DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1158677  autor: jacek1998
 13 paź 2023, 21:55
Czy dobrze rozumiem ofertę T-Mobile na kartę pakiet M? Zasilając raz kwotą 24zł i ustawiając autozasilenia na kwotę 30zł uwzględniając promocję 10proc gratis można będzie przez rok korzystać z internetu 200GB + 40GB + 15GB = 255GB/mc. Czy są jakieś inne lepsze promocje? Czy testując internet w Orange(100GB za Mój Orange po przeniesieniu) można sądzić, że T-Mobile będzie działać podobnie? Czy nie będzie przeszkód w udostępnieniu takiego internetu z telefonu do laptopa?
 #1158678  autor: KC-KARLOS
 13 paź 2023, 22:01
Źle rozumiesz. 35 zł jest potrzebne. Dopiero od tej kwoty jest przyznawany bonus 10% (przy kwocie 35 zł to 3,51 zł ekstra).
Samemu musisz to przetestować. Promocja "Rok Internetu" w T ma zapisy zakazujące działania oferty poza routerem. Gdy to testowałem po raz pierwszy w opcji za 45/mc - bez problemu korzystałem w routerze, nie wiem jak to będzie teraz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158809  autor: KC-KARLOS
 15 paź 2023, 22:54
bogna22: regulamin i cennik oferty wyraźnie informuje o blokadzie działanie karty SIM na urządzeniu innym niż smartfon. Przy hotspot na smartfonie uważałbym - mogą blokować prędkość do 16 kbps za nadużycia - jak w abonamencie T.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