DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 46 z 69
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 69

 #702477  autor: bora1410
 05 mar 2014, 13:38
Callmemaro pisze:dzięki za odpowiedź terry44, powiedz mi tylko dokładnie u Ciebie to były niecałe 3 miesiące czy ponad 3 miesiące, mi umowa kończy się 13 czerwca i tak trochę mi brakuje do 3 miesięcy - zwłaszcza jeśli chciałbym użyć kod Groupona ;-)

i zapytam jeszcze o te przeniesienie numeru - rozumiem że za abonament w orange zaczynam płacić dopiero od momentu przeniesienia numeru do orange... na początku płacę tylko za aktywację numeru w sieci te 10 zł tak? pytanie może proste ale mam wrażenie że wczoraj konsultant orange wprowadził mnie w błąd...
W Playu tak jest że płacisz dopiero gdy nastąpi faktyczne przeniesienie numeru. W oarange będziesz płacił dwa abonamenty do czasu przeniesienia. Przynajmniej u mnie wystąpiła taka sytuacja gdy przechodziłem do Orange z dwoma numerami we wrześniu i grudniu 2013 roku. Z tego co ostatnio czytałem to chyba nic się w tej kwestii nie zmieniło.

 #702480  autor: Callmemaro
 05 mar 2014, 13:46
bora1410 pisze:W Playu tak jest że płacisz dopiero gdy nastąpi faktyczne przeniesienie numeru. W oarange będziesz płacił dwa abonamenty do czasu przeniesienia. Przynajmniej u mnie wystąpiła taka sytuacja gdy przechodziłem do Orange z dwoma numerami we wrześniu i grudniu 2013 roku. Z tego co ostatnio czytałem to chyba nic się w tej kwestii nie zmieniło.
czyli tak jakby od teraz zacznie mi się umowa z orange... mhmm a to ciekawe... ale w sumie zniżka groupon sporo rekompensuje ;-) i rozumiem że nie ma problemu z przedłużeniem umowy na 3 miesiące i 8 dni przed zakończeniem umowy w play tylko trzeba płacić dwa abonamenty...

 #702492  autor: bora1410
 05 mar 2014, 14:27
U mnie w momencie aktywacji karty sim w Orange na numerze tymczasowym (było to na następny dzień po wizycie kuriera z telefonem) zaczęło się świadczenie usług. I od tego momentu płaciłem abonament. Dlatego na drugim numerze przy przeniesieniu zaznaczyłem by przeniesienie numeru nastąpiło od razu, bez zachowania okresu promocyjnego. Zapłaciłem karę 2 miesiące abonamentu w Play, ale od razu miałem przeniesiony numer. W moim przypadku było to korzystne, bo za zerwanie umowy zapłaciłem grosze, a w Orange dostałem no limit, więc 2 abonamenty różnicy by mi nie zrobiły.

 #702494  autor: Callmemaro
 05 mar 2014, 14:30
bora1410 pisze:U mnie w momencie aktywacji karty sim w Orange na numerze tymczasowym (było to na następny dzień po wizycie kuriera z telefonem) zaczęło się świadczenie usług. I od tego momentu płaciłem abonament. Dlatego na drugim numerze przy przeniesieniu zaznaczyłem by przeniesienie numeru nastąpiło od razu, bez zachowania okresu promocyjnego. Zapłaciłem karę 2 miesiące abonamentu w Play, ale od razu miałem przeniesiony numer. W moim przypadku było to korzystne, bo za zerwanie umowy zapłaciłem grosze, a w Orange dostałem no limit, więc 2 abonamenty różnicy by mi nie zrobiły.
dzięki za info, też rozważam zapłacenie kary, będzie taniej niż płacenie 2-óch abonamentów

pzdr

 #702497  autor: bora1410
 05 mar 2014, 14:35
Nie będzie taniej. Bo kara za zerwanie w najlepszym wypadku jest równa miesięcznej cenie abonamentu razy ilość miesięcy która została do końca umowy. Więc w najlepszym wypadku będzie równa. Teraz np. w Orange za zerwanie umowy bym zapłacił 3 razy więcej niż suma abonamentów do końca trwania umowy, więc było by to mocno nie opłacalne. Play teraz też chyba takie umowy zaczął wprowadzać. Ja załapałem się jeszcze na ofertę Playa gdzie zerwanie było w miarę korzystne.

 #702575  autor: Callmemaro
 05 mar 2014, 20:26
bora1410 pisze:Nie będzie taniej. Bo kara za zerwanie w najlepszym wypadku jest równa miesięcznej cenie abonamentu razy ilość miesięcy która została do końca umowy. Więc w najlepszym wypadku będzie równa. Teraz np. w Orange za zerwanie umowy bym zapłacił 3 razy więcej niż suma abonamentów do końca trwania umowy, więc było by to mocno nie opłacalne. Play teraz też chyba takie umowy zaczął wprowadzać. Ja załapałem się jeszcze na ofertę Playa gdzie zerwanie było w miarę korzystne.
jednak trochę taniej.. za 2 miesiące będzie niecałe 100zł, a płacę abonament w wysokości 75zł, takie info dostałem dzisiaj z BOK play-a... ;-)

 #716729  autor: srasquasz
 12 maja 2014, 18:08
Witam. Jak wygląda sprawa przenoszenia numeru do orange z innej sieci (preipaid) na abonament Smart Plan Multi 2 za 89.98zł Czy przez przenoszenie telefonicznie jestem w stanie dostać więcej niż rabat -20% za kod zniżkowy i 3 miesiące abonamentu gratis?

