DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 44 z 102
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 102

 #671875  autor: buba1234
 31 paź 2013, 23:00
poprawka: wlasnie sprawdzilem, odbierany sms w roamingu w Polsce na niemieckiej lycamobile jest za darmo. Czyli on wysyla do ciebie smsy za darmo ty odbierasz wpolsce za darmo. Natomiast w druga strone ty placilabyc 9ct/sms za smsa do niemiec.


Najlepeij zdac sie na internet w telefonie, nie wiem jaka masz taryfę. Wykupujecie pakiety neta, w domu korzysatcie z wifi i ślecie smsy internetowe przez Vibera za darmo [wifi], lub przez lejek virgin czyli tez za darmo, lub przez pakiet neta.

jaka masz taryfe w PLay ile potrzebujesz minut/sms/MB na miesiac? Moze bardziej opłaci ci sie Virgin z darmowym lejkiem transferu? Darmowy lejek transferu = nielimitowane smsy internetowe z cała planetą.

________________________________

 #672101  autor: Blueberry89
 02 lis 2013, 15:02
Ja korzystam z Playa i pisząc do wszystkich (nawet do chłopaka, który jest w Niemczech) wydaję 10zł miesięcznie - ilość smsów nieograniczona :) Chodziło mi głównie o to, żeby on do mnie pisał za darmo, bo z Playa z Niemiec na mojego polskiego Playa wychodziło drogo :p Dziękuję Ci bardzo za pomoc, pozdrawiam :)

Czasem lepiej skoczyć na głęboką wodę.
W płytkiej nietrudno o złamanie karku ;)

 #672891  autor: reboot
 06 lis 2013, 12:41
Lycamobile, dzięki, starter doszedł. Wkrótce śmigam do USA, czy przedłużacie promocję, bo na www reklamujecie ją cały czas, a po bliższym zapoznaniu się widać opis "do 31.10" :)

WKS

 #673095  autor: reboot
 07 lis 2013, 09:12
Ok :) Proszę o informację na temat aktywacji kart PL i US. Wystarczy je włożyć do telefonu i automatycznie się aktywują? Czy żeby je aktywować trzeba doładować konta?
Jaka jest ważność konta po aktywacji, a przed wykonaniem doładowania?

WKS

 #673444  autor: macc
 09 lis 2013, 05:08
Po włożeniu karty lycamobile do telefonu na telefonie pojawia się ikonka R , czyli roaming krajowy.Używając karty lycamobile to jestem zawsze w roamingu krajowym sieci plus skoro macie podpisaną umowę z polkomtelem?
a)nie działają wiadomości sieciowe -kanał 50 a w sieci plus to nie problem
Drugie pytanie : dzwoni klient plusa i ja klient lycamobile - czy mamy ten sam priorytet dzwonienia?
Trzecie pytanie:te rozmowy nielimitowane na wszystkie sieci krajowe komórkowe i stacjonarne za 29zł to oferta na dłużej czy chwilowa jak pozostałe w lycamobile?
Czwarte pytanie: będąc lycamobile to jestem traktowany jako użytkownik abonamentowy czy użytkownik na kartę?
Piąte pytanie:
Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków na koncie, aby aktywować pakiet, zostaniesz powiadomiony o konieczności doładowania i poproszony o kolejną próbę
(przypomnimy o doładowaniu konta oraz o możliwości rezygnacji z automatycznego przedłużania pakietu).
Ile wcześniej i czy będzie to podobne codzienne nękanie z tydzień wcześniej jak to jest w sieci t-mobilem, czy na zasadzie najpierw powiadomimy cię przed każdą rozmową w ostatnim tygodniu przez doładowaniem a potem sobie gadaj.Jak to u Was wygląda?

 #674063  autor: WiewiorkaOjoj
 12 lis 2013, 12:12
Witam. Kiedy następna wysyłka darmowych starterów Lycamobile? :)

 #674080  autor: Lycamobile
 12 lis 2013, 13:52
@reboot
Karty są aktywne od razu po włożeniu do telefonu.

Konto jest ważne 90 + 30 dni. Konto pozostaje ważne cały czas, wystarczy tylko wykonywać połączenia i wysyłać smsy. Samo doładowanie nie przedłuża ważności konta.

@macc

Prosimy o cierpliwość, czekamy na odpowiedzi na Twoje pytania.

@WiewiorkaOjoj

Jaki starter Cię interesuje?

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną www.lycamobile.com

Chcielibyśmy również ogłosić nieoficjalny start lycamobile Austria http://www.lycamobile.at/de/

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #674102  autor: WiewiorkaOjoj
 12 lis 2013, 15:51
Lycamobile polska mnie interesuje (darmowy starter), no i będę potrzebować niedługo pewnie żeby mieć kontakt z osobą która wyjedzie do Anglii ale jeszcze jest w Polsce.
 #674193  autor: bany222
 12 lis 2013, 19:20
Witam

W jaki sposób można zarejestrować kartę sim.
Próbuje przez stronę ale nie mogę wysłać ??

