DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 176
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 176
 #887283  autor: andx
 14 wrz 2016, 15:04
Patryk7588 pisze:Tak, mam starter a2mobile, sprawdzam to na własnym numerze.
No to nie dobrze. Przecież takie coś powinno być w standardzie.
 #887286  autor: andx
 14 wrz 2016, 15:10
Patryk7588 pisze:W standardzie nie ma nawet MMS.
Kurczę przesłałem wniosek o przeniesienie nr, ale teraz zastanawiam się czy warto zmieniać sieć.
 #887288  autor: andx
 14 wrz 2016, 15:17
Patryk7588 pisze:Pytanie o dostępne usługi pytaj na ich Facebooku, w miarę sprawnie odpowiadają.
Ok. Dzięki. Może jak dłużej podziałaja, to bedzie lepiej.
 #887306  autor: habish
 14 wrz 2016, 17:26
a2mobile wysyła takie SMSy:
Od 15.10.2016 skracamy okres waznosci konta w Cenniku a2mobile na 12 m-cy, jednak Twoje konto pozostanie wazne do 14.10.2018. Wiecej na a2mobile.pl/dokumenty W przypadku braku akceptacji zmian Cennika, Uzytkownikowi a2mobile przysluguje prawo wypowiedzenia zawartej Umowy w terminie do 15.10.2016 r.
Telko.in
W tydzień po uruchomieniu nowej marki Aero2 poinformowało, że standardowo skraca do jednego roku ważność kont pre-paid w marce a2mobile. Takim regułom będą podlegać wszystkie karty zakupione i doładowane od 15 października br. Karty kupione i doładowane przed tym okresem zachowają 24-miesięczną ważność konta. Operacja ta powinna dać operatorowi relatywnie duży wolumen sprzedaży w ciągu pierwszych 5 tyg. działania na rynku.
Link: http://www.telko.in/aero2-uruchomilo-dr ... e-pre-paid

Jaki ważność konta ma wpływ na wolumen sprzedaży?
 #887323  autor: auvi
 14 wrz 2016, 19:44
111 pisze:Szybcy są,dopiero co wystartowali a już pogarszają ofertę.
Z dwóch lat ważności wychodzących na jeden rok.
Nie no naprawdę, tragiczne pogorszenie, zamiast dwóch lat - TYLKO 1 rok. Gdzie wszystkie sieci w Polsce, prócz chyba jednej, dają maksymalnie rok.
111 pisze:Przecież to Plus i nie może być tak tanio. :D
A to fakt. Plus zawsze daje i od razu przycina, no chyba, że ma błąd w systemie rozliczeniowym.
 #887368  autor: Pawrzes
 14 wrz 2016, 23:29
Oni korzystają z tej samej platformy co wRodzinie czyli odziedziczonej po zlikwidowanej spółce CenterNet dlatego brak wielu usług np. MMS, poczty głosowej...

Pozdrawiam
 #887370  autor: 111
 15 wrz 2016, 01:01
@auvi chodzi o sam fakt tak szybkiego pogorszenia oferty.
Źle to wróży na przyszłość,bo taki sam los może czekać inne atrakcyjne elementy oferty a takie są dwa,pakiet za 8 zł i pakiet no limit za 15 zł.
Reszta pakietów i cennikowe stawki niczym się nie wyróżniaja na tle konkurencji.
W gruncie rzeczy z mojej perspektywy dobrze się stało,że pokazali już na starcie,iż nie ma co u nich liczyć na stabilne,niezmienne przez dłuższy czas warunki.
Dzięki temu nie będę ich polecał znajomym i rodzinie, a miałem taki zamiar,bo paru osobom ten pakiet no limit za 15 zł idealnie by pasował.
 #887373  autor: DanielR
 15 wrz 2016, 01:43
Czy ja wiem? Ja bym się tak bardzo nie zapędzał z tym "nie polecaniem". Fakt lekki smrodek po sobie zostawili tym ruchem. Z drugiej strony, to jednak prepaid. W razie "W" najwyżej się stamtąd ucieknie z numerem.
Oczywiście to dotyczy przede wszystkim tych, którym zależy na pakiecie no limit za 15 zł. Bo rzeczywiście, po za nim, no i oczywiście RWK i dość niską (jak na polkomtelowski prepaid) stawką cennikową 18 gr, na chwilę obecną nic tam specjalnie ciekawego nie widzę.
Trochę szkoda, że zabrakło takich usług, jak "Kto dzwonił?", czy "Już w zasięgu". Poczta głosowa też mogłaby być (jako opcja).

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #887381  autor: reboot
 15 wrz 2016, 08:29
Patryk7588 - w opisie/regulaminie usługi Wifi calling doczytałem, że:
6) Wykonywanie i odbieranie połączeń w ramach Usługi WiFi Calling jest możliwe przy spełnieniu poniższych
minimalnych wymagań technicznych:
a) posiadanie Urządzenia, o którym mowa w par. 7 ust. 4,
b) dostęp do sieci Wi-Fi (z zastrzeżeniem § 3 pkt. 8) o minimalnych parametrach przepływności łącza 112
kbps do Użytkownika (DOWNLINK) i 112 kbps od Użytkownika (UPLINK),
c) posiadanie w Urządzeniu aktywnej karty SIM a2mobile w Okresie Ważności konta
Powiedz mi proszę jak to jest z tą kartą sim w urządzeniu? Jest potrzebna do korzystania czy niekoniecznie?

WKS
 #887388  autor: habish
 15 wrz 2016, 10:20
Tak, bez karty SIM WiFiCalling nie działa.

EDIT:
a2mobile nie wspiera jeszcze HD Voice, lecz sukcesywnie będą wprowadzane wszystkie usługi - tak mi odpisali na FB a2mobile.
 #887416  autor: habish
 15 wrz 2016, 13:47
karoo pisze:2.Jeśli ktoś w Plusie ma nielimitowane rozmowy do Plusa to dzwoniąc do a2mobile tez bedzie za darmo?
Dzwoniłem dziś z Plus na kartę do a2mobile, w PNK no limit w sieci i połączenie wygenerowało opłatę, czyli połączenia Plus --> a2 nie są traktowane jak połączenia w jednej sieci :evil:
 #887445  autor: reboot
 15 wrz 2016, 15:25
Patryk7588 pisze:Tak, bez karty SIM WiFiCalling nie działa.
O masz ci los. Specjalnie przeniosłem nr do a2mobile licząc, że tylko jest tak napisane w regulaminie, a w rzeczywistości da się wykonywać połączenia bez karty w telefonie.
Jest jakiś komunikat w aplikacji jak nie wykryje karty?

WKS
 #887478  autor: WellDone
 15 wrz 2016, 20:35
Weryfikacja po IMSI wymaga włożonej karty. Ma to na celu przede wszystkim umożliwiać kontynuowanie rozmowy po opuszczeniu wifi

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #887490  autor: kowal2200
 15 wrz 2016, 22:22
WellDone pisze:Weryfikacja po IMSI wymaga włożonej karty. Ma to na celu przede wszystkim umożliwiać kontynuowanie rozmowy po opuszczeniu wifi
Można spróbować zrobić taki myk: zainstalować i aktywować aplikację przy włożonej karcie SIM a poźniej przełożyć SIM do innego, docelowego telefonu. U mnie działało w Plusie przy poprzedniej wersji, teraz tego nie potrzebuję.
  • Strona 5 z 176
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 176
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 176