DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #262268  autor: Klii
 16 kwie 2008, 22:29
Witam mam pewien problem... :?
Jestem użytkownikiem J400 od wczoraj i nie mogę sobie poradzić z jednym problemem...
W pamięci telefonu mogę przechowywać 500 smsów, jest też pamięc tej niby kart (której nie mam :D) która może przechować do 20 wiadomości... No i tutaj moje pytanie. Czy da się jakoś to ustawić, aby wiadomości od razu zapisywały się tam, gdzie mogę ich mieć 500, czy też muszę ciągle przerzucać wiadomości z jednej pamięci do drugiej?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam, Klii.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2008, 17:52 przez Klii, łącznie zmieniany 1 raz.

 #262534  autor: pidsud
 18 kwie 2008, 23:28
Po zapełnieniu pamięci karty sim(20) smsy bedą zapisywane w pamięci telefonu(500).Innej opcji nie ma.

 #293108  autor: sezamek
 17 paź 2008, 15:44
no właśnie że u mnie się nie zapisuje tylko wyskakuje wiadomosc że skrzynka pełna i nie moge już otworzyć nowej wiadomości.
 #293109  autor: Pytlusek
 17 paź 2008, 15:47
Klii pisze:.... jest też pamięc tej niby kart (której nie mam :D.........)
Eeeee, to jak jej nie masz to nie masz jasna sparwa :D
Poleciłbym Ci kupić :lol:

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #293110  autor: sezamek
 17 paź 2008, 15:50
ja mam karte pamieci i to wlasciwie nic nie zmienia. sms na telefon zapisuja sie tylko te ktore informuja ze ktos sie dobijal do ciebie a nie odebrales a reszta wszystko idzie na karte mimo ze nie mam na karcie zapisanych numerow tylko wlasnie na telefon i nie wiem co z tym problemem zrobic :(

 #293130  autor: kowcio
 17 paź 2008, 17:09
Klii pisze:Jestem użytkownikiem J400 od wczoraj i nie mogę sobie poradzić z jednym problemem...
W pamięci telefonu mogę przechowywać 500 smsów, jest też pamięc tej niby kart (której nie mam :D ) która może przechować do 20 wiadomości... No i tutaj moje pytanie. Czy da się jakoś to ustawić, aby wiadomości od razu zapisywały się tam, gdzie mogę ich mieć 500, czy też muszę ciągle przerzucać wiadomości z jednej pamięci do drugiej?
Z góry dziękuję za pomoc.
E, kartę masz- SIM. SMSów nie da się zapisać na karcie pamięci, którą masz na myśli.

Nic nie rób z tym. Pamięć karty SIM to zazwyczaj 20/30 wiadomości*, pamięć telefonu to 500 wiadomości*. Jeśli pamięć karty SIM będzie zapełniona, SMSy będą się automatycznie zapisywać w pamięci telefonu.
O nic się nie martw.

*wiadomości- mam na myśli części wiadomości (max 160 znaków). Jak jest tzw. wiadomość łączona, liczy się jako kilka wiadomości. Np. jak jest jedna wiadomość złożona z trzech części, to zajmuje miejsce 3 wiadomości ;)