DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 185 z 241
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 241

 #571192  autor: PiotrG-dz
 30 lip 2012, 13:35
Mam stare Zbieraj Minuty na swoim numerze i zalecono mi wymianę karty SIM na nową.Wobec tego czy na nowej SIMce zachowam stare Zbieraj Minuty ?PZDR.

 #571195  autor: potargany
 30 lip 2012, 13:41
Usługi są przypisane do konta klienta / nie do danej "karty"

Pieniądze to nie wszystko ...

 #571373  autor: PalonyLolek
 31 lip 2012, 09:10
Witam! Kupiłem starter Play z myślą o nowej ofercie, gdzie połączenia i smsy do Play są całkowicie za darmo w ramach doładowania, a więc nabyłem starter, doładowałem go kwotą 5zł, ale nie mam możliwości zmiany taryfy, kiedy próbuję to zrobić otrzymuję informacje, że usługa jest dla mnie chwilowo niedostępna i żebym spróbował gdy konto będzie aktywne. Skoro kupiłem starter, doładowałem, wykonałem jedno połączenie to chyba powinno być aktywne? Co w takim razie powininenem zrobić?

 #571400  autor: Edmund
 31 lip 2012, 11:20
PalonyLolek, powinieneś odczekać parę-paręnaście godzin żeby Twój numer telefonu się całkowicie aktywował w systemie billingowym.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #571409  autor: PalonyLolek
 31 lip 2012, 11:40
Edmund, w systemie widnieje informacja, że mam już aktywną taryfę, tą którą chciałem, rozumiem, że w związku z tym, że musiałem zmienić dla siebie taryfę już po doładowaniu, będę musiał doładować konto jeszcze raz żeby otrzymać te darmowe połączenia i smsy w Play?

 #571527  autor: lee
 31 lip 2012, 19:00
Witam

Przy cesji numeru pojawia się nowa data aktywacji karty. Pytanie: czy dany numer ma jakąś historię od kiedy był używany ? (nowa o faktycznej pierwotnej aktywacji)

Pozdrawiam

 #571528  autor: NokiaUser
 31 lip 2012, 19:07
PalonyLolek, nie, nie będziesz musiał. W tej taryfie darmowe rozmowy i SMS-y w Play masz tak długo, jak długo ważne na połączenia wychodzące jest twoje konto. Po prostu gdy twoje konto jest ważne na połączenia wychodzące, przez cały ten okres masz darmowe połączenia i SMS-y do Play. Nie musisz doładowywać konta. Po przejściu na Play na kartę - 0 gr w Play twoje konto ważne jest 14 dni.

 #571531  autor: lee
 31 lip 2012, 19:50
a i jeszcze jedno roaming krajowy w plusie lubi zrywać ech...

 #571590  autor: PalonyLolek
 01 sie 2012, 09:59
Wydawało mi się, że wszystko działa poprawnie, jak sprawdzam swoją taryfę, mam napisane, że to Play Fresh darmowe rozmowy i smsy w Play. Jednak dzwoniąc czy pisząc do Play i tak pobiera mi kasę z konta. Powininenem w takim razie znowu doładować? A jeśli tak to jaką drogą najlepiej doładować konto żeby działało to co ma w tej taryfie być?

 #571592  autor: NokiaUser
 01 sie 2012, 10:33
Aha, więc ty zmigrowałeś do Play Fresh - Darmowe rozmowy i SMS-y w Play... Myślałem że do Play na kartę - 0 gr w Play. Do rzeczy. W taryfie w której jesteś darmowe rozmowy i SMS-y w Play dostaje się po doładowaniu na określony czas. Przykładowo za 30 zł jest 30 dni darmowych rozmów i SMS-ów w Play. W tej taryfie obowiązuje roczna ważność konta. Natomiast ja polecam taryfę Play na kartę - 0 gr w Play. W tej taryfie właśnie darmowe połączenia i SMS-y w Play masz przez cały czas, gdy twoje konto jest ważne na wychodzące i po doładowaniu nie ma żadnego limitu, np. 30 dni.

 #571608  autor: DanielR
 01 sie 2012, 11:41
NokiaUser pisze:Natomiast ja polecam taryfę Play na kartę - 0 gr w Play. W tej taryfie właśnie darmowe połączenia i SMS-y w Play masz przez cały czas, gdy twoje konto jest ważne na wychodzące i po doładowaniu nie ma żadnego limitu, np. 30 dni.
Było już o tym. Pomyśl chwilę... Ile dni na wychodzące jest po doładowaniu za 30 zł w taryfie Play na Kartę? Czy naprawdę nie ma limitu? Do 30 zł to praktycznie dokładnie to samo co profil Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play w taryfie Fresh. Co te reklamy robią z ludźmi (żeby nie było sam często się na tym łapię). :wink:

PS Tak, zdaje sobie sprawę, tu próg został obniżony o 5 zł. Dlatego napisałem o ładowaniu do 30 zł.

