DAJ CYNK

Honor 20 Pro - test telefonu z bardzo jasnym obiektywem i rewelacyjnym trybem nocnym

Marian Szutiak (msnet)

Testy sprzętu

Podstawowe funkcje telefoniczne i inne sposoby łączności

Do obsługi podstawowych funkcji telefonicznych służą w Honorze 20 Pro dwie aplikacje. Kontakty łączą w sobie książkę telefoniczną, jak również dialer, historię połączeń oraz ulubione. Numery telefonu możemy dodawać do czarnej listy. Do kompletu przydałoby się jeszcze natywne narzędzie do nagrywania połączeń telefonicznych. Do obsługi SMS-ów i MMS-ów służy aplikacja Wiadomości (made by Google), a wszystkie teksty wpiszemy za pomocą zainstalowanej fabrycznie klawiatury SwiftKey.

Do jakości połączeń telefonicznych, wykonywanych za pomocą Honora 20 Pro, nie mam żadnych zastrzeżeń. W typowych warunkach, w których się znajdziemy, nie powinniśmy mieć problemów z usłyszeniem i zrozumieniem naszego rozmówcy. Podobnie działa to w drugą stronę. Łapanie zasięgu sieci komórkowej wydaje się nieco lepsze, niż w przypadku używanego przeze mnie na co dzień Samsunga Galaxy S9+, jednak w przypadku słabego sygnału LTE Honor szybciej przełącza się na HSDPA.

Jak przystało na flagowe urządzenie, Honor 20 Pro obsługuje komplet standardów łączności bezprzewodowej. Brakować może możliwości korzystania z Wi-Fi ax, ale taką możliwość daje wciąż niewiele urządzeń. Wi-Fi i Bluetooth działały podczas testów prawidłowo, a GPS szybko łapał zasięg i fiksował lokalizację urządzenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News