Orange daje 24 GB do końca roku. Oto co trzeba zrobić
Orange rozszalał się na całego. Po ogłoszonych wcześniej akcjach promocyjnych z darmowymi gigabajtami nadciąga z nowym bonusem z okazji 4 grudnia.

Za grudniowymi promocjami Orange coraz trudniej nadążyć. Dziś operator wystartował z kolejną promocją z myślą o nadchodzących mikołajkach – kolejną, bo pierwsza, w której czeka darmowy pakiet „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 5 GB” ruszyła przedwczoraj. Dziś też, z okazji pierwszej środy miesiąca dla użytkowników Orange Free operator przygotował bonus 100 GB po doładowaniu.
Odbierz swoje 24 GB w Orange
Jest jednak jeszcze jedna okazja, z której bezwarunkowo mogą skorzystać wszyscy klienci Orange Free na Kartę. Dziś jest 4 grudnia, czyli Dzień Górnika, a inaczej Barbórka i właśnie z tej okazji operator rozdaje darmowy internet. Z okazji można skorzystać tylko do 5 grudnia.



Można zgarnąć 24 GB danych całkowicie bezpłatnie, wystarczy tylko wysłać SMS o treści BARBORKA na numer 80111.
Po chwili powinno przyjść potwierdzenie otrzymania bezpłatnego pakietu, który zachowuje ważność do końca roku. Można z niego korzystać na terenie Polski.
Napompuj ostatni balon urodzinowy
Warto też przypomnieć, że wciąż jeszcze trwają obchody 12-lecia aplikacji Mój Orange. Z tej okazji w listopadzie Orange ruszył z akcją, dzięki której co tydzień można było zdobyć bezpłatne 12 GB po napompowaniu wirtualnego balonu w aplikacji.
Akcja kończy się 8 grudnia, a tym tygodniu Orange wypuścił ostatni urodzinowy balon. Kto go jeszcze nie napompował, powinien zajrzeć do aplikacji Mój Orange i w zakładce Dla Ciebie odszukać baner z dużą dwunastką na torcie. Okazja skończy się w najbliższą niedzielę.