Weź małpkę do kieszeni i wyjdź na dwór cieszyć się wiosną. Nie masz? Ta jest w promocji

Na zewnątrz wszystko budzi się do życia. Możemy obserwować kwitnące rośliny, a także ptaki, które śpiewają wśród gałęzi drzew, lub wiją gniazda.

Paweł Maretycz (Maniiiek)
1
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
Telepolis.pl
Weź małpkę do kieszeni i wyjdź na dwór cieszyć się wiosną. Nie masz? Ta jest w promocji

Z takiego spaceru można przynieść wiele pamiątek pod postacią fotografii i filmów. I chociaż w wielu przypadkach smartfon sprawdzi się najlepiej, tak ptaki rzadko kiedy pozwolą nam podejść na tyle blisko, żeby pozwolić nam na zrobienie dobrego zdjęcia, lub nagrania filmu. Na szczęście na rynku wciąż są małpki. A dokładniej Agfaphoto Dc9200 za jedyne 629 zł.

Dalsza część tekstu pod wideo

Agfaphoto Dc9200

Aparat ten jest nieco… problematyczny. A dokładniej rzecz biorąc, producent nieco zbyt optymistycznie podchodzi do jego możliwości. I tak znajdziemy informację, że robi on zdjęcia w rozdzielczości 50 Mpix. Sęk w tym, że te są interpolowane z 24 Mpix. Ze specyfikacji wynika więc, że aparat ten ma rozdzielczość 24 Mpix. Tym, co nas tu najbardziej interesuje, jest 10-krotny zoom optyczny. Pozwoli on zrobić zbliżenie bez niepokojenia mijanych zwierząt. Zoom-em cyfrowym bym sobie tutaj głowy nie zawracał, chociaż też jest obecny. Dodatkowo aparat ten pozwala na kręcenie filmów w 4K/30 fps, oraz ma dwa wyświetlacze. Tym samym świetnie sprawdzi się do zdjęć z samowyzwalacza, albo dla początkującego vloggera z napiętym budżetem. A wszystko to za jedyne 629 zł