 #716745  autor: OrangeDlaFirm
 12 maja 2014, 19:03
W przypadku przeniesienia numeru w Orange Dla Firm mogę zaoferować połączenie cen e-sklepowych (zdecydowanie tańsze telefony) + abonamentu za złotówkę (promocja telemarketerów)

Zainteresowanych proszę o PW :-)

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #716786  autor: srasquasz
 12 maja 2014, 20:29
A w przypadku orange dla osób indywidualnych? :)

 #717150  autor: łazęga
 14 maja 2014, 08:33
Czy to normalne, że złożone przeniesienie na sklep.orange.pl od soboty ma cały czas status weryfikacja ręczna?

 #717151  autor: dlugasek
 14 maja 2014, 08:56
Panowie ile wcześniej mogę przenieś numer z innej sieci bo chyba jestem wpowadzany w błąd przez konsultantów jeden mowil że 3 miesiące wcześniej drugi że dwa? chodzi oczywiście przez sklep orange z wykorzystaniem kodu 20% i rabatu na teleon z okazji szalonych dni

 #717417  autor: Indziej
 15 maja 2014, 01:19
łazęga pisze:Czy to normalne, że złożone przeniesienie na sklep.orange.pl od soboty ma cały czas status weryfikacja ręczna?
Przedzwoń do sklepu internetowego orange.
510 700 700

 #717483  autor: Kurskey
 15 maja 2014, 12:07
Dzisiaj dzwoniłem do sklepu internetowego, najwcześniej można przenieść numer 2 miesiące wcześniej ehhh tak samo miałem chrapkę na tą ofertę i niestety nic z tego nie będzie :x

 #718532  autor: srasquasz
 19 maja 2014, 11:13
A w przypadku orange dla osób indywidualnych? :)

 #718778  autor: jesion83
 20 maja 2014, 00:01
a ja sie zapytam czy komus z was udalo sie korzystajac z linka z mokazji wpisac gdzies kupon rabatowy na abonament?? wedlug mnie nie jest to mozliwe a gdzies tu bylo poruszane ze mozna wyhaczyc merlina i 20% rabatu

 #718794  autor: paki6
 20 maja 2014, 01:46
Rabat 30% na abonament dla wszystkich klientów w planach taryfowych Smart Plan Multi II, Smart Plan Halo II, Smart Plan Halo II na raty lub Smart Plan Multi II na raty – nowe umowy, przeniesienie numeru jak i przedłużenie aktywnych umów
Kod ważny do 31.05.2014.

Oferta łączy się z innymi promocjami obniżającymi cenę telefonu na stronie Orange.pl, ale nie łączy się z promocjami obniżającymi wysokość abonamentu poprzez użycie drugiego kuponu oraz promocją 100% rabatu na abonament przez 3 miesiące za przeniesienie numeru od innego operatora.

Link do oferty

 #718964  autor: marcomark3
 20 maja 2014, 19:34
jak ktoś potrzebuje to mam kupony na - 30% na abonament które łączą się z promocją 0 zł przez 3 m-ce przy przeniesieniu numeru z innej sieci do orange - info na priv

 #719374  autor: piotrek83
 22 maja 2014, 13:52
Witam.
Mam problem dotyczący przenosin 3 numerów do Orange i mam nadzieję, że ktoś doświadczony doradzi mi jak najlepiej podejść do tematu.
Dokonałem zamówienia przez sklep internetowy na przeniesienie 1 z moich 3 numerów z T-Mobile do Orange. Wczoraj przyjechał kurier z umową, podpisałem i aktywowałem kartę z numerem tymczasowym.
Chciałbym przenieść kolejne numery, lecz jak wiadomo jest karencja 40dniowa niestety ponoć nie do ominięcia.
Umowa na drugim numerze w T-Mobile konczy mi się 30.07 (okres rozliczeniowy do 08.08).
Proszę napiszcie mi jak najlepiej postąpić z przenosinami, czy uda mi się zdążyć zamówić przeniesienie po 40dniach od wczoraj i wypowiedzenie od orange dojdzie na czas? Czy postąpić inaczej? ...a może jednak jest możliwość odblokowania nr pesel?
Ostatnia umowa na 3ci numer konczy się 3.10...
Ech... po co orange tak komplikuje?! Szlag mnie trafia i powoli żałuję, ze zacząłem te całe przenosiny... POMOCY

 #719732  autor: Ewelina1502
 24 maja 2014, 17:10
Jak długo czeka się na decyzję Operatora w sprawie przeniesienia numeru? Numer tymczasowy już mam...

 #719799  autor: ja.michal
 25 maja 2014, 03:11
Ewelina1502, z mojego doświadczenia wynika, że koło 5 dni.
  • Strona 46 z 69
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 69
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 69