DAJ CYNK

Orange: odbierz gigabajty za gole. Ile dostaniesz za awans do Mistrzostw Świata w Katarze?

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange: odbierz gigabajty za gole

Piłkarska reprezentacja Polski zdecydowanie wygrała mecz ze Szwecją i awansowała do Mistrzostw Świata w Katarze. Z tej okazji Orange po raz kolejny rozdaje swoim klientom gigabajty za gole. Ile jest do odebrania?

Finał baraży Mistrzostw Świata w Katarze, mecz Polska – Szwecja, był decydującym spotkaniem w walce o awans do najważniejszych piłkarskich rozgrywek. Biało-Czerwoni odnieśli pełen sukces, wynosząc z Chorzowa zwycięstwo. Polska wygrała 2:0 po golach wbitych: najpierw w 49. minucie przez Roberta Lewandowskiego (z rzutu karnego) oraz po dobiciu przez Piotra Zielińskiego w 73. minucie. Końcówka była pełna emocji, ale Polska utrzymała prowadzenie. Jedziemy na mundial!

Ile gigabajtów daje Orange za awans do Mistrzostw Świata w Katarze?

To będzie dziewiąty mundial z udziałem naszej reprezentacji. Z tej okazji Orange rozdaje 9 GB danych za friko!

Żeby skorzystać z bonusu, należy wysłać SMS o treści KATAR pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego klienta).

Jeśli jesteś użytkownikiem Orange Flex, zgarnij dodatkowe 9 GB, wpisując KATAR w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole.

Aktywacji można dokonać do godziny 22:50 w dniu 30 marca. Promocyjne GB są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

Zobacz: Orange na kartę: dłuższy okres na odbieranie połączeń po doładowaniu
Zobacz: Orange wdrożył nowy system do zarządzania siecią światłowodową