 #674562  autor: macc
 14 lis 2013, 13:17
powtarzam pytania
Po włożeniu karty lycamobile do telefonu na telefonie pojawia się ikonka R , czyli roaming krajowy.Używając karty lycamobile to jestem zawsze w roamingu krajowym sieci plus skoro macie podpisaną umowę z polkomtelem?
a)nie działają wiadomości sieciowe -kanał 50 a w sieci plus to nie problem
Drugie pytanie : dzwoni klient plusa i ja klient lycamobile - czy mamy ten sam priorytet dzwonienia?
Trzecie pytanie:te rozmowy nielimitowane na wszystkie sieci krajowe komórkowe i stacjonarne za 29zł to oferta na dłużej czy chwilowa jak pozostałe w lycamobile?
Czwarte pytanie: będąc lycamobile to jestem traktowany jako użytkownik abonamentowy czy użytkownik na kartę?
Piąte pytanie:
Jeżeli nie posiadasz wystarczającej ilości środków na koncie, aby aktywować pakiet, zostaniesz powiadomiony o konieczności doładowania i poproszony o kolejną próbę
(przypomnimy o doładowaniu konta oraz o możliwości rezygnacji z automatycznego przedłużania pakietu).
Ile wcześniej i czy będzie to podobne codzienne dokuczanie z tydzień wcześniej jak to jest w sieci t-mobile, czy na zasadzie najpierw powiadomimy cię przed każdą rozmową w ostatnim tygodniu przez doładowaniem a potem sobie gadaj.Jak to u Was wygląda?

 #674580  autor: Lycamobile
 14 lis 2013, 15:43
@macc

Korzystasz z zasięgu Plus.
Jeżeli znasz angielski zapraszamy do zapoznania się z drugim akapitem w poniższym tekście: http://www.prepaidmvno.com/definitions/
W telefonie można zauważyć, że pomimo wyświetlania literki R w przypadku manualnego wyboru sieci jesteśmy zalogowani do Lycamobile, a nie do Plus. Jednak w informacjach o telefonie widoczna sieć to Plus i włączony jest roaming.
Nadal czekamy na odpowiedź w sprawie kanału 50.
Tak, ten sam priorytet.
Do tej pory wszystkie pakiety które zaprezentowaliśmy są dostępne, ale nie możemy potwierdzić że zostaną na stałe. Na pewno mogą się zmienić warunki/środki do wykorzystania w ramach pakietu.
Jesteś traktowany jako użytkownik na kartę.
Otrzymujesz jedną wiadomość.
Wyciąg z regulaminu:
§ 14. Rozwiązanie umowy
Jeżeli Abonent przez okres 90 dni
b) od dnia Aktywacji lub ostatniego zasilenia Konta nie zasilił ponownie Konta
Lycamobile zawiadomi Abonenta poprzez przesłanie SMS lub wiadomości pocztą elektroniczną (jeżeli Abonent udostępnił swój adres) o tym, że Karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczać będzie utratę możliwości korzystania z usług Lycamobile. W takiej sytuacji Lycamobile zapewni dodatkowy 30-dniowy termin na wykonanie połączenia głosowego, wysłanie SMS, skorzystania z transmisji danych, skorzystanie z Usługi o podwyższonej opłacie albo zasilenie Konta.

[ Dodano: 2013-11-14, 16:15 ]
@reboot

Oferta na darmowe rozmowy z USA jest przedłużona do końca listopada.

[ Dodano: 2013-11-14, 16:39 ]
@bany222

Problem z formularzem został przekazany do BOK. Będziemy informować o postępach.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #674705  autor: Edmund
 14 lis 2013, 22:14
macc pisze:Używając karty lycamobile to jestem zawsze w roamingu krajowym sieci plus skoro macie podpisaną umowę z polkomtelem?
Tak - jesteś w roamingu krajowym cały czas.
LycaMobile jest tzw. full MVNO - tzn. wydzierżawia (na zasadzie roamingu krajowego) tylko dostępową sieć radiową. Resztę ma swoją - tzn. centra uwierzytelniania, centrale MSC, rejestry VLR, HLR, mają własne punkty styku z innymi sieciami.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #674733  autor: darek638
 15 lis 2013, 00:25
Jest jeszcze ta opcja 29gr za 14 minut?

Nigdy więcej Play.

 #675415  autor: reboot
 17 lis 2013, 21:07
Ok, wszystko działa. Połączenia do USA są darmowe, połączenia odbierane w USA to opłata 2 centy/min, nawiązane do PL to 3 centy/min. Świetna sprawa.

Z uwagi na zbliżający się sezon narciarski mam pytanie o karty Lycamobile DE oraz AT - czy również jest możliwość zamówienia darmowego startera?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2013, 11:30 przez reboot, łącznie zmieniany 1 raz.

WKS

 #675886  autor: reboot
 19 lis 2013, 11:34
Zatem jeśli jeszcze mi nie wysłaliście, to proszę o wstrzymanie się :) Na razie i tak jeszcze nie ma warunków narciarskich, więc mogę poczekać, a po co płacić za przesyłkę.
Dopytam się tu lub na FB za miesiąc/dwa o startery :)

Lycamobile jest rewelacyjne jeśli chodzi o zastąpienie roamingu. Ceny po 2-3 centy za minutę w USA to kwoty rzędu 6-9 groszy. Taniej niż w Polsce (29gr/min).

Proszę jeszcze o informację o starterze włoskim/szwajcarskim - jak będę jechał na narty, rozważam również te kraje.

WKS
  • Strona 44 z 102
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 102
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 102