to właśnie oprogramowanie modemu.
Po pierwsze modem musi zezwalać na wybór pasma. Ten Huawei raczej powinien mieć taką możliwość.
Jako że już dawno nie korzystam z Play Online to nie podpowiem, sprawdziłem w czystym Mobile Partnerze bo to tak naprawdę aplikacja PO to jest Mobile Partner i nie widzę takiej opcji.
Nie ma problemu z ustawieniem tego w top_netinfo. Wchodzimy w ustawienia/gprs,umts i możemy tam ustawić jak nam się podoba oczywiście jeżeli na to modem pozwala.
Jeszcze jest kwestia czy to hilink czy zwykły modem.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2015, 22:09 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #779224  autor: rafmik
 19 sty 2015, 22:08
Ok, dzisiaj właśnie przenoszę numer z RBM na abonament do Plusa na Kartę (mam nadzieję, że będzie bez problemów i po północy wszystko się "samo zrobi").
Jutro idę do punktu Playa i przenoszę numer z powrotem do RBM tylko że do prepaida.

Ktoś wie w jaki sposób włączyć taryfę Energy (na simce pewnie będą jakieś stare taryfy)? Na www nigdzie nie widzę tego.
 #779227  autor: bolek2004
 19 sty 2015, 22:15
Można kodem *163*99#
Radzę najpierw przed przenosinami znaleźć salon Play w którym będą mieli czyste karty do przeniesienia do redbull bo jest z tym duży problem, karty mnp play nie pasują, i nie daj sobie wmówić w żadnym salonie że przeniesienie do redbull mobile jest tylko przez stronę internetową bo to nieprawda.
 #779231  autor: rafmik
 19 sty 2015, 22:28
bolek2004 pisze:Można kodem *163*99#
Radzę najpierw przed przenosinami znaleźć salon Play w którym będą mieli czyste karty do przeniesienia do redbull bo jest z tym duży problem, karty mnp play nie pasują, i nie daj sobie wmówić w żadnym salonie że przeniesienie do redbull mobile jest tylko przez stronę internetową bo to nieprawda.

Dzisiaj podzwoniłem po kilku salonach i znalazłem :) Nawet mają mi odłożyć do jutra ;p
 #779422  autor: rafmik
 20 sty 2015, 19:37
I się robi wesoło :/
Byłem w punkcie do którego dzwoniłem i potwierdzałem że są SIMki - i było by ok, gdyby nie to, że ŻADNA z tych simek nie wczytywała się w system :/
Obiecali mi, że zamówią nowe na czwartek-piątek (mają do mnie dzwonić).

W drugim punkcie podobnie - SIMki mają, ale się nie wczytują w system, mają SIMki zamówione, mają przyjść jutro, ale podobno na magazynie mieli tylko nanoSIM :/

Kurde.....
 #779461  autor: Wulo
 20 sty 2015, 21:13
rafmik pisze:I się robi wesoło :/
Byłem w punkcie do którego dzwoniłem i potwierdzałem że są SIMki - i było by ok, gdyby nie to, że ŻADNA z tych simek nie wczytywała się w system :/
Obiecali mi, że zamówią nowe na czwartek-piątek (mają do mnie dzwonić).

W drugim punkcie podobnie - SIMki mają, ale się nie wczytują w system, mają SIMki zamówione, mają przyjść jutro, ale podobno na magazynie mieli tylko nanoSIM :/

Kurde.....
Nie jesteś sam, bo ja obdzwoniłem cały Bydgoszcz i w żadnym salonie nie mieli kart SIM. Dopiero po interwencji na BOK w jednym z salonów zamówili, wzięli mój numer i mam dostać informację jak karty przyjdą i niby do końca tygodnia mają być...
 #779484  autor: user_delete28
 20 sty 2015, 22:26
Na Alledrogo "Starter RedBull darmowy internet LTE Play" http://allegro.pl/starter-redbull-darmo ... 81190.html jest ktoś, kto chce sprzedać kartę z najstarszą taryfą w której po doładowaniu za 50 złotych ma się ważność na połączenia wychodzące przez 150 dni. Chyba najmniej kosztowny sposób wejścia w posiadanie taryfy, która najlepiej nadaje się do darmowego LTE. Szukanie po salonach PLAY możliwości przeniesienia do RMB (RedBull Mobile) chyba nie ma sensu. Coraz więcej osób ma z przeniesieniem poważne problemy.
 #779489  autor: adik
 20 sty 2015, 22:57
Dziś próbowałem w salonie wyhaczyć drugą kartę rbm i miałem ten sam problem z simkami,najpierw gościu przyniósł 10 simek próbował je wprowadzić w system i nic,później poszedł jeszcze po następne 5 i dalej nic i mówi że nic nie da się zrobić więc zapisał moje dane i ma mi zadzwonić jak przyjadą nowe z magazynu bo te co mają są do wyrzucenia.
Poziom trudności w zdobywaniu przenoszonej simki jeszcze wzrósł ,to zadanie dla wytrwałych,jutro skocze do innego salonu w którym wiem że miesiąc temu mieli, to zobaczymy czy tam też takie cyrki będą.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #779493  autor: user_delete28
 20 sty 2015, 23:11
aż trudno uwierzyć, że przeniesienie do RMB to taki skomplikowany proces, niedługo karty SIM Red Bull Mobile będą reglamentowane (na kartki), pozostaje szukać niedobitków na aukcjach
  • Strona 21 z 139
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 139
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 139