DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #404717  autor: sindikat
 14 maja 2010, 15:52
Koleżanka od roku ma numer w Playu - 791...416. Od dłuższego czasu, gdy wszyscy próbują się do niej dodzwonić to odbiera jakaś kobieta z Poznania. Twierdzi, że ma ten sam numer już od dwóch lat. Wszyscy nie wierzyli, wiec zrobiliśmy test. Koleżanka sama zadzwoniła na swój numer i....odebrała ta kobieta, gdy powinno być zajęte. O co w tym może chodzić?
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 16:43 przez sindikat, łącznie zmieniany 1 raz.

 #404720  autor: kosaz
 14 maja 2010, 16:12
moze byc zrobione przekierowanie albo ie gdzies machneli w play
 #404734  autor: pawelf
 14 maja 2010, 17:24
mantoch pisze:Koleżanka od roku ma numer w Playu - 791...416. Od dłuższego czasu, gdy wszyscy próbują się do niej dodzwonić to odbiera jakaś kobieta z Poznania. Twierdzi, że ma ten sam numer już od dwóch lat. Wszyscy nie wierzyli, wiec zrobiliśmy test. Koleżanka sama zadzwoniła na swój numer i....odebrała ta kobieta, gdy powinno być zajęte. O co w tym może chodzić?
##002# powinno pomóc

Z system się nie walczy,system trzeba omijać.

Ale z czasem ręce opadają......

 #404746  autor: ciuchcia
 14 maja 2010, 17:59
Rozumiem, ze jak kolezanka do kogos dzwoni to prezentuje sie wlasciwy numer ? teoretycznie nie jest mozliwe, zeby dwie karty sim mialy ten sam numer. W praktyce zdarzaja sie takie sytuacje (zazwyczaj przy przeniesieniu nr i jedna karta tylko odbiera, a druga tylko dzwoni).

 #404750  autor: Artur051
 14 maja 2010, 18:14
Taka sytuacja była opisana gdzieś w necie parę miesięcy temu ;) 2 osoby miały ten sam nr telefonu - w play-u jest to jak najbardziej więc możliwe ;)

 #404765  autor: KamaZ
 14 maja 2010, 19:21
Hehe niezłe jaja nawet nie zdawałem sobie sprawy, że to możliwe :P

Dla zainteresowanych link 8)

 #404773  autor: fussy
 14 maja 2010, 19:53
Witam

Jakiś czas temu wszedłem do jednego z salonów Plusa na Warszawskim Ursynowie. Byłem świadkiem, jak gościu wyjaśniał jedną sprawę z podwójnym numerem. Otóż zorientował się, że cześć zdzwoniących do niego dodzwania się do innej osoby. Wyłączył telefon i zadzwonił pod swój numer. Okazało się, że ta druga osoba ma taki sam numer. Jak się to skończyło to oczywiście nie wiem.

pozdrawiam Darek