Już niedługo Realme C25

Nowe smartfony z serii Realme C pojawiają się w niesamowitym wręcz tempie. Ostatni zadebiutował w zeszłym tygodniu. Już teraz jednak Realme szykuje kolejny. 

Michał Świech (Isand)
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Już niedługo Realme C25

Niektórzy producenci tak jak Apple czy Sony prezentują kilka modeli rocznie, inni tak jak Xiaomi, Samsung i Realme pokazują nowe smartfony właściwie co chwilę. Niekwestionowanym mistrzem w tej dziedzinie jest ta trzecia marka. Realme C20 ujrzał światło dzienne w styczniu, natomiast Realme C21 w zeszłym tygodniu. Teraz w ofercie chińskiego producenta pojawi się Realme C25. Nowy telefon już pojawił się w bazie benchmarków Geekbench, a także uzyskał certyfikację w Tajlandii oraz na terenie Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej (czyli Rosji, Białorusi, Armenii, Kazachstanu i Kirgistanu).

Dalsza część tekstu pod wideo

Dzięki temu wiemy, że nadchodzące urządzenie będzie mieć układ Mediatek Helio P65 oraz 4 GB RAM. Systemem operacyjnym będzie Android 11 z nakładką Realme UI 2.0. Smartfon Realme C25 uzyskał w teście Geekbench 5.3.2 wynik 383 punktów w teście jednego rdzenia oraz 1308 punktów w teście wielu rdzeni. Nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie pojawi się nowy model, ale certyfikacja jest zwykle ostatnim krokiem przed oficjalną premierą. Najprawdopodobniej zatem dojdzie do tego na przełomie marca i kwietnia.