DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #1174797  autor: nicoterra33
 10 lip 2024, 14:09
Testuje sobie własnie router lte (Zyxel Lte3316-m604)i ma on wyjscie na zwykly telefon stacjonarny oraz obsluge volte
Niestety nie miałem z tym ficzerem nigdy wczesniej do czynienia a wydaje mi się ze nie działa to tak jak poowinno.

Czy wybieranie numeru powinno byc natychmiastowe po wcisnieciu zielonej sluchawki? - Uzywając 2G lub 3G wybieranie numeru trwa czesto ponad 5 sekund zanim uslyszymy sygnał połączenia, uzywajac volte spodziewalem sie ze wybieranie bedzie szybkie, niestety tak nie jest.

Czy jakosc rozmowy telefonicznej powinna lepsza? Niestety mam jakosc połączenia na poziomie rozmów 2G (dzwoniąć oczywiscie do kogos na nowego smartfona)

I teraz sie zastanawiam czy przypadkiem ten cały volte u mnie nie działa i zrzuca mnie podczas poniesienia sluchawki na 2G lub 3G. :(