Netia zwiększa zasięg światłowodu. Przybyły 2 mln lokalizacji

Netia nie zwalnia tempa w rozwoju swojej oferty Internetu światłowodowego. Dzięki współpracy z Polskim Światłowodem Otwartym (PŚO), szybki internet o przepustowości do 1 Gb/s jest teraz dostępny dla kolejnych 2,1 mln gospodarstw domowych w całej Polsce. Oznacza to, że łącznie ponad 9 mln domów może korzystać z oferty Netii, w tym ponad 6,5 mln za pośrednictwem partnerów hurtowych.

Marian Szutiak (msnet)
12
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Netia zwiększa zasięg światłowodu. Przybyły 2 mln lokalizacji

Internet na lata, nie na jeden kontrakt

W nowych lokalizacjach Netia proponuje abonamenty internetowe już od 65 zł miesięcznie dla zabudowy wielorodzinnej. Operator stawia na długoterminową współpracę z klientami, oferując korzystne warunki na lata, a nie tylko na jeden kontrakt.

Dalsza część tekstu pod wideo

W nowych lokalizacjach Netia oferuje abonamenty od 65 zł dla zabudowy wielorodzinnej w prostej ofercie, która zachęca do związania się z operatorem na lata, a nie tylko na jeden kontrakt, jak to często bywa w konkurencji.

Piotr Rożalski, Kierownik Działu Rozwoju Oferty B2C i Projektów Łączonych w Netii

Rekordowa szybkość na sieci własnej

Klienci korzystający z sieci światłowodowej Netii mają dostęp do jeszcze szybszego Internetu, z przepustowością pobierania na poziomie 2 Gb/s, a wysyłania 1 Gb/s – to największa wartość oferowana obecnie przez operatorów ogólnopolskich.

Dostępność Internetu Netii pod konkretnym adresem można sprawdzić na stronie www.netia.pl.

Icon

12 komentarzy

Zaloguj się, by śledzić dyskuję
Dołącz do użytkowników, pisz bez limitu, śledź odpowiedzi oraz reakcje na swoje komentarze. Nie przegap ważnych rozmów!Możesz dodać 3 komentarze w ciągu 14 dni
Avatar autora komentarza
Dodaj komentarz
Avatar autora komentarza
~gość
13 STY 2025 · 16:32
Roboty mogą być humanoidalne, byleby nie były łudząco podobne. Seksboty to naprawdę bardzo dobry wynalazek i powinny być powszechnie dostępne, czyli tanie jak bułki, bo lepiej jak seksmaniacy bawią się robotem niż człowiekiem. To nie żadna dehumanizacja, jak twierdzą niektórzy humaniści, ani zagrożenie, jak twierdzą psychiatrzy czy psycholodzy. To czysty pragmatyzm, wręcz pożądany dla bezpieczeństwa!
Odpowiedz