 #571689  autor: NokiaUser
 01 sie 2012, 21:08
Po pierwsze, w zacytowanej przez ciebie mojej wypowiedzi nigdzie nie wspomniałem o doładowaniu kwotą 30 zł. Po drugie, tak, nie ma limitu na darmowe połączenia i SMS-y do Play, tak jak ma to miejsce w PF-DRiSWP, po prostu w tej taryfie jest krótka ważność konta. :-)

 #571691  autor: DanielR
 01 sie 2012, 21:20
NokiaUser pisze:Po pierwsze, w zacytowanej przez ciebie mojej wypowiedzi nigdzie nie wspomniałem o doładowaniu kwotą 30 zł.
Za to ja wskazałem na tą przykładową kwotę, by ukazać, że zarówno w jednej, jaki drugiej opcji, jakieś limity istnieją, a akurat do 30 zł bardzo podobne.

NokiaUser pisze:Po drugie, tak, nie ma limitu na darmowe połączenia i SMS-y do Play, tak jak ma to miejsce w PF-DRiSWP po prostu w tej taryfie jest krótka ważność konta.
W Twoim poście, do którego się odniosłem, wspomniałeś o limicie w kontekscie czasu (ilości dni) na wykorzystanie bonusu (co też zresztą podkreśliłem), a nie w kontekście ograniczania jakimś limitem (ilością) minut lub SMS-ów, np. na godzinę, dzień czy miesiąc. Tak więc biorąc pod uwagę limit czasu na wykorzystanie bonusu pod doładowaniu konta, takowy istnieje. Twoje przykładowe 30 dni, zarówno tu i tu, przy założeniu doładowania za 30 zł. :wink:


PS Przy regularnych i większych doładowaniach, niezaprzeczalnie Play na Kartę prezentuje się korzystniej.

 #572719  autor: ppp1ppp
 05 sie 2012, 16:26
Po jakim czasie naliczona jest kara za zerwanie umowy?

 #572823  autor: sosen
 05 sie 2012, 22:16
Jak można złożyć dyspozycję rozwiązania umowy możliwie jak najszybciej bez wizyty w salonie?

 #572824  autor: playonline
 05 sie 2012, 22:22
Play4You - szarpnęliście się na Woodstocku. Już nie tylko z gadżetami ale i dziewczętami. :)

Aaa i zapomniałbym, że ta półkula z kompami i dostępnym netem (moglibyście tylko czas użytkowania skrócić powiedzmy 5 min na osobę a potem automatyczny logout), oraz listwy z ładowarkami to strzał w 10! :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 #572943  autor: forum_tg
 06 sie 2012, 14:11
dzien dobry,
chcialbym sie dowiedziec czy z pakietow internetowych ktorem mam w tej chwili wlaczone (a takze wykupione mega bajty) moge korzystac w roamingu krajowym bez ponoszenia dodatkowych oplat czy tylko gdy jestem w zasiegu sieci Play (tzn. gdy sie dziala w ramingu sieci Orange lub Play).

ps.
przepraszam za brak Polskich liter, ale na komputerze z ktorego korzystam nie ma jezyka polskigo ;(

 #572983  autor: jabko
 06 sie 2012, 15:57
Witam, może temat był już poruszony lecz nie mogę znaleźć odpowiedzi, mianowicie: jakiś czas temu skończyłem kontrakt w play umowa na doładowania za 50zł. Teraz pozostało mi na koncie 208 zł, chciałbym doładowywać jak we fresh za 30 zł na miesiąc. Jak to zrobić aby nie stracić pieniędzy i nie wiązać się nową umową? Dodam, że teraz gdy doładowuję za 30 zł przedłużam ważność tylko o około 20 dni :oops: Macie jakiś pomysł? z góry dziękuję.

 #572998  autor: NokiaUser
 06 sie 2012, 16:41
tomektg, z Internetu w Play możesz korzystać na w roamingu krajowym bez dodatkowych opłat.
  • Strona 185 z 241
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 241
  • 1
  • 183
  • 184
  • 185
  • 186
  • 187
  • 241