DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 17
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
 #802516  autor: Marek_G
 20 maja 2015, 04:28
A mi się nie udało. W salonie pani powiedziała "kod został już wykorzystany" a jestem pewien, że nie był. Koniec końców napisałem na e-mail podany w promocji i obiecali wysłać pocztą starter.
 #802530  autor: forum_tg
 20 maja 2015, 08:39
Też miałem problem z jednym kodem, a raczej z ich niedziałającym poprawnie systemem. Wbiłem dwa kody, jeden po drugim.
za jeden dostałem 2 zł + 100MB za drugi już nie, napisałem reklamacje na ich adres email oraz na play 24 jako współorganizatorów promocji. Email i tak przesłali do Play (co było oczywiste). Pani z Play do mnie w kolejnym dniu oddzwoniła i twierdziła że wszystko ok, a błąd jest tylko taki że nie dostałem smsów że drugi bonus został przyznany. A wszystko przez to, że wpisałem kod po kodzie, oczywiście twierdziła że to nie ich wina, tylko "tak się stało". Powiedziałem, jej że chce odzyskać zainwestowane pieniądze w napój lub bonus który nie został przyznany i zgodziła się po chwili rozmowy na zwrot pieniędzy (czyli przyznanie tyle ile zapłaciłem za napój na konto promocyjne). Tu też chodzi o zasady, a nie że Play będzie sobie działał z perspektywy siły.

jak znam życie to takich przypadków jest sporo. Nie ma sensu wchodzić kilka razy i wpisywać kod, jak można odłożyć nakrętki, wpisać kilka naraz, a potem nakrętki przekazać dla potrzebujących.
 #802678  autor: jason22
 20 maja 2015, 19:01
Jak wpisywałem kody na doładowanie to wpisałem 8 pod rząd i wszystkie doszły.

Za to jak wpisałem 2 kody na starter, to babka w Playu twierdziła, że są już wykorzystane.
Napisałem do nich mejla i przysłali mi te 2 startery pocztą.
 #803667  autor: aizo
 26 maja 2015, 20:28
Jak to jest z tymi MB

Mam Play Fresh pod *108# nie widzę pakietów danych.

W Play 24 mam Promocyjne MB w strefie taniego Internetu

- Czy Mb będą pobierane gdy będę korzystał z zasięgu innej sieci

- Jak przedłużyć te MB bo wiadomo, że pakiety są ważne przez 30 dni

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #803670  autor: forum_tg
 26 maja 2015, 20:42
Te zwykłe z pakietów, przedłużysz kupując dodatkowy pakiet, lub jak jest jakaś promocja jednodniowa na FB Play. Te z nakrętek przedłużysz kupując dodatkowy napój i wprowadzając kod na ich stronie, lub poprzez SMS.
 #803674  autor: bolek2004
 26 maja 2015, 21:08
Akurat przy taryfach z rwk był jakiś błąd gdzie naliczało tylko po nadajnikach play te MB z nakrętek, nie wiem czy to naprawili w końcu, na forum play był cały wątek odnośnie tego.
 #803679  autor: aizo
 26 maja 2015, 21:20
tomektg pisze:Te z nakrętek przedłużysz kupując dodatkowy napój i wprowadzając kod na ich stronie, lub poprzez SMS
Promocja jest do 30 Listopada lub do wyczerpania nagród.

Z racji tego, że można mieć 800mb na miech małą skarbonkę można uzbierać.
I jak to przedłużyć potem.
Czasu do listopada sporo ale jak pisałem można sporo uzbierać i szkoda to straci co prawda będzie to nie wielkim kosztem ale zawsze coś.No chyba, że sie zużyje

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #803773  autor: Azio80
 27 maja 2015, 13:46
aizo pisze:Jak to jest z tymi MB

Mam Play Fresh pod *108# nie widzę pakietów danych.

W Play 24 mam Promocyjne MB w strefie taniego Internetu

- Czy Mb będą pobierane gdy będę korzystał z zasięgu innej sieci

- Jak przedłużyć te MB bo wiadomo, że pakiety są ważne przez 30 dni
Przecież opisałem sprawę kilka postów wyżej! MB w strefie taniego internetu są pobierane również przy korzystaniu z roamingu krajowego.
 #803979  autor: forum_tg
 28 maja 2015, 19:53
aizo pisze:
tomektg pisze:Te z nakrętek przedłużysz kupując dodatkowy napój i wprowadzając kod na ich stronie, lub poprzez SMS
Promocja jest do 30 Listopada lub do wyczerpania nagród.

Z racji tego, że można mieć 800mb na miech małą skarbonkę można uzbierać.
I jak to przedłużyć potem.
Czasu do listopada sporo ale jak pisałem można sporo uzbierać i szkoda to straci co prawda będzie to nie wielkim kosztem ale zawsze coś.No chyba, że sie zużyje
coś źle przeczytałem.

ale to bardzo dobre pytanie, bo jak się sporo MB uzbiera, to potem można by przez jakiś czas z nich korzystać.
Ktoś ma jakiś pomysł?
 #804175  autor: Wiola_K
 30 maja 2015, 08:20
Ja załadowałam bratu mega kodem i weszły do jego głównego netu gdzie miał kupione 3 giga za 20 w formule play. Czyli tym kodem przedłużyłam mu net o 30 dni? Bo nigdzie na play24 nie pisze do kiedy ten net jest ważny.
 #804206  autor: Wiola_K
 30 maja 2015, 15:58
Sorry. Miało zabrzmieć, że załadowałam te 100 mega tym kodem. Z telefonu nie zawsze wszystko się dobrze napisze.
 #804228  autor: bolek2004
 30 maja 2015, 20:39
Wiola_K pisze:Czyli tym kodem przedłużyłam mu net o 30 dni? Bo nigdzie na play24 nie pisze do kiedy ten net jest ważny.
Powinien cały pakiet się sumować z tymi MB które posiadał i przedłużyć wszystko o 30 dni. Dlaczego w play24 się nie wyświetla data ważności pakietu to nie mam pojęcia, może kodem niech sprawdzi.
 #805110  autor: Rosolak
 06 cze 2015, 19:11
Może ma ktoś z Was jakieś niepotrzebne kody, którymi chciałby się podzielić... ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805126  autor: Rosolak
 06 cze 2015, 20:59
Dzięki Div! :-) Jakby ktoś chciał się jeszcze ze mną podzielić, to będę wdzięczny. ;-)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
  • Strona 5 z 17
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17