DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 21 z 175
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 175
 #919438  autor: marcin19883
 06 kwie 2017, 13:25
Przychodzi email podczas przynoszenia lub sms na telefon. Wszystko działa. Nie wiem skąd kolega kilka postów wyżej na info, że nic nie przychodzi. Tak samo z kurierem. Zamawiasz dziś, jutro wysyłają, pojutrze jest kurier. Jakieś 3 dni i papiery u nich są. Łączenie 6 dni i jesteś przyniesiony
 #919441  autor: aeroxd
 06 kwie 2017, 13:42
zwariowany.kurczak pisze:2. kurier pojawi się na piękne oczy, bo nie ma informacji...
Nie jest to prawda, właśnie zaraz będzie u mnie kurier, otrzymałem rano powiadomienie na trzy numery SMS-em, że przesyłka dziś zostanie do mnie dostarczona, numer jej i numer do kuriera.
 #919446  autor: reboot
 06 kwie 2017, 15:15
Potwierdzam, że w żaden sposób nie informują o kurierze itp. Ani jednego smsa, ani jednego e-maila, nic.

WKS
 #919457  autor: xander21
 06 kwie 2017, 16:48
Ja przenosiłem 3 numery w odstępach kilku dniowych. Raz wybrałem email. Dwa razy sms na telefon. Nr paczki i kurier przychodzi na telefon przenoszony i tak. Na emaila tylko witamy w a2mobile. Czyli, jesli ktoś nie dostał info z nr paczki to chyba sobie skasował smsa lub przenosi nr, którego nie ma włączone w telefonie :-) możesz podawać jaki chcesz nr do kontaktu, podczas wypełniania wniosku a i tak sms przychodzi na nr przenoszony :D hehe dziwne
 #919478  autor: Gregrin
 06 kwie 2017, 18:28
Remington pisze:Ja miałem SMS-em nr przesyłki, imię i nr telefonu kuriera
Te sms'y to już procedura w firmie kurierskiej. Informują o planowanym terminie dostarczenia i podają numer do kuriera a my możemy do niego zadzwonić jeśli chcemy się z nim inaczej dogadać ;)
 #919497  autor: Crusio
 06 kwie 2017, 21:04
Jak u was wygląda sprawa z zasięgiem? Mój numer został przeniesiony w dniu dzisiejszym i ogólnie od 4 godzin jest straszna lipa. Mieszkam w centrum Łodzi, gdzie wcześniej na nadajnikach Playa zasięg był praktycznie na maksa LTE+, natomiast tutaj prawdziwa kupa - cały czas niby jest połączenie LTE ale nawet bez żadnej "kreski". Co jakiś czas przeskakuje na H+ i 3G. W historii baterii cały czas na czerwono od kilku godzin. Wchodząc do marketu - zupełny brak sieci (jeszcze wczoraj w tych samych miejscach na Playu był praktycznie maks LTE).
 #919519  autor: Blank
 06 kwie 2017, 23:38
Co do kuriera, potwierdzam.

- nie ma informacji na maila, SMS-em ani telefonicznie na inny numer niż przenoszony.
- pole uwagi jest kompletnie ignorowane. Dane kontaktowe także
- przychodzi SMS automatycznie na numer przenoszony, gdy kurier zeskanuje przesyłkę
- u mnie akurat kurier dzwonił przed doręczeniem (DPD)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #919522  autor: reboot
 06 kwie 2017, 23:57
xander21 pisze:możesz podawać jaki chcesz nr do kontaktu, podczas wypełniania wniosku a i tak sms przychodzi na nr przenoszony
Gdybym wiedział heh :) Przenosiłem numer dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę z a2mobile i karta leżała, bo to ma być druga karta do telefonu dual sim. Na przyszłość będę wiedział.

PS. Podałem numer do kontaktu :)

WKS
 #919530  autor: garfield-
 07 kwie 2017, 08:41
macc: a ile czasu od wizyty kuriera ? bo u mnie już 3 dni minęły i dalej "nie łapie niczego", a starej od poprzedniego operatora już nie mam.

Na koncie jest rzeczywiście 10 PLN jak napisali w ulotce ?
 #919533  autor: pakierhakierxd
 07 kwie 2017, 08:45
Jest ale do wykorzystania na rozmowy ,sms itp bo pakietu nie moglem neta za to wlaczyc xD ,ja kupowalem starter ale to podobnie.

Pozdrawiam :)
 #919534  autor: macc
 07 kwie 2017, 08:53
garfield- pisze:macc: a ile czasu od wizyty kuriera ? bo u mnie już 3 dni minęły i dalej "nie łapie niczego", a starej od poprzedniego operatora już nie mam.

Na koncie jest rzeczywiście 10 PLN jak napisali w ulotce ?


6 dni w tym dwa dni weekendu, czyli 4 dni robocze

Na karcie jest 10zł na start. Wykupiłem za to pakiet internet i właśnie z niego pisze tego posta.
Po przeniesieniu numeru trzeba włączyć kodem *119*1# nowe taryfy.
 #919539  autor: garfield-
 07 kwie 2017, 09:33
na ulotce napisane jest 365 dni.
 #919546  autor: negra
 07 kwie 2017, 10:14
Zastanawiam się nad przejściem z Virgin M. do a2m między innymi na słaby zasięg obecnej sieci i nie do końca wykorzystywane środki/pakiety . Z tego co piszecie to a2 korzysta z sieci Plus i jeżeli znajomi mają bardzo dobry sygnał to mogę w ; ciemno ; przenosić numer telefonu ? Mają swoje stacjonarne punkty czy tylko przez neta można przeprowadzać operację przenoszenia , a jeszcze jedno czy można kupić gdzieś w kiosku ich starter?
  • Strona 21 z 175
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 175
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 175