DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 27 z 675
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 675

 #631980  autor: Ruben
 09 maja 2013, 16:23
solidburn, wypadałoby zaznaczyć, że jest to oferta dla firm a jak wiadomo nie każdy ma możliwość zakupu na firmę. Kolega bch z tego co zrozumiałem otrzymał ofertę dla indywidualnych i taką ofertę można porównywać u konkurencji. Podobna oferta dla indywidualnych w Play kosztuje 39pln. (dla przenoszących numer i z e-fakturą).
Po drugie poproszę o linka do strony z tą ofertą, którą wymieniłeś.

 #631981  autor: sanguis23
 09 maja 2013, 16:29
w koncu dobilem targu
abonament 129 - 30% rabatu wiec 90zl
nielimitowane rozmowy i sms ze wszystkimi
100mms darmowych itd
sony xperia t nfc - rabat z 200zl na 9 zl
jest ok

 #631982  autor: solidburn
 09 maja 2013, 16:33
Ruben pisze:solidburn, wypadałoby zaznaczyć, że jest to oferta dla firm a jak wiadomo nie każdy ma możliwość zakupu na firmę. Kolega bch z tego co zrozumiałem otrzymał ofertę dla indywidualnych i taką ofertę można porównywać u konkurencji. Podobna oferta dla indywidualnych w Play kosztuje 39pln. (dla przenoszących numer i z e-fakturą).
Po drugie poproszę o linka do strony z tą ofertą, którą wymieniłeś.
Bez znaczenia czy idywidualna czy firmowa tak samo play do orange chodzi mi o srednia cene jaka oferuja sieci i zaczyna to juz byc bardzo podobne w3 obniza ceny a play podnosi
oferta nazywala sie All Inclusive MAX dla Firm tylko SIM 25 jakies 2 miesiace temu zwykle przedluzenie umowy bez proszenia,zrywania itp teraz juz ceny podniesli i dorownali do reszty

 #631984  autor: bch
 09 maja 2013, 16:37
Oferta indywidualna, nie posiadam żadnej neostrady, nr stacjonarnego itp., które dają dodatkowe zniżki. Tylko ten 1 numer w Orange od 10 lat.

I powiem szczerze ze 23,99 za to co napisałeś wydaje mi się nierealne. Ale wierze na słowo.

[EDIT] - ale dla mnie jest super ze wzgledu na to, że cała rodzina + większość znajomych ma pomarańcze.

 #631989  autor: Ruben
 09 maja 2013, 16:41
solidburn, oferty przedłużeniowe Play znam i dlatego świadomie poprosiłem o linka do oferty, bo wiem, że jest już niedostępna więc porównywanie czegoś, co jest już niedostępne i dodatkowo w ofercie dla firm z ofertą aktualną dla indywidualnych jest małomiarodajne. Oferty przedłużeniowe Orange z rabatem 30% są dostępne od dłuższego już czasu więc to nie jest jakaś nagła poprawa. Play niestety pogarsza oferty i jak zauważyłem dla firm z każdą zmianą kilka pln trzeba więcej wydać. Od maja powinny byc nowe ofery GU dla firm w Play. Dobra, nie robię OT, bo to nie o tym temat.
bch, to było realne ale już nie ma tych ofert. Wg. mnie otrzymałeś dobre warunki a jak dzwonisz głownie w Orange, to nic lepszego nie dostaniesz u innych.

 #632001  autor: solidburn
 09 maja 2013, 17:46
bch pisze:Oferta indywidualna, nie posiadam żadnej neostrady, nr stacjonarnego itp., które dają dodatkowe zniżki. Tylko ten 1 numer w Orange od 10 lat.

I powiem szczerze ze 23,99 za to co napisałeś wydaje mi się nierealne. Ale wierze na słowo.
tu nie ma nic do realnosci
zwyczajna oferta dla zwyczajnego klenta bez zandego super proszenia

oferta dostepna byla od 05.02.2013
http://www.blogplay.pl/2013/02/oferta-p ... ze-rabaty/
Ruben pisze: Play niestety pogarsza oferty i jak zauważyłem dla firm z każdą zmianą kilka pln trzeba więcej wydać.
Dokadnie to samo napisalem ze play up a reszta down Chodzilo mi o zwrocenie uwagi ze oferta jaka dostał kolega w orang za 35zl to nic nadzyczajnego i tyle taka oferta powinna kosztowac i operator nie robii wielkiej łaski proponujac cos takiego i to jeszcze po wielkich bojach z wypowiadaniem umowy i czlowiekowi sie wydaje ze wywalczył super oferte :)

 #632032  autor: bch
 09 maja 2013, 20:54
No to faktycznie przyznaję teraz, że to nic nadzwyczajnego - moja oferta:) ale jednak trzeba było mieć firmę, żeby to podpisać.

Z tego co czytałem w necie to jeszcze trzeba poczekać na wyrównanie stawek połączeń do wszystkich sieci, bo nie ma się też co czarować ale stawki do P4 od innych operatorow są za wysokie. Mam nadzieje, że wyjdzie to na dobre dla klientów i wtedy się dopiero zacznie walka cenowo-minutowa.

 #632062  autor: MarekAG
 09 maja 2013, 22:41
solidburn pisze: bch napisał/a:
Oferta indywidualna, nie posiadam żadnej neostrady, nr stacjonarnego itp., które dają dodatkowe zniżki. Tylko ten 1 numer w Orange od 10 lat.

I powiem szczerze ze 23,99 za to co napisałeś wydaje mi się nierealne. Ale wierze na słowo.


tu nie ma nic do realnosci
zwyczajna oferta dla zwyczajnego klenta bez zandego super proszenia

oferta dostepna byla od 05.02.2013
http://www.blogplay.pl/20...wieksze-rabaty/
Nie dla zwyczajnego klienta tylko dla firm. To spora różnica. Porównywalnie ofert dla indywidualnych i dla firm jest bez sensu z tej prostej przyczyny, że nie każdy ma własną działalność.

 #632087  autor: Orange Ekspert
 10 maja 2013, 07:58
czterdzieści_i_cztery pisze:
Orange Ekspert pisze: @ czterdzieści_i_cztery

HTX One S i One X wróciły do naszej oferty biznesowej od 6 maja. Zachęcam do odwiedzenia www.orange.pl Dzisiaj od ręki jest dostępny HTC One S, One X chwilowo brak, ale obserwuj ofertę na bieżąco.
Chodziło mi o HTC ONE (bez literek). Najnowszy flagowiec od HTC :)
Czy coś w temacie tego telefonu wiesz może?
A to przepraszam :) Tak się złożyło, że przed chwilą otrzymałam informację o premierze tego modelu w naszej ofercie. Będzie dostępny w planach Korzystny w Orange dla Firm, Firma bez Ograniczeń oraz Nowy Pakiet dla Firm.

@bch cieszę się, że oferta Ci odpowiada.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert

 #632090  autor: czterdzieści_i_cztery
 10 maja 2013, 08:33
Orange Ekspert pisze:A to przepraszam :) Tak się złożyło, że przed chwilą otrzymałam informację o premierze tego modelu w naszej ofercie. Będzie dostępny w planach Korzystny w Orange dla Firm, Firma bez Ograniczeń oraz Nowy Pakiet dla Firm.
Dziękuję za info:) W końcu jakiś konkret o tym modelu :)
A wiesz już może od kiedy będzie można go zamawiać?
I jak się ceny będą kształtowały?

 #632171  autor: kedar
 10 maja 2013, 15:42
Witam
Czy ktoś się orientuje, jaka jest szansa na uzyskanie rabatu 27% w ofercie dla firm przy abonamencie Korzystny 750. Dopiero teraz odnotowałem, że jest nowy plan. A w tej ofercie interesujący mnie telefon Samsung Galaxy S2+ jest już w znacznie przystępniejszej cenie - 230 brutto.

Przy ostatniej rozmowie zaproponowano mi 50 zł netto, za to mamy
655 minut, darmowe połączenia orange i stacjonarne + 1 gb internetu, umowa na 24 miesiące. (miała to być ulepszona wersja korzystny 450). Ale z obliczeń wynika, że rabatu na abonament w tym nie ma :)

Natomiast jak zapytałem o wyższy plan (wówczas był to dopiero Korzystny 900) pani od razu zaproponowała rabat 27%... no i wiadomo, jakieś tam bonusy.

Pytanie do Orange Ekspertów - jak to jest z tymi rabatami? Bo nie wiem czy tracić czas na przebicie się do DUK (co nie jest takie łatwe i konsultanci pomimo zapewnień, że przedstawiono mi ofertę jak wyżej twierdzą, że takowej nie ma i połączyć nie chcą) jedynie po to, by dowiedzieć się że przy tym abonamencie rabatu nie ma :)

Pozdrawiam
Radek

 #632232  autor: data17
 11 maja 2013, 00:32
No To chyba logiczne wolą dać ci rabat na wyższy abo niż na niższy żeby wiecej zarobic.

 #632269  autor: borek182
 11 maja 2013, 11:02
da się jakoś wynegocjować ten rabat 30% na abonament przedłużając umowę 9 miesięcy wcześniej?

 #632272  autor: wlkp
 11 maja 2013, 11:27
Mam 2 abonamenty na Firmę,jedna umowa była na 2 lata druga na 3 lata .Pytanie,ile czasu prędzej można przedłużyć umowę wraz z nowym telefonem ? Dostaje się lepsze warunki jak nowy klient ?

 #632300  autor: data17
 11 maja 2013, 14:33
Czemu orange akurat teraz musiało obniżyc cene SGA i tylko do 16 maja i brakuje mi 1 miesiąca żeby sobie przedłużyć umowę :evil:

 #632484  autor: magdens
 12 maja 2013, 15:38
Witam
Czy ktoś się orientuje kiedy w orange pojawi się lg l5 II?

 #632538  autor: data17
 12 maja 2013, 19:10
Pytałem się ich na fejsie odpowiedzieli, że nie mają informacji na ten temat a śmieszne bo jest już w cenniku to lg :D

 #632539  autor: magdens
 12 maja 2013, 19:20
No właśnie też do nich pisałam na Facebooku i też jestem zdziwiona że mają go w cenniku a nie ma go sklepie.

 #632592  autor: data17
 12 maja 2013, 22:42
W sumie ten telefon to nic specjalnego podobny do Xperi J

 #632608  autor: marciza
 12 maja 2013, 23:19
Co mozna teraz wynegocjowac w abonamencie 69,90 zl przy przedluzeniu? Jakis smartphone do 100-200 zl sie znajdzie?
  • Strona 27 z 675
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 675
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 675